Skocz do zawartości


brzuch


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

GośćGuest_gustav21_*

Guest_gustav21_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

brzuch
czy robiac co dziennie 150 brzuszkow do wakacji beda jakies efekty???tylko nie piszscie ze a6w zrob bo meczace dla mnie to jest odp na moje pytanie!!

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: brzuch
cos tam da ale bez diety to niebardzo :P

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: brzuch
brzuszki nie spala ci tluszczu jesli o to ci sie rozchodzi...wzmocnisz tylko te miesnie ze bedziesz pozniej w stanie zrobic ich wiecej. i tyle w tym temacie. od spalania tluszczu sa inne sposoby
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


drag1418048774
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 83 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Football

Napisano Ponad rok temu

Re: brzuch
Joks, widze ze jestes obeznany...i to bardzo :hyhy: ;) ;) wiec moglbys byc tak miły (bardzo bardzo miły) i dac mi i koledze i wielu innym uzytkownikom forum jakas rozpiske jak mozna robic brzuszki (seriami czy na raz np walnac 150 brzuszkow) zeby bylo widac jakies efekty :) aha i jak napiszesz cos o diecie to milo by bylo jak bys ja rozpisal a nie odsylal nas do innych zalacznokow :P :P :] i my nie chcemy redukopwac tluszczu chcemy cwiczyc i nabierac na masie :D:D ale rowniez chcielibysmy aby bylo widac jakies efekty :) no bo wkoncu wylewamy te poty na treningach...:) Dzieki Ci WIELKIE jak to bys zrobil :)
  • 0
Jeśli bardzo chcesz, to MOŻESZ !!!!

Grzesiek91
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1136 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk
  • Zainteresowania:Dziwki , Alkohol , Kolacje ze świecami :D

Napisano Ponad rok temu

Re: brzuch
drag, w FAQ jest bardzo dobry plan ktury zrobił INEEDS
  • 0
I Tylko dwa słowa ! Wygladasz godnie



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024