Skocz do zawartości


Zdjęcie

cp+mono


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

pelson19
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

cp+mono
Zaczynam nowy lajtowy cykl juz II i mam pytanie czy takie dawkowanie bedzie dobre
DT rano na czczo 2capsy olimpa mega caps, przed treningiem 9g cell pumpa, po treningu 2 caps
DNT rano 9g cell pumpa, po południu 2 caps olimpa MC
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: cp+mono

DNT rano 9g cell pumpa, po południu 2 caps olimpa MC

tu daj rano mono, w porze treningu cell pumpa

DT rano na czczo 2capsy olimpa mega caps, przed treningiem 9g cell pumpa, po treningu 2 caps

przed treningiem cp ok. a po treningu daj cala porcje mono. wchlonie sie ono wtedy w 100 procentach bez zadnych dodatkowych transporterow
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


zi3c
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 58 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole

Napisano Ponad rok temu

Re: cp+mono
Nie wystarczy tylko CP? Wiadomo, że więcej to lepiej, ale nie zawsze. Jeżeli chodzi o mnie, to trenuje raczej dopiero 6miechów ciągiem (wcześniej była przerwa dłuższa) więc pytanie, czy CP starczy czy dorzucić też te mono?Nie chce też przesadzać
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: cp+mono
mam pytanko czy taki cykl jak pelson19 powinien trwac 2 miechy czy 1.5? i w wypadku jesli taki cykl bedzie mial 1.5 miecha to czy starczy 450g CP i 150 mega capsow?Mysle ze 1.5 miecha to bedzie dobry czas i tyle ile podalem to juz wyliczone bylo.
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: cp+mono

mam pytanko czy taki cykl jak pelson19 powinien trwac 2 miechy czy 1.5? i w wypadku jesli taki cykl bedzie mial 1.5 miecha to czy starczy 450g CP i 150 mega capsow?

to wszystko zalezy od ciebie. nie wykryto zadnych skutkow ubocznych dlugoterminowego przyjmowania kreatyny a niektorzy ciagna i nawet ponad 10 tyg. sam znasz swoj organizm najlepiej i powinienes wiedziec czy po uplywie kilku tygodni nadal sa znaczace przyrosty jesli nie mozesz cykl przerw i zachowac resztki do nastepnego cyklu. czy wystarczy policz sobie :D
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: cp+mono
zwiekszanie porcji mono z 2 na 4 kapsy ma sens w DNT? DT 4 capsy na czczo 9g CP przed treningiem 4 mega capsy po treningu DNT 4 capsy na czczo 9g CP w porze treningowej co wy na takie cos? czy to nie bedzie za duzo?
  • 0

INEED$
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2079 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jail
  • Zainteresowania:Busine$$, killin'

Napisano Ponad rok temu

Re: cp+mono
ramzes17, na twoja wage za duzo
  • 0
Gotta whole top diamond and tha bottom rowz gold

MIKOŁAJ BIERZE STERYDY



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024