Skocz do zawartości


Zdjęcie

superanab..help!?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

noname21
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

superanab..help!?
Czesc. Bralem juz dece (jedno opakowanie na cykl) do tego wysokobiałkowa i weglowodanowa dieta rezultaty byly calkiem przyzwoite w miesiac przyszło mi 7kg masy.

Nastepnie po 6 miesiacach znow zapodalem tą samą dece+kreatyne ale juz efekty byly znacznie mniejsze (dopiero potem sie dowiedzialem ze trzeba wiazac stery lub zwiekszac dawki jezeli chodzi o dece).

Teraz chce zakupic superanabolon (jakies 4 opakowania czyli 20 ampułek i brac 4 amp/tydzien czyli 100mg/tydzien), dokupic do tego kreatyne na koniec cyklu i oczywiscie jakies dobre białko witaminy itp. Czy to dobry pomysl ? Zależy mi na małej szkodliwosci dla organizmu i zdobyciu kilku dobrych kg. Dzieki za wszelkie podpowiedzi !!!
  • 0

nmaciek1418048745
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 254 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ząbkowice Śląskie
  • Zainteresowania:siłownia i motocykle

Napisano Ponad rok temu

Re: superanab..help!?
Widze ze po Twojej wiedzy to ja bym polecil ci cykl na odzywkach a nie koks. Po drugie kreatyne bieze sie po cyklu zeby nie bylo zadych spadkow. CZy do poprzednich cykli brales jakies oslonki i cos na odlokowanie?
  • 0

JuniorWB3

JuniorWB3
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: superanab..help!?

Bralem juz dece (jedno opakowanie na cykl


jakiej firmy??

staż 10 miesiecy hmm.. z tego wychodzi ze dopiero co zaczełeś cwiczyc a za koks złapałeś :kwasny:

na moje ten koks tak naprawde nic ci nie dał wystarczyło by ze bys duzo jadł i tez byś zrobił te 7kg na kreatynie napewno tyle bys wydobył

zakup sobie kreatyne lub jakis stack kreatynowy

a co do superki hmm.. pewnie masz wyjebke ciezko dostać dobry towar zrezygnuj z koxu wolałbym juz propa

noname21
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: superanab..help!?
Wiedze posiadam raczej początkującą jezeli chodzi o koksy, kreatyne bralem wlasnie po skonczeniu cyklu z deki a na oslone i odblok nic nie bralem. Ze zdrowiem nie mialem problemow, chyba wszystko wraca do normy..
  • 0

noname21
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: superanab..help!?
jezeli znacie jakies dobre zestawy odzywek to tez bym prosil o podanie. Na silownie chodzilem od 10 miesiecy ale ogólnie ciwiczylem 2 lata z mniejszymi i wiekszymi przerwami(3 miesięcznymi powiedzmy)
  • 0

noname21
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: superanab..help!?
deczka firmy organon holenderska
  • 0

JuniorWB3

JuniorWB3
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: superanab..help!?

deczka firmy organon holenderska


czyli miałeś 5 strzałow czyli hujnia nie cykl ;) za mało sprzetu... idz do działu SUPLEMENTACJA tam ci pomoga dobrac jakies dobre odzywywki ;)

GośćGuest_KoT_*

Guest_KoT_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: superanab..help!?
wiem ze niektorzy robili , a nawet poruszany byl temat na innych boardach o dece gdzie brali sama dece przez 4-5tyg w dawkach 200mg i bylo ok , najwazniejsze to wyczuc kiedy bedzie blokowac i odstawic podobno wchodzi mięsko,nigdy nie stosowalem tym systemem , bo ja uznaje zasade kazdy cykl oparty na testosteronie.
sterydy to temat jak rzeka gdzie tak naprawde nie ma scislej reguły jak dawkowac bo jak widac i przy takich dawkowaniach mozna zlapac pare kg mieska. co do superanabolanu zamien na inny srodek , raczej ciezko o dobra suprę , proponuje jakis zastepczy specyfik z BD lub EAP .

Real tMQ
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 127 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: superanab..help!?
ja to widzę inaczej... 2 flakony cykl-testabolonu z eap i jakis krótki nandrolon i jedziesz co 3 dni... NPP działa dłuzej niż estr propionate i można go bić śmiało co 4-5 dni
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] - kalkulatory kalorii, HST, FWB, 1MAX...


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024