Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nowa polityka ANTY-SPOILEROWA !


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

budo_takedown
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4741 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Nowa polityka ANTY-SPOILEROWA !
Postanowiliśmy wprowadzić nową politykę ANTYSPOILEROWĄ. Przed każdą większą galą, zamkniemy wszystkie tematy związane z ww. galą i zostawimy jedynie temat z dopiskiem SPOILER/WYNIKI itp. Będzie to jedyne miejsce, gdzie będzie można pisać o gali w ciągu 24 godzin od jej zakończenia. Nie przestrzeganie zasady będzie się kończyło surowymi konsekwencjami, zaczynając od czasowego BANA w górę.
P.S. Moja mała rada na przyszłość... jeżeli chcecie mieć 100% pewności, że nie zobaczycie wyniku przed obejrzeniem gali, absolutnie nie wchodźcie na fora i portale tematyczne zanim nie zobaczycie upragnionej walki. (nie argumentujcie, po prostu przyjmijcie to za pewnik)
  • 0

budo_shabu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowa polityka ANTY-SPOILEROWA !

P.S. Moja mała rada na przyszłość... jeżeli chcecie mieć 100% pewności, że nie zobaczycie wyniku przed obejrzeniem gali, absolutnie nie wchodźcie na fora i portale tematyczne zanim nie zobaczycie upragnionej walki. (nie argumentujcie, po prostu przyjmijcie to za pewnik)

Mnie najbardziej zastanawia to, że wciąż są ludzie, którzy nie przyjęli takiej właśnie zasady, a potem się oburzają. ;)
  • 0

budo_takedown
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4741 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowa polityka ANTY-SPOILEROWA !
Stawiam dychę, że dzisiejsza walka finałowa (UFC 116) o tam wielkim potencjale, skończy się dla kogoś banem za złamanie regulaminu. Kto przyjmuje zakłady? 8)
  • 0

budo_maykel
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 202 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowa polityka ANTY-SPOILEROWA !

Mnie najbardziej zastanawia to, że wciąż są ludzie, którzy nie przyjęli takiej właśnie zasady, a potem się oburzają. ;)

Niektórzy mają lepsze rzeczy do roboty o 4 w nocy niż czekanie na walkę, a na strony tematyczne wchodzą w poszukiwaniu filmów z walki a nie spoilerów. Nie widzę nic tu dziwnego.
  • 0

budo_shabu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowa polityka ANTY-SPOILEROWA !

Niektórzy mają lepsze rzeczy do roboty o 4 w nocy niż czekanie na walkę, a na strony tematyczne wchodzą w poszukiwaniu filmów z walki a nie spoilerów. Nie widzę nic tu dziwnego.

Są strony, które oferują filmy i są strony, które oferują wyniki. Po góra pół roku interesowania się MMA nie ma już wymówki. Jesteś na MMA Trackerze, albo korzystasz z MMA TV, albo innych torrentów, albo RapidShare i nie wchodzisz na strony mogące zawierać spoilery. Ja nawet na Vortal Budo nie wchodzę na wszelki wypadek. Dla mnie sprawa jest prosta - jeśli wchodzisz na jakiekolwiek strony dotyczące MMA, nie licząc tych, które zawierają tylko filmy, to sam się prosisz o nieszczęście. Kropka. A już całkowicie niezrozumiałe dla mnie jest wejście do tematu [Spoiler] Fedor vs Werdum i narzekanie, że ktoś śmiał wspomnieć inną galę z walki, aniżeli tytułowa.
  • 0

budo_maykel
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 202 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowa polityka ANTY-SPOILEROWA !
Nie korzystam z torrentów. I dobrze, bo po co mam to robić - wystarczy że na budo są zawsze świeże wątki z klipami. Tyle, że zawsze się znajdzie jakiś idiota który zaspoiluje. I to nie jest moja wina. Kropka.
  • 0

budo_kidbreakz
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/SF

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowa polityka ANTY-SPOILEROWA !
co to znaczy "spoilować" "spoiler" ?
  • 0

budo_radnus
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 423 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan kurwa

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowa polityka ANTY-SPOILEROWA !

co to znaczy "spoilować" "spoiler" ?

WIKI:
Spoiler - (z ang. spoil - psuć, niszczyć) jest niepożądaną informacją o szczegółach zakończenia utworu literackiego, teatralnego, telewizyjnego lub filmowego.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024