Skocz do zawartości


Zdjęcie

2 cykl


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

strip
  • Użytkownik
  • Pip
  • 42 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dolny - Sląsk

Napisano Ponad rok temu

2 cykl
Witam. Jestem tu nowy i przymieżam się do drugiego cyklu.
Pierwszy cykl wyglądał nastepująco
-GAINBOLIC 6000
-KRE ALKALYN 2500 MEGA CAPS OLIMP
-Carbo
-Life Energy TREC
Trenuje pływanie tutaj masa nie jest potrzebna a tylko ogranicza plywalność.1 cykl mialem przed MP 4 tyg temu teraz układam coś na następna impreze.
Chciałbym do Kre alkalynu coś dodać może BCAA albo Reactora? Zastanawiam się czy krea alkalyn czy może sam Jablczan albo obydwa
Doradzcie coś. W trakcie normalnych treningów tzn nie przygotowując się do żadnej imprezy biore MULTIPOWER 80 Formuła co sądzicie wogóle o MULTIPOWERZE?
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: 2 cykl
yop masz racja masa ogranicza plywanie. a wiec w twoim przypadku skupilbym sie tylko na antykatabolikach i suplach ktore przyspieszaja regeneracje wiec bezapelacyjnie takimi suplami są: glutamina i bcaa. kreatynka będzie ona wspomagac własciwie wszystkie cechy sprawnosci sportowej. wiec masz racje ze rowniez mozna ja dorzucic. tylko ze kreatynka kreatynie nie rowna. a wiec moge przedstawic to miej wiecej w uproszczeniu:

moc maksymalna - zwieskszając poziom fosfokreatyny w mieśniach (poprawa szybkosci na pierwszych 50m - jabłczan
wytrzymałosć siłowa - obniżajac kwasicę metaboliczną - poprawa zdolnosci wysiłkowych na dystansie 100-200m - ester
moc aerobowa - kreatyna zwiekszajaca aktywność syntezy cytrynianowej bedzie usprawniać zdolnosć tlenową - dystans 400m - cytryna

Korzystnym uzupełnieniem bedzie tutaj rowniez D-RIBOSE. Weglowodany ktore będą niezbędne dla pełnej resyntezy glikogenu. Przy treningach kształtujacych moc maksymalną (50m) - dawkowanie ok. 25g Jeżeli trenujesz dłuższe dystanse lub treningi mieszane - 50g po treningu. I to tyle o podstawowych suplementach stosowanych w tym sporcie. Jesli stac Cie tylko na kilka. Polecam glutamine + jakis rodzaj kreatyny + weglowodany po treningu
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


strip
  • Użytkownik
  • Pip
  • 42 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dolny - Sląsk

Napisano Ponad rok temu

Re: 2 cykl
Joks dzięki naprawde.
Więc tak plywam na dystansach 200,400 głównie do tego motyl 50,100.
Moze jakiś stack kreatynowy który by zawierał wszystkie te rodzaje kreatyny?
2.Czyli lepszy będzie ester,cytrynian lub jabłczan od Krea alkalynu? Bo szczerze powiem kre alkalyn srednio moc mi poprawił ale i tak wyniki poszly w góre na MP ale to chyba trening?
3.Letnie MP mam za kilka miesięcy ale układam sobie już wszystko żeby nie bylo na szybko
Przygotowanie będzie trwało 3-4 tygodnie na obozie ,czy odstawić kreatyne zeby spuścic wode 3-5 dni przed zawodami(nie pisze tu o krea alkalynie bo podobno on nie gromadzi wody i nigdy nie odstawialem go przed imprezą)
4.Co do kosztów nie ma raczej ograniczeń
5.Dziennie mam 2 treningi w tym 1 silownia czyli razem 3 mówie tu o okresie przygotowawczym w którym będe robil cykl(4-5 tygodni)
6.Joks móglbyś dać jakies linki do tych kreatyn?
Z góry Dziękuję za pomoc.
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: 2 cykl
stack to raczej nie. bo stacki maja tyle prekursow NO ze podczas plywania tylko miesnie Ci sie napompuja i beda wieksze a nie oto sie tu rozchodzi zebys chodzil z ciagle napompowanymi miesniami. wszystkie kreatyny jakie wyminilem nie ciagna wody wiec nie bedziesz musial ich ostawiac. kre-alkalyn mogl dac ci takie srednie efekty poniewaz to nic innego jak monohydrat tylko z innym ph zeby nie ciagnal wody (podrasowane mono). dodatkowo mozesz zakupic sobie tauryne ktora wzmacnia wytrzymalosc lub kupic glutamine ktora juz w swoim skladzie zawiera tauryne. odnosnie kreatyn moglbys kupic np jablczan bo on dziala bardzo szybko w przeciwienstwie do estru ktory musi sie rozkrecac stopniowo. lub polaczyc dwie kreatynki cytrynian + jablczan lub jablczan + ester lub jeszcze jakis inne kombinacje. w sklepie kreatyna z jablczanow jest tylko produkt treca:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
cytrynian kupisz firmy olimp a ester firmy biogenix. ale niestety tych produktow w naszym sklepie niema.
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


strip
  • Użytkownik
  • Pip
  • 42 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dolny - Sląsk

Napisano Ponad rok temu

Re: 2 cykl
Super Joks takiej pomocy wlasnie oczekiwałem malo jest takich co tak pro odpowiedzą:)
1.Dodalbym jeszcze gainera i wlaśnie czy moge brać równocześnie kreatyne z Gainerem?
2.Glutamine albo BCAA? I jakiej firmy najlepiej?

Reactor pro 3 + biogenix CRESTER + jakaś glutamina do tego dołoże D-RIBOSE
  • 0

INEED$
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2079 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jail
  • Zainteresowania:Busine$$, killin'

Napisano Ponad rok temu

Re: 2 cykl
1. Nic nie przeszkadza, dawke gainera zaleznie od brakow w diecie
2. trecowskie BCAA g-force ma cikawy sklad

w reactor'ze jest juz ryboza, ale sa to male ilosci, wiec jezeli planujesz kupic odzielnie ryboze to wybral bym creatine m3 biogenixa (tez jablczan tylko bez transporterow)
  • 0
Gotta whole top diamond and tha bottom rowz gold

MIKOŁAJ BIERZE STERYDY

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: 2 cykl
glutamina jak masz pieniadze to NAG np: glucetyl biogenix lub z sana. bo nag dociera w wiekszej ilosci do miesni niz zwykla glutamina. bcaa koniecznie hydrolizat (najlepsza forma) d-ryboza olimp. a reactor dobry suplement masz w nim dodatkowo iniozyne. i latwiej ci bedzie lykac kapsolki przed plywaniem niz rozrabiac gdzies w szatni proszek. ogulnie cykl wyjdzie cie strasznie duzzo z tymi wszystkimi suplementami az pozazdroscic :)
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


strip
  • Użytkownik
  • Pip
  • 42 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dolny - Sląsk

Napisano Ponad rok temu

Re: 2 cykl
Więc cykl by wyglądal tak:
-Reactor Pro 3
-Biogenix Crester
-Biogenix Glucetyl
-Carbo
Dobrze jest?
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: 2 cykl
dobrze. jeszcze brakuje bcaa,tauryny,witamin i mineralow chelatow :) ale esli masz naprawde duzzo kasy miloby byloby rowniez wrzucic zma :) i cykl jak znalazl
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


strip
  • Użytkownik
  • Pip
  • 42 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dolny - Sląsk

Napisano Ponad rok temu

Re: 2 cykl
Wiataminki to pomijam
Kupie z multipowera 100 kaps multiwita( b6,b12,magnez,wit C, E)
Jeszcze jakies omega 3 no i codziennie lykam magnez.
Ile cykl powinien trwać? I joks mam brać Reactora,crestera i glutamine w tym samym czasie? 2 treningi to jak to wszystko razem brać?
Doloże jakiegos Gainera 20% bo na treningach w BPS spalam tyle że musze uzupelniać te niedobory białka też, co sądzicie o MULTIPOWER?
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: 2 cykl
a o jakich godzinach masz te dwa treningi ? i rozumiem ze niemasz zadnego dnia wolnego bez treningu ? bo musze miej wiecej wiedziec czy rano silownia, wieczorem basen czy jakos inaczej zeby prawidlowo rozpisac suplementacje. a multipower moze byc :)
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


strip
  • Użytkownik
  • Pip
  • 42 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dolny - Sląsk

Napisano Ponad rok temu

Re: 2 cykl
-6:00 Wstaje
-7:00 1 trening w wodzie(w pn 2 trening jest na silowni a wody nie ma)
-15:00 2 trening w wodzie
-Sobota 8:00 1 trening w wodzie
-Niedziela wolna(Tak trenuje 2 tygodnie przed obozem w mieście)
We wrocławiu silownia tylko 1x w tygodniu bo zabrali nam sale:


Pózniej wyjeżdzam na obóz i mam tam:
-Podobnie 2 treningi w wodzie a pomiędzy nimi Silownia lub wieczorem i tam nie ma wolnego aż do glównej imprezy(3 tygodnie obozu=lącznie 5 tygodni cyklu)
Silownia codziennie i codziennie woda.

5 tyg to chyba reactora nie starczy 300 kaps
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: 2 cykl

Więc cykl by wyglądal tak:
-Reactor Pro 3
-Biogenix Crester
-Biogenix Glucetyl
-Carbo


a wiec z tego co tutaj jest dawkowanie wygladaloby miej wiecej tak:

dzien treningowy z dwoma treningami:
5 tab reactora na czczo po przebudzeniu z 30 min przed sniadaniem
5 tab reactora przed drugim treningiem
6 tab cresteru po drugim treningu
50g carbo po 1 i 2 treningu
2 tab glucetylu na czczo po przebudzeniu
3 tab glucetylu po 1 treningu
3 tab glucetylu po 2 treningu
2 tab glucetylu przed snem

dzien treningowy z jednym treningiem:
10 tab reactora na czczo po przebudzeniu z 30 min przed sniadaniem
3 tab glucetylu na czczo
6 tab cresteru po treningu
3 tab glucetylu po treningu
50g carbo po treningu
3 tab glucetylu przed snem

dzien nietreningowy
3 tab glucetylu na czczo
7 tab cresteru na czczo po przebudzeniu z 30 min przed sniadaniem
3 tab glucetylu przed snem

i to hmm chyba tyle ;) jak sie pomylilem niech ktos poprawi bo lekko to namieszane jest z tymi dwoma treningami :hyhy:
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


strip
  • Użytkownik
  • Pip
  • 42 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dolny - Sląsk

Napisano Ponad rok temu

Re: 2 cykl
Dzięki wiem ze to nie kulturystyka ale plywacy mają bardzo duże zapotrzebowanie na jedzienie.
Jakaś dieta? Jakaś weglowodanowo-białkowo jakie produkty jeść?
A i cykl ile 4 tygodnie? czy dlużej? Oplaca sie kuoic jakiegoś gainera czy zainwestować w coś innego do tego cyklu?
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: 2 cykl
dieta to juz nie moja dzialka :rotfl: zajrzyj do odzywiania. suplementy stosuj tak dlugo na ile wystarcza :) bo mi zal byloby ciagle cos dokupywac. gainera mozesz kupic jak bedziesz na obozie i nie bedziesz mogl zejsc jakiegos posilku czy jak wtedy mozesz porcje gainera sobie zaaplikowac
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024