Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ile spać ?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
24 odpowiedzi w tym temacie

avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile spać ?
aha i dodam jesio tylko ze np przed egzainem wczorajszym uczylem siem we wtorek 16h (!!) od 12 do 5w nocy [1h naposilki zostawiam ;) ] i cala srode funkcjonowalem oka [choc z samego rana wspomoglem siem duuuza dawka kofeiny bo siem balem spadku sprawnosci intelektualnej w srodku egzaminu - w koncu to egz - wazna bestia], ale po tym mialem jesio chemie spotkanie i dodatkowe zajecia z matematyki - wrocilem od domu 17 [egz byl o 10] spox dzien minal...polozylem siem kolo 1-2 wstale ok. 13.15 .... tak wiec troche spalem... ale siem czuje wypoczety bardzo i zdolny do zarywania kolejnych nocek %-))) teraz siem trzea skupic na chemii ogolnej i analitycznej [a to dopiero jest poje.chane :( -> fizyka kwantowa itp...]
  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile spać ?
jesio mi siem przypomnialo :P

slyszeliscie o fazach snu ?? tak wiec najprawdopodbniej trwaja one po ok 1,5h wiec poleca siem spanie 1,5h * n (n=1, 2, 3, ... ;) )
i 1-1,5h snu w ciagu dnia odpowiada ok 3h snu w nocy [czodzi tu o znaczenie drzemki of korz, a nie nietoperowaty styl zycia :P ]
  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

kujsus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3120 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile spać ?
avanger, mogę wam coś jutro o tych fazach napisać, bo miałem je na wykładach w szkole...
  • 0

KARSTEN
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 230 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Myślenice
  • Zainteresowania:kulturystyka,boks,pilka nozna,foczki ;-)

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile spać ?
ja czytalem kiedys gdzies na necie ze powinno sie spac 3, 6 lub 9 godzi.Wtedy organizm jest wypoczety.Takie jakies badziewie
  • 0
Cele:
waga 110kg
Łapa 46cm
;-)

lucas667
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 673 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:sport,muza,gala

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile spać ?
eee tam gadacie! ja tam wcale nie spie i chodze ;)
  • 0
...i nim w sen zapadne ostatnia rzecz wykonam Panie dzieki za wszystko,misja zakonczona,Amen...!!
--
Powrot



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024