Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ile porcji gainera dziennie?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

Mememek
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Ile porcji gainera dziennie?
Mam 17 lat, 180 cm i waze ok 63 kg. Niedawno zakupiłem sobie Gainera firmy Hi-Tec, Whey Mass Gain + kreatyne Olimpu mega caps. Pani sprzedająca powiedziała mi że 1 porcja Gainera dziennie wystarczy, mam ją przyjmować ok 1h po treningu razem z kreatyną, lub w dni nie treningowe o tej samej porze. Mam plan treningowy, i powiedzmy diete. Nie wiem czy zwiększyc liczbe porcji do 2, jesli tak to kiedy miałbym przyjmować tą drugą
  • 0

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile porcji gainera dziennie?

jesli tak to kiedy miałbym przyjmować tą drugą



miedzy posilkami
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile porcji gainera dziennie?

Pani sprzedająca powiedziała mi że 1 porcja Gainera dziennie wystarczy, mam ją przyjmować ok 1h po treningu razem z kreatyną

jesli niemasz diety i niewiesz jakie dawki przyjmowac mozesz brac jedna dawke po treningu dla szybkiego uzupelnienia strat energetycznych jednak nie zadna godzina!. po treningu bezposrednio 5g kreatyny odczekasz te 30 min i gainer. jesli mieszasz go z woda to nawet nie musisz odczekiwac i razem z kreatyna. odnosnie drugiego pytania ramzes juz odpowiedzial :D bez wylicznej diety BTW to ciezko strzelac czy 1 porcja czy 2 porcje czy 10 porcji :)
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


MisHa1418048765
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 884 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile porcji gainera dziennie?
pozdowienia dla pani ze sklepu i szacunek dla jej porad :padam: ładna przynajmniej była? :P

w tych sklepach to czesto zatrudniaja fajne laski, zeby wywarły wplyw na klienta, jak jestes zielony to bierzesz wszystko co Ci da i zapoda, czytalem o tym na psychologii :wstyd:
  • 0

Davidek00
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile porcji gainera dziennie?
no ja dzis sobie poszedlem do sklepu z odzywkami i sie pytam co na 3 cykl?? a on do mnie jaki cykl?? no to ja mowie mu ze mialem 2 cykle na mono i co teraz a on do mnei ze teraz BCAA by sie przydalo i L-glutamina:D:D:d a ja go wysmialem:P pow mu ze chodzi mi o kreatynke a ten sie zacial i nei wiedzial ocb:D:D: pow mi tylko ze jeszcze powinienem bialko xszamac no to ja mu poo chwoilui nasciemnialem ze to wsyztsko mam i szamie. ale co do tego a ten nic mi nei pow:D::D pow tylko ze tow dsyztsko zalezy od kasy:D:D: kuzwa juz wiecej tam nie pojde:P hehe wiem wiecej od niego:P
  • 0
Moja malutka:)

MisHa1418048765
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 884 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile porcji gainera dziennie?
dlatego jestem za sprzedaza wysyłkową i kupowaniem przez neta ;)

w wiekszosci te gamonie wciskaja to co im nie schodzi, tak jak napisales taka przykladowow glutamine
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile porcji gainera dziennie?

w wiekszosci te gamonie wciskaja to co im nie schodzi, tak jak napisales taka przykladowow glutamine

bede stal w jej obronie :P dla takiego podejscia przygotowalem arta o glucie :D zeby rozwiac pewne nieporozumienia
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024