Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ile kreatyny dziennie może przyswoic organizm


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

Tyler Durden
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 164 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Ile kreatyny dziennie może przyswoic organizm
No właśnie ile? przeważnie zjada się jej ok. 10 g ja teraz zaczne cyklik na cell pumpie i mono. Zmoich wyliczeń wyszło że w dzień treningowy będę brał w sumie 13g kreatynya w nietreningowy 5g.

Treningowy
rano 9g CP (4g kreatyny) 2 MegaKap Mono (2,5g kreatyny)
przedtreningiem 2 MegaKap Mono (2,5g kreatyny)
po treningu 9g CP (4g kreatyny)

Nietreningowy
rano 4 MegaKap mono (5g kreatyny)

Jak myslicie nie za dużo i czy dawkowanie dobre bo juz ponzałem kilka opinii i każdy inaczej radzi. Chce żeby była mega pompa na treningu i żeby dużo siły poszło bo na masę będę jechał. Nerki dobrze przyjmą taką ilość kreatyny? aha i jeszce mam gainera 2 vitalmax'a tam jest też ponoć kreatyna no ale tylko 100mg;D.
  • 0
"First you have to give up, first you have to *know*... not fear... *know*... that someday you're gonna die"

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile kreatyny dziennie może przyswoic organizm
jakies dziwne dawkowanie po co po treningu cp?jedziesz tak

Treningowy:
przedtreningiem rano 9g CP (4g kreatyny)
po treningu 4 MegaKap Mono (5g kreatyny)

Nietreningowy:
rano 4 MegaKap mono (5g kreatyny)
i ewentualnie jak chcesz wiecej brac to w porze treningu 9g CP (4g kreatyny)
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


Tyler Durden
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 164 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile kreatyny dziennie może przyswoic organizm
CP po treningu dlatego bo tak napisali na opakowaniu:P. A co do twojego dawkowania to w trenigowe napisałeś "rano przedtreningiem" to jak w końcu rano czy przed treningiem czy i rano i przedtreningiem bo trening koło 14;D. Dzieki.
  • 0
"First you have to give up, first you have to *know*... not fear... *know*... that someday you're gonna die"

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile kreatyny dziennie może przyswoic organizm
no rano i przed treningiem napisał tak bo nie wiedział kiedy trening pewnie ;) warzne zeby było przed treningiem pare godzin i chyba lepiej przed sniadaniem ale tego juz nie jestem pewnien na 100% ale wsumie kreta bierze sie na czczo

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile kreatyny dziennie może przyswoic organizm
yop dobrze zrozumiales maks :padam: .jesli trening rano to porcja przed sniadaniem. jesli popoludniu to te 30 min przed treningiem. i jesli jedziesz na polaczeniu cp i mono a cwiczysz popoludniu to nie musisz nic brac przed sniadaniem. bo cp przed treningiem by poczuc pompe a mono najlepiej po treningu bo to najlepsza pora dla mono i wychodzi wtedy 9g kreatyny.
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


funfell
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z odwyku :P
  • Zainteresowania:przecinaki z pod znaku gsxr

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile kreatyny dziennie może przyswoic organizm
Ja znalazłem na necie jeszcze inne dawkowanie i tak tez chciałem sam sprubować a mianowicie Cp+ mono
W dni treningowe
Cp rano 9g
Przed treningiem 9g
Po treningu 3,5 g mono
Wychodzi 11,5g
W nietreningowe dni
Cp rano 9g
W porze treningu mono 3,5 g
Razem 7,5 g
Na cykl 6 tygodni gdy mamy 4 treningi w tygodniu 66porcji CP i 42 mono
Czyli Starczy spokojnie 650g CP i 150g mono
Co powiecie na tanie rozwiązanie???
  • 0

bloniu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 708 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:dziwki, wino i pianino

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile kreatyny dziennie może przyswoic organizm
jak dla mnie to dawkowanie jest spoko
  • 0
Zapraszam Cie [you] do obejrzenia mojego dziennika
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile kreatyny dziennie może przyswoic organizm
chyba za malo bedzie tego. 2xCP 450g bedzie git
  • 0

INEED$
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2079 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jail
  • Zainteresowania:Busine$$, killin'

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile kreatyny dziennie może przyswoic organizm
przy wadze powyzej 100 kg moze bylby sens wlewac siebie 11.5 g krety z czego 8 to jablczan, przy nizszej wadze sensu nie widze, nie zmieni to w zaden sposob dzialania
  • 0
Gotta whole top diamond and tha bottom rowz gold

MIKOŁAJ BIERZE STERYDY

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile kreatyny dziennie może przyswoic organizm
ja to w ogule nie widze sensu na takich cyklach przekraczac takie wartosci bo przeciez kretke mozna stosowac nawet z powodzeniem w ilosciach 0.03g/kg a wiec przy wadze 100kg jest to rowno 3g i takie dawki sa skuteczne a dla was ciagle malo i malo tych gramow :hyhy: zrozumcie ze cialko czlowieka codzinnie produkuje kreatyne w ilosci max 1g-2g(pół kilograma czerwonego mięsa) i nasz organizm nie przywykl by ladowac w siebie jej niezliczona ilosc. upchnie sie jej tyle ile wolnego miejsca bedzie w komórkach miesniowych a ze dochodzi tam rowniez i glikogen itd. te miejsce staje sie ograniczone.i niewiem ile mozecie ladowac i upychac ale do malucha nie upchniecie wiecej niz 10 osob :rotfl: dlatego tez po treningu kreatynka mono sie np: najlepiej wchlania bo nastepuje nadkompensacja kreatyny w miesniach jest duzo wolnego miejsca bo oproznilismy glikogen oraz trening powoduje wyrzucenie GLUT4 czyli transportera ktory wbudowany w blone komórkowa zapewnia transport glukozy i kreatyny do miesni a wiec i problem transporterow po treningu nawet sam sie rozwiazuje. dlatego to co bierzemy po treningu wchlania sie w 100 procentach bo wtedy ten maluch jest pusty i najwiecej w niego sie wepchnie. co nie zmienia stanu rzeczy ze jesli zapchacie go to juz tam nic nie upchniecie. wiec nie widze sensu ladowania takich dawek jak 3g kreatyny w badaniach spisuje sie jak 20g (oba sposoby przyniosły podobny rezultat: wzrost kreatyny w mięśniach o 20% :P) chyba ze chcecie wysikiwac wasze wydane pieniadze (nadmiar kreatyny) to mozecie nawet i 10 dawek dziennie ladowac :P a nie przyniesie to zadnych korzysci bo mniejsze dawki dzialaja tak samo nie zapychajac dodatkowo miesni dla innych skladnikow
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024