Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jak połączyć to wszystko ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

kriko1418048771
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:wędkarstwo

Napisano Ponad rok temu

Jak połączyć to wszystko ?
Mam prośbe byłby ktos w stanie mi to ułozyć jak spożywać razem połączone suplementy, które podam nizej? Bo nie chce zrobic jakiego błedu i dlatego wole zapytać was.


Odżywka białkowa : nitroprogen

Gainer : Vitalmax Whey Pro Gainer 2

Kreatyna : Olimp Creatine MegaCaps (mono 12

Carbo : Biogenix Carb Bx

Z góry dziekuje !! Pozdro !
  • 0
FORZA JUVE !!

POZDRO CHŁOPAKI !!

Chousu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1043 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Sport, komputery

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak połączyć to wszystko ?
Olimp Creatine MegaCaps 10g w treningowe (8 kaps) w nietreningowe 5g (4 kaps). Bierz w treningowe rano na czczo i po treningu. W nietreningowe tylko jedna porcja rano na czczo. Do porcji kreatyny rano 30g carbo, po treningu 50g carbo.

Gainer i Bialko w zaleznosci od brakow w diecie.
  • 0

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak połączyć to wszystko ?
moim zdaniem przy gainerze nitroprogen nie bedzie potrzebny bo jedno i 2 ma białko ze wskazaniem na gainer ze względu na to ze dobry na uzupełnienie diety jest

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak połączyć to wszystko ?
ale w 100g gainera jest bardzo malo bialka :), a jesli ma diete uboga w bialko to jakos wpomagac sie musi. proponuje pory przyjmowania bialka: 30 min po sniadaniu oraz 40 min po treningu po tym jak zarzyjesz wczesniej kreatyne z carbo. dawki bialka nie powinny przekraczac 30g w jednej porcji. jakbys chcial jeszcze wiecej to wtedy z 1h-1,5h przed treningiem. ale to sam najlepiej wiesz ile g bialka musisz dostarczyc. a gainer miedzy posilkami
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak połączyć to wszystko ?
wiesz są rózna gainery ale nie tylko o białko tu chodzi węklowodany witaminy itp (ale wkońcu co ja o tym wiem xD )

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak połączyć to wszystko ?
ehh nie zrozumialem zbytnio tej wypowiedzi :rotfl: co ma bialko do gainera ze jest zbedne. ja z gainera 200g bo np tyle biore to moge dostarczyc max 40g a moje dzienne zapotrzebowanie na bialko to ~250g no wiec logiczne ze z diety tyle nie dostarcze bo 1 puszka tunczyka i piers z kurczaka na obiad rewelacji nie czyni i tu przychodzi nam bialko z pomoca
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024