Skocz do zawartości


Zdjęcie

Cell Pomp


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

BANAN14
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 161 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:MIELEC

Napisano Ponad rok temu

Cell Pomp
Elo mam zamiar kupic Cell Pomp 650 gram ale mam pytanie - na jak dlugo mi wystarczy taka puszeczka ??? Mysle ze nie dluzej niz 2 tyg ale pytam sie was bo nie znam jeszcze dawkowania pozdro.

I do tego mam jeszcze jedno pytanie w ogole nie do tego dzialu Bo nie chce mi sie pisac nowego posta :] Po czym sa spadki ?? Wiem ze po alkoholu , ale naprzyklad jesli bym wypil 5 kielonow 30% to duze sa spadki a w ogole to pojakiej ilosci alkoholu sa spadki ?? czy tylko gdy sie ma kape ?? :D prosze o odpowiedz czy spadki sa tylko po alkocholu czytez po czyms innym pozdro for all
  • 0

GośćGuest_kosior_*

Guest_kosior_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Cell Pomp
jedna puszeczka to malo na tym za daleko nie pojedziesz lepiej skombinuj kase na 2 puche 650g i bedzie fajny cykl

PATRYK6661418048765
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:JG

Napisano Ponad rok temu

Re: Cell Pomp
Cel pump jest dobry jezeli chodzi Ci przede wszystkim o sile... w mase tez idzie ale bez rewelacji... wiem bo bralem i sila skoczyla i to mocno, ale lapa moze 0,5 cm :/
  • 0
wracamy do żywych...

GośćGuest_Łukaszek_*

Guest_Łukaszek_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Cell Pomp
bez przesady nie licz na kielony... jak bedziesz duzo i czesto pil to beda spadki a jak czasem troche to nawet sie nie przejmuj...
spadki sa rowniez po przyjmowaniu antybiotyku
ale ja osobiscie na to nie patrze to troche przesada...
strzez sie zlaman i to wszystko :P

zrebak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cell Pomp
spadki po alkoholu. a no sa. no i spadki sa wprost proporcjonalne do ilosci alkoholu bo ci prawda ten tego wode usuwa z organizmu i masz wtedy deficity i konia. wiec jesli juz taki imprezowicz z ciebie to moja nic nie warta rada jest taka zeby nastepnego dnia , a wrecz nawet zaraz po imprezie pić maxymalnie duzo wody mineralnej
  • 0

BUZZER
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 123 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cell Pomp
najlepiej to jak masz cykla wogóle nie pić, albo jak już co browarek raz na tydzień i po kłopocie :] ja na przykład nic nie pije jak mam brać suple, bo szkoda mi kasy na nie wydanej oraz nerwów, że wszystko co wyćwiczyłem poszło się je***, no wiadomo gdzie poszło ;) pozdrawiam

a co zaś dol tematu, to dwie puchy 650-tki i jest spoko cyklik, siłą fajnie pójdzie, a maska powinna też coś podskoczyć. Jak sam brałem to pare kilo się przybrało, no oczywiście z dietą i massem, pozdros
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cell Pomp

spadki sa rowniez po przyjmowaniu antybiotyku

zalezy jakich. co innego stosowanie domiejscowo na skore w celu zabicia bakterii. co innego zwalczajace w srodku organizmu jakiejs choroby. to drugie oczywiscie wyniszcza i oslabia. to pierwsze nie
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


BANAN14
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 161 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:MIELEC

Napisano Ponad rok temu

Re: Cell Pomp
Tak szczerze to zamiast 2 puszek cp wole sobie kupic 5 kg mass xxl bo niezle masy mi dalo po 2 kg okolo 4 kg i do tego 2,5 cm bicepsie :D Dla mnie najważniejsza jest masa wiec cell pomp odpada :P Osiagnalem swoj cell duzo przed wakacjami ( 30 cm w bicepsie) Wiec chce osiagnac jeszcze wiecej ,dlatego podajcie mi jakies niezle suple do mass xxl w kapsach albow proszku obojetnie pozdro
  • 0

GośćGuest_Łukaszek_*

Guest_Łukaszek_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Cell Pomp
przy Twojej malej masie to mass xxl bedzie bardzo dobrym rozwiazaniem. ewentualnie zapodaj mono + dextrjuice + r types(ala) i powinienes byc zadowolony...

zrebak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cell Pomp
mono+mass xxl. i tyle styknie chyba
  • 0

TheAnSwEr
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 318 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cell Pomp

mono + dextrjuice +

mono+mass xxl. i tyle styknie chyba

Tak jak Łukaszek mówi, przydałby sie jakis transporter do tego mono, czyli dextrojuice bedzie w sam raz.
A no i mass xxl oczywiscie tez
  • 0
You're the best arround ^^

zrebak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cell Pomp

mono + dextrjuice +

mono+mass xxl. i tyle styknie chyba

Tak jak Łukaszek mówi, przydałby sie jakis transporter do tego mono, czyli dextrojuice bedzie w sam raz.
A no i mass xxl oczywiscie tez



mass xxl posluzy jako transporter
  • 0

TheAnSwEr
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 318 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cell Pomp
Z Faq:
6 Dla szybszego transportu kreatyna do mięśni potrzebny jest wyrzut insuliny, można go spowodować węglowodanami(carbo- po treningu uzupełnia glikogen mięśniowy), kwas alfa liponowy(ALA), tauryna.
Gainer to węglowodany, czyli teoretycznie pomaga, jednak wg, o wiele lepiej jest zastosowac dextro, poniewaz przez treningiem rozpuszczasz krete w porcji dextro, to samo po treningu i od razu odnawiasz glikogen. 2w1.A z gainerem to jakos troche dziwnie jak dla mnie. Poza tym dextro ma jeszcze Tauryne, wiec ja obstawał bym dextro jako transporter, a mass xxl jako uzpłenienie diety, badz jesli nie ma diety ( jak ja :P ) to napchanie się węglowodanami ;)
  • 0
You're the best arround ^^

zrebak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cell Pomp
ja mam krete w kapsach wiec nie rozpuszcam jej i tak i tak. nie wiem no . to jest moj propozyszyn ze tak moze byc.
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cell Pomp

Gainer to węglowodany

owszem oraz bialko. wedlug niektorych zrodel - zaufanych propocja bialka dodana do ww w jednej porcji cos jak w gainerze/bulku dziala o wiele bardziej skuteczniej niz samo carbo/dextroza. mozna przyrownac dodanie bialka do wegli w skutecznosci jak 90g samego dextro a wiec sporo.

o wiele lepiej jest zastosowac dextro, poniewaz przez treningiem rozpuszczasz krete w porcji dextro, to samo po treningu i od razu odnawiasz glikogen

dextro sie za szybko wchlania i do efektywnej odnowy glikogenu nadaje lepiej sie carbo (mieszanka wegli prostych i zlozonych) a wiec cos rowniez jak w gainerze. dlatego kazdy w sumie do masy kupuje gainera :) niz same carbo lub dextro bo za gainerem przemawia wiecej plusow i go czuc w przyrostach
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Cell Pomp
dextro juice mozna w czasie treningu pić a gainera po i wtedy z wegli prostych z dextro masz
energie na treningu przez cały czas a z gainera na reszte dnia i odnawiasz glikogen w mięsniach

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cell Pomp
niewiem czy takie ciagle picie ww prostych jest dosyc zdrowe...bo nalezy liczyc sie z tym ze powoduja one szybki i duzy wyrzut insuliny dlatego stosowane sa tylko jak transporter (rola insuliny) inaczej to latwo o problemy z trzustka w przyszlosci itd. dlatego jako napoj izotoniczny rowniez mieszaka czyli carbo jest nie zastapiona. nawet na opakowaniu carbo pisze ze mozna przygotowac je na 3 sposoby :D w tym napoj izotoniczny spozywany na treningu a dextro ? nie ;)
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


TheAnSwEr
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 318 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cell Pomp
czyli w sumie można J***c dextro i stosowac Carbo jako transporter? ;)
  • 0
You're the best arround ^^

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cell Pomp
na odwrot,aczkolwiek carbo tez do transportu
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024