Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wasze szkolne wyglupy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

Kornel
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 158 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Wasze szkolne wyglupy
Dokładie jak w opisie pochwalcie sie co odjebaliście wszkoleśmiesznego i mniej śmiesznego za co mieliście przerąbane i wam uszłopłazem POŚMIEJEMY SIE TROCHE :rotfl: :rotfl: :rotfl:
  • 0
" The chase is better than the catch "

CHOROSZ
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 87 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:WW,GieKSa,muza:HardStyle,tuning

Napisano Ponad rok temu

Re: Wasze szkolne wyglupy
W CZWARTEK podpalenie lasce wlosow hahaha :D dla mnie smieszny motyw bo miala lakierem jeszcze jebniete haha :D
przypal u dyrki (30godz u pedagog) ale na psach nie zgloszone
najlepszy motyw frajerski...bbo najpierw ona ziomkowi podpalila to sie smiala az plakala ze smiechu (taki maly kawalek) potem on jej (troche wiecej) ale nawet nie bylo widac o ile sie dobrze nie przyjzales to ta szmata poszla do dyrki sprzedala itp dziwka,ale ogolnie smiesznie
teraz od tygodnia sie w szkole nie pokazuje i lepiej dla niej.... ;]
  • 0
19_Pierońskie Hanysy_64
Dokąd Siły Nam Zostanie-My żyjemy By Się Bić
Po Nas Przyjdą Też Nastepni-Będą żyli Tak Jak My!!

Kornel
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 158 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wasze szkolne wyglupy
ja jakieś 3 tyg. z kumplem ucieliśmy klientce pół kitki jakieś z 10 cm że klijentka jest fajna z charakteru to nikomu niepowiedziała ale mam do dzisiaj jechane ileto ona musiałatakiewloay zapuszczać itd. i mam cyaba z glowyprace domowe :rotfl:
  • 0
" The chase is better than the catch "

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wasze szkolne wyglupy
skoro sie wypowiadamy w tym temacie to moge sie i ja wypowiedziec najwieksza bryndza wlasciwie to bylo ich duzo np w sql na w-fie podpalilismy dla qumpla plecak a ze nie zdazylismy tego ugazic zanim sie zajaral sporawo to 3 plecaki i lawka poszla sie jebac dopiero nauczyciele ktorzy szybko wkroczyli ugasili { 4 qumpli wylecialo ze szkoly ja i 5 innych qumpli odstalismy naggane i posiedzielismy sobie troszecze w areszcie} druga zbrechana sytuacja to na reli oczywiscie rozmowa o sexie moich 2 kolegow chcieli ukazac sex frencuski{ ssanie} oczywiscie jak to w sql nauczyciele to tepe kurwiszony tak tez i baba z reli byla tepa wiec jej postanowili zademonstrowac wiec kumpel rozpial rozporek juz wyjmowal kutasa kiedy to dyrektor wszedl do klasy z pedagogiem gdyz robili obchod po szkole i sprawdzali zachowanie uczniow w klasach no i kumpel :zawstydzony: i chuj kazdy brecha dyr nie wiedzial o co chodzi pedagog tez kumpel burak i chuj facetka tez dyr sie pyta o co biega facetka nic i powiedziala ze musi na chiwe wyjsc z sali ochlonac. sytuacji lipnych tez bylo pelno ale najwieksza to ta jak siedzielismy i z pieskami rozmawialismy no coz bywa. wszystkie sytuacje mialy miejsce i nie sa zmyslone lub cus. mamy wypas klase poprostu. bylo cos kiedys w uwadze ze zakladaja smietnik dla nauczyciela niech wpadna do nas to sie zesraja z reportazu.
  • 0

Kropek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice - Giszowiec
  • Zainteresowania:Sport (piłka nożna), Muzyka, Kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Wasze szkolne wyglupy
u mnie w liceum jakies 3 lata temu kumpel nalal drugiemu do buta :D
a w gimnazjum to caly czas jakies jazdy byly ale troche dawno to bylo :P
  • 0
Bez kasy nie ma masy
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników],
Bądź twardy nie sięgaj po koks

piterson1418048768
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 534 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z nienacka jakos ;d
  • Zainteresowania:sport(y)

Napisano Ponad rok temu

Re: Wasze szkolne wyglupy
U mnie w gim, wkladali gaz lzawiacy do kibla, wywalali kwiatki przez okno, gasnice wywalali, drzwi od klopa wywalali, ogolnie chamskie odzywki do nauczycieli, klniecie i wyzywanie dyrka, czasami najebani przychodza do szkoly, raz koles na dach hali wszedl, ze 3 lata temu byly jaja z waglikiem, ze niby podlozyli, a to maka byla i szkole ewakuowali, rozkrecanie lawek, rozkrecanie krzeselek ze jak ktos usiadl to sie rozwalalo, rzucanie gumkami w nauczycieli, a w smingus dyngus zakladanie kondonow na kran i zaciskanie drutem i jak sie napelni to wybucha i caly kibel zalany jest, zdarzylo sie kilka razy ze rzucali balonami z woda w nauczycieli :D to chyba na tyle;d
  • 0

Kornel
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 158 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wasze szkolne wyglupy
u mnie też w gil rozpryskaliśmy gaz łsazawiący w kiblu a że kibel byn na samym dolea gaz idziedo góry to po 30 min cala szkoła kaszlala i mialaoczy wełzach ewakuowano szkołe bo myslano ze jakaś rura od gazu pękła albo cośi mieliśmy wolne do końca dniaalew sobote to musieliśmyodrabiać :/
  • 0
" The chase is better than the catch "



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024