Skocz do zawartości


Zdjęcie

jak? co? kiedy? i po ile? ^^


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

drag1418048774
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 83 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Football

Napisano Ponad rok temu

jak? co? kiedy? i po ile? ^^
Po pierwsze to elo ;] Chciałbym sie doradzic tych ktorzy znaja sie na temacie. Wiec tak: Chce znowu zaczac cwiczyc ale teraz tak na SERIO SERIO :D :D sie przyłozyc(kiedys cwiczylem dokladnie to od wrzesnia do stycznia [w tym czasie brałem gainera] lecz skonczyło sie po sylwestra kiedy ostro zabalowałem. Tydzien temu zaczałem znowu cwiczyc i czy moglibyscie mi poradzic co mam kupic i jak to najlepiej brac itd. tzn kupilem Juz Nitrobolon2 ale nie wiem czy to zaczac brac od razu bo boje sie ze to mi sie zmarnuje :kwasny: :kwasny: nie wiem czy nie lepszym wyjsciem było by najpierw przez 1 miesiac brac krealkalen a dopiero pozniej ten nitrobolon2. Jezeli zaczne brac juz ten nitrobol2 to kupic cos do niego jeszcze zeby lepiej weszedł czy on sam juz wystarczy. Licze ze odp mi na pytania :P :P Jestem narazie nowy ale kazdy od czegos zaczyna i kiedys ja tez bede odp tym nowym :D:DD :cool: Dzieki
  • 0
Jeśli bardzo chcesz, to MOŻESZ !!!!

zrebak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jak? co? kiedy? i po ile? ^^
ja bym narazie na twoim miejscu pocwiczyl serio serio. a po kilku miesiacach ( tydzien po dlugiej przerwie to baaardzo malo) wzial nitro bez KA , jak ci na masie zalezy to moze dorzuc mono. nie wiem . kombinuj
  • 0

GuZu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2691 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Piła
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: jak? co? kiedy? i po ile? ^^

boje sie ze to mi sie zmarnuje :kwasny: :kwasny:


Prawidłowo.
Poćwicz teraz min 4 miechy bez zadnych supli, zadbaj od diete i dobry trening, który powinieneś co 6-8 tyg zmieniać (szczegóły w odpowiednich działach :) ).

Jeśli NB2 ma dlugą date ważności to sobie odłóż, gdzieś głęboko, żeby nie kusił.

Po 4 miechach, kup sobie monohydrat kreatyny (K-A sie nie oplaca, bo mozna zrobic to samo samemu>>>> http://www.forum-kul...showtopic=40922 )

Później regeneracja i ćwiczenie na sucho, przerwa między cyklami min (!) tyle co trwał poprzedni cykl (czyli pewno 6 tyg) i możesz wtedy wziąć NB2 :]

To chyba na tyle.. Pozdro ;) :D
  • 0
Everybody wants to be a bodybuilder but nobody wants to lift so heavy ass weights

drag1418048774
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 83 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Football

Napisano Ponad rok temu

Re: jak? co? kiedy? i po ile? ^^
Czyli narazie jechac na sucho bez zadnych gainerow nawet ani malenkiej kreatynki :rotfl: ? qrde ciezko bedzie bo nie bede tak widzial efektow jak z ... :kwasny: :kwasny: :kwasny:
  • 0
Jeśli bardzo chcesz, to MOŻESZ !!!!

GuZu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2691 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Piła
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: jak? co? kiedy? i po ile? ^^
gainera mozesz brac, ale krety zadnej narazie nie m sensu ;)
  • 0
Everybody wants to be a bodybuilder but nobody wants to lift so heavy ass weights

zrebak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jak? co? kiedy? i po ile? ^^

qrde ciezko bedzie bo nie bede tak widzial efektow jak z ... :kwasny: :kwasny: :kwasny:



chlopie! z doba dieta i gainerem bedziesz mial duuuuzo lepszy efekt niz kiedys tam co cwiczyles tak byle jak bez diet i z kreatyna.
  • 0

drag1418048774
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 83 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Football

Napisano Ponad rok temu

Re: jak? co? kiedy? i po ile? ^^
Ale nie ma sensu bo i tak nie bedzie widac efektow czy nie ma sensu bo mi to wszystko zejdzie po pewnym czasie? a i jeszcze jedno zaszkodzic to raczej nie zaszkodzi jak bym to wzial teraz (chodzi o kreatyne albo ten krealkalen bo jak cos to bym go kupil bo to jakies tam wielkie pieniadze nie sa a nie chce mi sie mieszac sody i mono ;) ;) )
  • 0
Jeśli bardzo chcesz, to MOŻESZ !!!!

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: jak? co? kiedy? i po ile? ^^
chlopaki dobrze ci rada...bo:
1)po przerwie to i bez kreatyny bedziesz mial przyrosty bo miesnie sa wypoczete, zregenerowane
2)gdy przyrosty zaczynaja malec i miesnie przywykly juz do wysilku jedziesz na kreatynie by nie popasc w stagnacje - brak przyrostow. gdy wezmiesz ja teraz to co kupisz za 3-4 miesiace gdy dopadnie cie brak przyrostow :hyhy: a takto po przerwie wracasz do rytmu przyrosty zaczynaja malec i ratujesz sie dopiero kreatyna

przyjecie teraz kreatyny owszem nie wyrzadzi ci nic zlego w sensie bedziesz zyl ;) bo to wkoncu normalny suplement no ale po co walic odrazu po przerwie - wtedy nie wykorzystasz jej mocy gdyz przyrosty w duzej mierze to bedzie powracajaca forma, a nie uzycie kreatyny. no i w sumie odnosnie

Czyli narazie jechac na sucho bez zadnych gainerow nawet ani malenkiej kreatynki :rotfl: ? qrde ciezko bedzie bo nie bede tak widzial efektow jak z

jadac nawet i na koksach gdy niewlasciwie sie odzywiasz (malo kalorii itd.) niemasz co marzyc o przyrostach...wiec zadbaj wpierw o to...bo pozniej takie nitro to tylko cie napompuje a po odstawieniu jak nie bedzie mialo co pompowac spadnie dlatego jedzenie jest na 1 miejscu i na nim sa lepsze przyrosty niz na kreatynie :rotfl:
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


GośćGuest_Łukaszek_*

Guest_Łukaszek_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: jak? co? kiedy? i po ile? ^^
nie ma sensu bo z poczatkiem cwiczen i tak sa tego dobre efekty zarowno na masie jak i sile tak wiec kredka jest zbedna naturalnie Ci nie zaszkodzi ale i nie pomoze wiec kasa w bloto :kwasny:

drag1418048774
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 83 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Football

Napisano Ponad rok temu

Re: jak? co? kiedy? i po ile? ^^
Aha :D czyli dieta najwazniejsza ;) ;) bo bez niej to ni chu*** :D no to lece poczytac co jesc i ile zeby było jak najlepiej ;) jak macie na ten temat jakies linki to dajcie Dzieki :rotfl:
  • 0
Jeśli bardzo chcesz, to MOŻESZ !!!!

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: jak? co? kiedy? i po ile? ^^
dzial odzywianie :D jest tam jeden bardzo fajny temat http://www.forum-kul...showtopic=42695
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


nolabek
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 94 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:siłka underground

Napisano Ponad rok temu

Re: jak? co? kiedy? i po ile? ^^
elo!!a takie pytanko..skonczylem 1 cykl na mono i massa xxl i co teraz najlepiej byloby zarzucic zeby podtrzymac wszystko i w sumie jeszce polepszyc efekty?? ja mysle ze jakies bialeczko a jak uzbieram wiecej hajasu to sobie jeszce gainerka zarzuce. co wy na to?? :oczami:
  • 0
One blood - One love - One RAP!!! //

stachu1418048768
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 935 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:MiKoŁóW
  • Zainteresowania:Powerlifting od 2010r, piłka nożna

Napisano Ponad rok temu

Re: jak? co? kiedy? i po ile? ^^

co teraz najlepiej byloby zarzucic zeby podtrzymac wszystko i w sumie jeszce polepszyc efekty??

najwazniejsze zeby trzymac diete i regularny trening..
no gainer,bialko jesli brakuje w diecie
  • 0
"Trenuj Do końca Do Upadłego Bo Życie To walka By Dążyć Do Czegoś!!!"



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024