Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy to jest meta ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

Major

    JDM Culture

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 876 postów
  • Pomógł: 0
10
Neutralna
  • Lokalizacja:Łańcut
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Siłownia, Honda, ASG
  • Staż [miesiące]:2
  • Wzrost [cm]:174
  • Biceps [cm] :38,5
  • Klatka piersiowa [cm]:NA
  • Pas [cm]:NA
  • Udo [cm]:NA
  • Przysiad [kg]:NA
  • Wyciskanie [kg]:100kg x2
  • Martwy ciąg [kg]:NA
  • Waga [kg]:67kg

Napisano Ponad rok temu

Czy to jest meta ?
Witam
Wiem wiem dawno mnie nie było ...

Słuchajcie znowu miałem przerwę na siłowni (3 tygodnie) wprawdzie nie widac tego po mnei gdyż cwiczyłem an sucho ... wiem, że na sile już spadłem więc chciabym sobie kupi jakąś metkę ale NIE OBCZAJAM SIĘ w tym temacie.

Nie wiem jak ona wygląda, nie wiem jakia jest jej cena. Chodzi mi o to, że mogę ją sobie zamówic bo mam "wytki" ale chciałbym aby ktoś mi powiedział jak się nie dac oszukac.

Acha no i pytanie co to jest ?
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

EDIT
Sorki zły dział :/ Przenieście o jedno pole w dół :)
  • 0
"W moich żyłach płynie Rocket Fuel a nie jakieś tam dziadostwo !"
"Double Blast potem Rocket Fuel i nie ma opierdalania się"
"Nie ma lipy ! Hardcorowo !"
"Dzisiejsza waga 128kg i TAKA forma ! KTO JEST LEPSZY ? Ja takich nie znam !"
Robert Burneika

PUMP
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2390 postów
  • Pomógł: 0
131
Bardzo Dobra
  • Lokalizacja:Togo
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:Rośnie
  • Wzrost [cm]:390
  • Biceps [cm] :27,3
  • Waga [kg]:80,5

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy to jest meta ?
* Okres aktywnego półtrwania: do 68h
* Klasyfikacja: Beta-2-sympatykomimetyk, termogenik / antykatabolik
* Dawkowanie: Mężczyźni 100 - 140mcg / dzień, kobiety 80 - 100mcg / dzień
* Trądzik: Nie
* Retencja wody: Nie
* Podwyższone ciśnienie krwi: Rzadko
* Hepatotoksyczność: Bark danych
* Aromatyzacja: Nie
* Konwersja do DHT: Nie
* Blokowanie HPTA: Nie

METANABOL/METANDIENON

* Metanabol (Metandienon, 17 alfa-metylo-androstendion)
* Formy leku dostępne w Polsce:
o tabletki po 1mg i 5mg; pakowane po20 sztuk.
* Wybrane inne preparaty metandienonu:
o Stenolon 5mg (Czechy)
o Naposim 5mg (Rumunia)
o Pronabol (Indie)
o Anabol Tablets 5mg (Tajlandia)
o Dianabol 5mg (USA)

Ze względów czysto praktycznych tabletki 1mg nie są stosowane w dopingu kulturystycznym. Również krem zawierający metandienon nie ma większego zastosowania w kulturystyce (z wyjątkiem leczenia trudno gojących się ran skóry, które mogły pojawić się w wyniku mechanicznego uszkodzenia powłok ciała). W medycynie krem stosowany jest w leczeniu m.in trudno gojących się ran, oparzeniach, odmrożeniach, w owrzodzeniach podudzi, w zmianach po rentgenoterapii i fizykoterapii. Tabletki natomiast mają zastosowanie m.in. w dużej grupie chorób z ujemnym bilansem azotowym (w chorobach jelit, w marskości wątroby) oraz w oparzeniach, w zanikach mięśniowych, w wyniszczeniu spowodowanym chorobami zakaźnymi np. AIDS, w niektórych chorobach nowotworowych, w anoreksji w stanach zwiększonego zapotrzebowania na białko i aminokwasy. Zwykle stosuje się go w dawkach 10-15mg dziennie czyli od 2-3 tabletek na 24 godziny. W niemieckiej instrukcji dołączonej do opakowania preparatu Dianabol zalecane jest stosowanie przez pierwsze 3-4 dni przyjmowania dianabolu 20mg dziennie - tabletki po 5 mg. Po czterech dniach zalecana dawka to 5-10mg dziennie w dwóch pojedynczych dawkach (dawki te mają zastosowanie w przypadku leczenia chorób przebiegających z ujemnym bilansem azotowym).

W instrukcji dołączonej do oryginalnego rosyjskiego opakowania Metandrostenolonu czytamy m.in., że lek powinien być przyjmowany przed lub w czasie jedzenia. Dawka dla dorosłych zwykle wynosi 10-15mg na dzień. W niektórych wypadkach, przy wyraźnych wskazaniach lekarskich dawka może być zwiększona do 30-50mg dziennie, jednorazowo 10mg. Przy długotrwałym, przewlekłym leczeniu zalecana jest przez producenta dawka dobowa 5-10mg.

Czas leczenia Metandrostenolonem nie powinien przekraczać 4-8 tygodni, a przerwy pomiędzy cyklami leczenia powinny wynosić co najmniej 1-2 miesięcy. W czasie leczenia Metandrostenolonem powinny być przyjmowane z pokarmem odpowiednio większe ilości wartościowego białka zwierzęcego, węglowodanów, soli mineralnych, witamin. Lek powinien być chroniony od światła, przechowywany w temperaturze pokojowej lub niższej.

METANABOL JEST I CHYBA DŁUGO JESZCZE BĘDZIE NAJPOPULARNIEJSZYM ANABOLIKIEM W NASZYM KRAJU.

Warto mieć na uwadze to, że jako doustny 17 alfa metylo-steryd jest w znacznym stopniu hepatotoksyczny szczególnie stosowany w większych dawkach niż to zostało podane wyżej (15mg na dobę) przez okres dłuższy niż 4 tygodnie. Dłuższe stosowanie zawsze powinno się odbywać z jednoczesną kontrolą tzw. wskaźników wątrobowych. Zwykle metandienon stosowany jest w cyklach łącznie z jedną z form domięśniowych testosteronu np: z Omnadrenem 250, Testosteronem prolongatum, lub Testosteronem propionicum. Metandienon jest bardzo zbliżoną budową chemiczną do związku pokrewnego testosteronu - metylotestosteronu. Zmiana wiązania na podwójne między 1, a 2 atomem węgla w cząsteczce powoduje, że w przeciwieństwie do metylotestosteronu, posiada znacznie silniej wyrażone właściwości anaboliczne, słabiej androgenne.

W związku z tym, że posiada jednak działanie androgenne wpływa na układ podwzgórze-przysadka-jądra hamując wydzielanie endogennego (własnego) testosteronu o ok.1/3. Silne właściwości anaboliczne powodują duży przyrost masy mięśniowej, szczególnie gdy jest łączony z testosteronem. Dianabol jest środkiem, który szczególnie łatwo aromatyzuje i konwertuje do estrogenów, a duży przyrost masy mięśniowej polączony jest z zatrzymywaniem w tkankach organizmu dużych ilości wody. Dlatego często w kulturystyce używany jest antyestrogen tamoxifen, który przyjmowany równolegle zmniejsza odkładanie wody i zapobiega ginekomasti. Dawka dzienna metandienonu dzielona jest na kilka dlatego, że związek ten posiada krótki okres półtrwania w organizmie. rozsądny wydaje się podział na 3-4 dawek na dobę przyjmowanych po posiłku. Istnieje forma dopuszczana do obrotu weterynaryjnego na rynku amerykańskim w formie zastzryków domięśniowych. Dianabol do wstrzykiwań produkowany jest przez meksykańską firmę i pakowany w buteleczki o pojemności 50ml. 1ml roztworu zawiera 25mg czynnego D-bolu. Okres półtrwania tej formy doustnej D-bolu w organizmie jest krótszy niż formy doustnej i wynosi ok. 1 godziny, a więc efekt anaboliczny również trwa bardzo krótko. Aby uzyskać jakikolwiek efekt anaboliczny stosując tę formę Dianabolu stosuje się częste wstrzyknięcia podskórne lub domięśniowe, nawet 6 razy dziennie, małych objętości płynu. Warto zaznaczyć, że po podaniu domięśniowym D-bol nie ulega inaktywacji w efekcie pierwszego przejścia przez wątrobę lecz dostaje się, z pominięciem wątroby od razu do tkanki mięśniowej. Nie jest przez to hepatotoksyczny i jest bezpieczniejszy m.in. dla kulturystów obciążonych wywiadem żółtaczkowym. Warto także zaznaczyć, że ze względu na drogę podania również dawki powinny być odpowiednio mniejsze.

DAWKI STOSOWANE W KULTURYSTYCE.

Większość źródeł podaje dawki od 15mg do 50mg na dobę, w zależności od stopnia zaawansowania i przede wszystkim wyjściowej masy ciała. Wyższe dawki niż 50mg na dobę wydają się zupełnie bezsensowne i mogą powodować nieodwracalne uszkodzenia niektórych organów wewnętrznych (np. wątroby, trzustki, nerek), a także inne niebezpieczne następstwa np. w postaci nadciśnienia, obrzęków, przeciążenia serca (przyrost wagi jest znacznie szybszy niż zmiany adaptacyjne krążenia, serce "nie nadąża" za szybkim wzrostem wagi ciała), łysienia, zmian zapalnych skóry, ginekomastii. To, że przytoczyłem dawki nawet 3 razy większe niż te, które są zalecane zwykle przez lekarzy nie oznacza wcale, że nie można sobie uszkodzić wątroby np. dawką 15mg metandienonu jeżeli wcześniej chorowaliście na wirusowe zapalenie wątroby lub jesteście szczególnie wrażliwi na ten lek. Przy wszelkich niepokojących objawach np. zmniejszeniu masy ciała zamiast powiększeniu, zażółceniu skóry, osłabieniu objawach podobnych jak w czasie przeziębienia nudnościach, wymiotach powinno się przerwać cykl i udać do lekarza.

Przestrzegam przed przyjmowaniem sterydów z jednoczesnym, nawet okazjonalnym, piciem alkoholu.

Dianabol jest doustnym anabolikiem i często jest łączony z preparatami domięśniowymi. Najpopularniejszymi w polsce są domięśniowe formy testosteronu: Testosteron prolongatum Testosteron propionicum, Omnadren 250. Z preparatów zagranicznych: Deca-Durabolin, Sustanon, Testovir Depot, Winstrol Depot, Oxandrolone.

Dawka sterydów anaboliczno-androgennych powinna być dobrana indywidualnie, dla każdego przyjmującego z osobna, przez lekarza, który również będzie mógł monitorować stan pacjenta w czasie całego cyklu. Chcę w tym miejscu jasno stwierdzić, że przyjmowanie sterydów anabolicznych bez jednoczesnej opieki lekarskiej jest równie niebezpieczne jak wspinaczka wysokogórska bez asekuracji. Po kilu latach obserwacji jestem zdania, że sterydy anaboliczne, podobnie jak inne grupy środków farmakologicznych, używek, o potencjale silnie uzależniającym powinny, być pod kontrolą.

Pierwszym środkiem anabolicznym, po który zwykle sięgają polscy kulturyści jest metanabol (dianabol). Metanabol jest doustnym sterydem anabolicznym, w kulturystyce używanym w formie tabletek po 5mg. Zwykle, niestety, bardzie dostępny jest na czarnym rynku jest pochodzący zza wschodniej granicy Metandrostenolon. Jego cena jest konkurencyjna w stosunku do polskiego preparatu dianabolu. Za 100 tabletek rosyjskiego D-bolu płaci się ok. 40zł za polski trzeba zapłacić ok. 60zł. Ale nie dajcie się zwieść cenie, nikt tak naprawdę nie wie co prócz właściwego D-bolu może zawierać rosyjski Metandrostenolon, przypuszcza się, że toksyczny dla wątroby, prawie zupełnie pozbawiony działania anbolicznego, 17 alfa metylotestosteron. Polski Dianabol ma dobrą opinię w kręgach kulturystycznych nawet w USA gdzie jego duże ilości znajdują się na miejscowym czarnym rynku. Często znajdowałem pochlebną opinię o nim w amerykańskich wydawnictwach poświęconych kulturystyce.
  • 0
RAMIE W RAMIE JAK SPARTANIE ...
'' Bądź bardziej ambitny kiedy cie nie docenili robisz to dla siebie nie dla tych debili ''

Litwin81
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3380 postów
  • Pomógł: 40
146
Bardzo Dobra
  • Lokalizacja:Gdynia
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Różne
  • Staż [miesiące]:Długi
  • Wzrost [cm]:168
  • Biceps [cm] :40
  • Klatka piersiowa [cm]:105
  • Pas [cm]:82
  • Udo [cm]:65
  • Przysiad [kg]:170/15*120
  • Wyciskanie [kg]:140/19*100
  • Martwy ciąg [kg]:185/10*150
  • Waga [kg]:85

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy to jest meta ?
Jak jest tak tani,to już samo to powinno ci powiedzieć że nie warto na to zwracać uwagi.
  • 0
"Lepiej umrzeć na stojaco niż żyć na kolanach."

Dathí

    Pan i wladca, Wielki Ksiaze, Mistrz Zakonu, Wodz wielkiej hordy,

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 601 postów
  • Pomógł: 1
14
Neutralna
  • Lokalizacja:Baile Átha Cliath
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- kolkowanie komunistow
    - polowania na mongolow
    - techniki rozpinania biustonoszy sila woli
    - brawurowa jazda cinquecento

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy to jest meta ?

Jak jest tak tani,to już samo to powinno ci powiedzieć że nie warto na to zwracać uwagi.


To ma w składzie kolcorośl - zioło na podniesienie testosteronu tak jak koper włoski, tribulus..... etc powinno podnieść poziom testosteronu ale cudów bym sie nie spodziewał :)
  • 0
Prawdziwy mężczyzna nie je miodu - prawdziwy mężczyzna żuje pszczoły
Been there, taken that

Jesli pomoglem to postaw mi piwo :D

Litwin81
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3380 postów
  • Pomógł: 40
146
Bardzo Dobra
  • Lokalizacja:Gdynia
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Różne
  • Staż [miesiące]:Długi
  • Wzrost [cm]:168
  • Biceps [cm] :40
  • Klatka piersiowa [cm]:105
  • Pas [cm]:82
  • Udo [cm]:65
  • Przysiad [kg]:170/15*120
  • Wyciskanie [kg]:140/19*100
  • Martwy ciąg [kg]:185/10*150
  • Waga [kg]:85

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy to jest meta ?
Najlepsze zioła na teścia to MACA,Saw Palmetto,może ci humor poprawi ale nic wiecej.
  • 0
"Lepiej umrzeć na stojaco niż żyć na kolanach."

PUMP
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2390 postów
  • Pomógł: 0
131
Bardzo Dobra
  • Lokalizacja:Togo
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:Rośnie
  • Wzrost [cm]:390
  • Biceps [cm] :27,3
  • Waga [kg]:80,5

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy to jest meta ?
To co ty tam na allegro podałęś linka to nawet nie jest meta
  • 0
RAMIE W RAMIE JAK SPARTANIE ...
'' Bądź bardziej ambitny kiedy cie nie docenili robisz to dla siebie nie dla tych debili ''



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024