Skocz do zawartości


Zdjęcie

Coś mocnego na II cykl masowy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
17 odpowiedzi w tym temacie

funfell
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z odwyku :P
  • Zainteresowania:przecinaki z pod znaku gsxr

Napisano Ponad rok temu

Coś mocnego na II cykl masowy
Witam ! 3 tygodnie temu zakończyłem swój pierwszy cykl kreatynowy który składał sie dużej puchy CP i 200g mono co do efektów to jestem dość zadowolony najbardziej z siły bo w końcu robiłem serje klatki 96kg gdzie przed cyklem 80kg lecz masa nie poszła prawie wcale :zalamany: ( waga) mimo że w bicu podskoczyło o 1 cm (dobre i to :] )zakupiłem juz suple na redukcje i kolejne 2 miechy właśnie niej poświęce po czym w czerwcu planuje porządny cykl na mase w związku z czym zwracam sie do was z pytaniem co mam zakupić? żeby w końcu poruszyć moje mięśnie do wzrostu :hyhy: Mam diete która uzupełniam suplami Na 2 cykl myślałem nad nitro2 ale nie wiem czy bedzie to dobrym wyborem ??? z kasa nie bedzie problemu moge przeznaczyć jakieś 600zł a chce kupić juz teraz bo potem będe autko zmieniał i z kasa bedzie cienko :zalamany: reszta info jest w profilu
Pozdrawiam!
  • 0

MikolajWB3
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4061 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Europa
  • Zainteresowania:Bezpieczeństwo wewnętrzne, militaria, sporty walki, finanse

Napisano Ponad rok temu

Re: Coś mocnego na II cykl masowy
no cóz na pierwszy cykl samo mono by starczylo :)
drugi cykl moze byc NB2
  • 0
Związek to znacznie więcej niż "sie przelecieć".
To cos jak karta stałego klienta w burdelu: kiedy chcesz i jak chcesz


rzeźba jest dla pedałów. trza rosnąć, być pierdolnym, wtedy budzi sie szacunek.


a gdy nadejdzie mój czas to jeśli sądzisz że będe siedział i błagał o życie to kurewsko się mylisz


te ściery kiedyś przerobie w młynku do mięsa i posypią sie monety.


funfell
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z odwyku :P
  • Zainteresowania:przecinaki z pod znaku gsxr

Napisano Ponad rok temu

Re: Coś mocnego na II cykl masowy
Hmm zapomniałem dodać :niepewny: lecz nie wiem czy to cos zmieni około 3 lat temu miałem 1 cykla na mono lecz nie było po nim oszałamiających efektów!i od tego czasu to praktycznie nie ćwiczyłem! dopiero w ubiegłe wakacje zaczełem porządne treningi, i masa ładnie ruszyła! mimo że bez kretki jechałem i 2 miechy temu walnołłem cp+ mono i efekty tak jak
w. napisałem.
  • 0

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Coś mocnego na II cykl masowy
hmmm 600 zł to myśle ze tu nie ma co oszczędzac ;)
kup
carbo , białko, gainera i aminokwasy i do tego jakis dobry stack by sie przydał XP albo HP i mono do tego zeby nie kupowac 2 puch tego XP czy HP :P
bo mysle ze jak masz kase to nie ma co sie bawic stackami w piramidki :P

tomaszMINIU
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 60 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:czeladz
  • Zainteresowania:kulturystyka, film,dobra muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Coś mocnego na II cykl masowy
a ja bym ci doiradzil nowy xpand plus bialko i massa ci pujdzie jak nic.
  • 0
tomaszMINIU

tomaszMINIU
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 60 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:czeladz
  • Zainteresowania:kulturystyka, film,dobra muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Coś mocnego na II cykl masowy
a wiuez mi ja do tej pory pakowalem na roznych stakach bialkaci .itp. i cos wiem otym.moje foty na preywatnej galeri uzydkownika .
  • 0
tomaszMINIU

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Coś mocnego na II cykl masowy
ja bym sie kłucił jezeli chodzi o białko bo na mase to raczj węglowodany bo białka nie powinno sie duzo jeść wiec tu lepszym wyjsciem bedzie gainer a białko to se mozna z rana wypic troche

stachu1418048768
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 935 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:MiKoŁóW
  • Zainteresowania:Powerlifting od 2010r, piłka nożna

Napisano Ponad rok temu

Re: Coś mocnego na II cykl masowy

ja bym sie kłucił jezeli chodzi o białko bo na mase to raczj węglowodany bo białka nie powinno sie duzo jeść wiec tu lepszym wyjsciem bedzie gainer a białko to se mozna z rana wypic troche

no ale jesli bialka brakuje to jak najbardziej bedzie musial dokupic :P
  • 0
"Trenuj Do końca Do Upadłego Bo Życie To walka By Dążyć Do Czegoś!!!"

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Coś mocnego na II cykl masowy
no chyba ze tak ale takie suple jak gainer czy białko to sie kupuje dopiero po ułozeniu diety wedłóg braków w niej wiec tu sam gainer bedzie dobry , a samo białko to wiesz zawsze mozna dozucic 2 jajka wiecej i cos tam jeszcze do diety i białko niepotrzebne a w gainerze to jednak są aminokwasy , wegle i witaminy no i białko tez ;)

funfell
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z odwyku :P
  • Zainteresowania:przecinaki z pod znaku gsxr

Napisano Ponad rok temu

Re: Coś mocnego na II cykl masowy
Białko mam na oku Biodenixa Prolongatum do tego carbo tej samej firmy( mam teraz biało z olimpu jedno na noc i 2na dzien zadne z nich mi nie wchodzi :zalamany: ( bede mógł swobodnie dobierać sobie to co mi w diecie brakuje) myślałem jeszcze nad czymś takim jak Xpand + Universal Shock Therapy, Nie wiem czy jest sens kupować Bcaa i Glucetyl biogenixa czy moze lepiej kupic samo Bcaa. Mógłbym kupic 2 puchy dowolnego Staka lub jedna puche i do tego wziąść mono które mi pozostało lub zamiast mono dokupić sobie cytryne ??? :suchy:
  • 0

MikolajWB3
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4061 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Europa
  • Zainteresowania:Bezpieczeństwo wewnętrzne, militaria, sporty walki, finanse

Napisano Ponad rok temu

Re: Coś mocnego na II cykl masowy
Jesli masz kase to fwie puchy stacka
  • 0
Związek to znacznie więcej niż "sie przelecieć".
To cos jak karta stałego klienta w burdelu: kiedy chcesz i jak chcesz


rzeźba jest dla pedałów. trza rosnąć, być pierdolnym, wtedy budzi sie szacunek.


a gdy nadejdzie mój czas to jeśli sądzisz że będe siedział i błagał o życie to kurewsko się mylisz


te ściery kiedyś przerobie w młynku do mięsa i posypią sie monety.


funfell
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z odwyku :P
  • Zainteresowania:przecinaki z pod znaku gsxr

Napisano Ponad rok temu

Re: Coś mocnego na II cykl masowy
Z kasa sie wyrobie! XP Na necie znalazłem sklep w którym XP + Shock kosztuje 290 zł + 2 pucha XP to razem 400 więc bez problemu starczy! tylko nie wiem czy jest sens kupować shocka??
  • 0

Grzesiek91
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1136 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk
  • Zainteresowania:Dziwki , Alkohol , Kolacje ze świecami :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Coś mocnego na II cykl masowy
No to jak chcesz tyle kasy przeznaczyc to ja bym porponował cos takiego :

Mass XXL Treca
XP
Schock Teraphy
Dextro Juicy
SP 80 Olimpu
Aminokwasy
Witaminy

i do przodu :D
  • 0
I Tylko dwa słowa ! Wygladasz godnie

funfell
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z odwyku :P
  • Zainteresowania:przecinaki z pod znaku gsxr

Napisano Ponad rok temu

Re: Coś mocnego na II cykl masowy
Ale czy do Xp potrzebny jest jeszcze jakis transporter????( Taki jak Dextro juice ??A zamiast biała z olimpu wolałbym Biogenixa lub coś z trecka np Nitroprogen;) Biało z olimpu jest kijowe w smaku :rotfl: Jakie amino byście polecili? kilka razy miałem w płynie z Nutrenda i było oka!
  • 0

Davidek00
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Coś mocnego na II cykl masowy
nie potrzebne sa juz transportery do XP. bialko to moze byc tez i treca albo BXa:) amsz zestawienie bialek w podwieszonym arcie w dziale suplementy. aminki to mozesz wziac BCAA mega capsy olipmu.
  • 0
Moja malutka:)

funfell
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z odwyku :P
  • Zainteresowania:przecinaki z pod znaku gsxr

Napisano Ponad rok temu

Re: Coś mocnego na II cykl masowy
Biało na 100% kupie z BX bo jest dobre w smaku i w połaczeniu z weglami nawet nieźle działa kumpel bierze je 2 miesiace i sa widoczne efekty! no i jest stosunkowo w dobrej cenie! Zastanawiam sie jeszcze nad tymi Bcaate które mialem z nutrenda na mnie działay ! tak mie sie przynajmniej zdawało! ciekawe czy lepsze sa w płynie czy w kapsach?
  • 0

funfell
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z odwyku :P
  • Zainteresowania:przecinaki z pod znaku gsxr

Napisano Ponad rok temu

Re: Coś mocnego na II cykl masowy
Kurcze sam juz nie wiem :luka: byłem u mnie w miescie na siłowni gadałem z trenerem i mówił że jeżeli moim celem jest masa to najlepiej żebym kupił mono z jakiejś dobrej firmy ewentualnie do tego jak mam kase to może być shock therapy! lub ewentualnie jak chciałym suchą mase to cytrynke z olimpa! mówił tez że nie ma za wielkiego znaczenia jaką kredke brałem wcześniej jeśli zrobie odpowiednią przerwe to mono i tak bedzie zawsze działać!
Mówił tak samo jak wy na forum że pompa na treningu nie wpływa na efekt końcowy cyklu!
hmmm ja juz dawno skończyłem cykl a pompuje sie nadal bardzo mocno po robieniu bicka nawet +2cm na cyklu nawet nieraz tak nie miałem ! sprubuje jednak jeszcze raz na samym mono jak nie bedzie dobrych efektów to potem łapniemy sie za cos mocniejszego!
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Coś mocnego na II cykl masowy

Kurcze sam juz nie wiem :luka: byłem u mnie w miescie na siłowni gadałem z trenerem i mówił że jeżeli moim celem jest masa to najlepiej żebym kupił mono z jakiejś dobrej firmy ewentualnie do tego jak mam kase to może być shock therapy! lub ewentualnie jak chciałym suchą mase to cytrynke z olimpa! mówił tez że nie ma za wielkiego znaczenia jaką kredke brałem wcześniej jeśli zrobie odpowiednią przerwe to mono i tak bedzie zawsze działać!

czyli wrescie jakis normalny trener sie znalazl :hyhy:
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024