Skocz do zawartości


Zdjęcie

Porada


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

zmyjeso3k
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:-=Starachowice=-

Napisano Ponad rok temu

Porada
Witam Kupiłem sobie ostatnio takei specyfiki. Trobosteron 60 i Sojavit 85. Wcześniej wiczyłem ale zapszestałem. Moje pytanko czy to co kupiłem bedzie dobre na początek zeby pszybra na masie ? Aha i jeszcze jedno w jakiej ilości mam bra t biało Soavit ? W sklepie mi koleś powiedział ze mam brac 30 gram proszku dziennie i raz to pic dziennie. A rozmawiałem z rużnymi ludzmi to mówili ze po 2 - 3 razy dziennie takie ilości. Pozdrawiam
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Porada
Trobosteron 60 ? chyba tribulus 60 :hyhy: wiec najgorszy ten zakup z mozliwych niestety na mase...przy masie podstawa to wegle! a wiec numerem 1 powinien byc gainer. a ty kupiles buzer testosteronu a zakladajac ze jestes mlody w ogule go nie poczujesz...dalej bialko roslinne rowniez hmm shit :D takie bialko nie powinno przekraczac 30% dziennego zapotrzebowania na bialko wiec koles ze sklepu dobrze ci polecil 1x dziennie. pozostale osoby ktore mowily o 2-3 porcjach pewno mialy na mysli bialko z serwatki
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


zmyjeso3k
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:-=Starachowice=-

Napisano Ponad rok temu

Re: Porada
Aha to czyli ten Tribusteron 60 to lipa ? a ten garnier to moge mieszac z tym białkiem Sojavit 85 ? A ten Gainer to dobry będzie ten ? GAINER 737
  • 0

Gilotyna
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Porada
Tribusteron jak napisal Joks ma podnies poziom testosteronu wiec nie jest lipą lecz ma inne zastosowania chociaz jezeli jest wiecej tescia to wiadomo ze cos przyjdzie jesli jednak jestes mlody to odpusc. Ten Gainer z megabola to krotko mowiac jest do dupy.
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Porada
Gilotyna, od buzerow tescia to tylko faja stoji :hyhy: i niemozna sie po nich wiele spodziewac chyba ze mamy od 25 lat w gore. z gainerow najtanszych to polecam gain bolica 6000,vitalmaxa 1
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


zmyjeso3k
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:-=Starachowice=-

Napisano Ponad rok temu

Re: Porada
Aha. Mam jeszcze takie pytanie do Joks. czy gain bolica 6000 moge łączy razem z Sojavit 85 ? I mam odstawic Tribusteron ? a jak bede łączył gain bolica 6000 i Sojavit 85 to bedzie dawało lepsze efekty czy w ręcz pszeciwnie ? Aha i mam taki plan treningowy


KLATKA

• Wyciskanie sztangi na poziomej 4 serie ( 25, 23, 20, 18 )
• Wyciskanie sztangietkami na poziomej 4 serie ( 25, 23, 20, 18 )
• Wyciskanie sztangi na skośnej 3 serie ( 20, 18, 15 )
• Rozpiętki na poziomej 4 serie ( 25, 23, 20, 18 )


GRZBIET

• Podciąganie sztangi w opadzie 4 serie ( 25, 23, 20, 18 )
• Podciąganie sztangietek w opadzie 4 serie ( 25, 23, 20, 18 )
• Podciąganie sztangi w opadzie 4 serie ( 25, 23, 20, 18 )
• Martwy ciąg 4 serie ( 25, 23, 20, 18 )
• Kaptury 3 serie ( 25, 20, 18 )


NOGI

• Przysiady ze sztangą na barkach 4 serie ( 15, 13, 11, 8 )
• Przysiady ze sztangą z przodu 3 serie ( 12, 10, 8 )
• Wspięcia na palcach 4 serie ( 23, 20, 18, 15 )
• Wspięcia na palcach siedząc 4 serie ( 23, 20, 18, 15 )
• Marty ciąg na prostych nogach 3 serie ( 23, 20, 18 )

RAMIONA

• Uginanie ramion ze sztangą 4 serie ( 10, 8, 6, 5 )
• Uginanie ramion ze sztangietkami 4 serie ( 25, 25, 23, 20 )
• Uginanie ramion ze sztangietkami na skośnej 4 serie ( 25, 25, 23, 20 )
• Uginanie ramion ze sztangietkami siedząc 4 serie ( 20, 18, 16, 14 )
• Francuz 3 serie ( 25, 23, 20 )
• Nadgarstki 4 serie ( 30, 25, 25, 20 )




Jeśli miał byś jakieś uwagi co do plau i tego łączenia tych dwóch preparató to pliska o rade i wytłumaczenie
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Porada
wiec jesli juz kupiles to zjesc musisz bo przeciez sie nie zmarnuje :D wiec mozesz spokojnie polaczyc tribulusa,soje i gain bolica. jesli nie bedziesz wiedzial w jaki sposob to rozpisze Ci to...odnosnie treningu to na klatke zmniejsz ilosc serii do 3, i rozpietki zmieniaj sobie co tydzien raz plaska raz skosna...to samo ze sztanga raz zaczynaj od sztangi na lawce plaskiej a na nastepnym treningu rob pierwszy skos. przy plecach rowniez zmniejsz ilosc serii do 3 i czworoboczny (czyli kaptury) mimo ze sa czescia plecow lepiej dac do barkow. jesli robisz przysiady na barkach to zamiast przysiadow ze sztanga z przodu mozesz zrobic sobie hack-przysiady jak niewiesz jak sie to robisz pisz,a jako trzecie cwiczenie na nogi to wykroki ze sztanga a czwarte wysoki wstep na laweczke wszystko po 3 serie. na lydki wystarczy jedno cwiczenie z duza ilosca powtorzen. dalej na biceps rowniez za duzo cwiczen wystarcza 3 cwiczenia po 3 serie ale zamiast uginania ramion ze sztangielkami (jest to takie samo cwiczenie jak ze sztanga) daj młotki i wykonuj te cwiczenie jako ostatnie. na triceps znow za malo cwiczen :D wiec mozesz robic wyciskanie francuskie sztangielka jednoracz zza glowy i pompki w podporze tylem lub prostowanie ramienia w opadzie. nadgarstki daj do treningu bicepsow i cwicz podchwytem i nachwytem w superserii, i hmm brakuje barkow...w ogule to widze ze dysponujesz sztanga i sztangielkami wiec odsylam Cie do treningu z takim sprzetem:
http://www.forum-kul...showtopic=42501
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


zmyjeso3k
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:-=Starachowice=-

Napisano Ponad rok temu

Re: Porada
no więc tak. Jęsli mżesz to prosił bym o ułożenie ( sprostowanie tego planu treningoweg co wysłałem na foru) z góry będe dziękował. i mam jeszcze jedno pyatnie. Jężeli będe łączył Sojavit z ain bolica 6000 t jak mam to brac? tribusteron na czczo rano Sojavit 3 godziny po jedzeniu 30 gram proszku. a ain bolica 6000 kiedy i jak ? Z góry dzięki za odpowiedź
  • 0
--== STARACHOWICE ==--
:)

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Porada
trening masz tutaj:
http://www.forum-kul...showtopic=42501
soje bierzesz 30g 30 min po sniadaniu
gain bolica bierzesz 100g po treningu i druga porcja moze byc mniejsza jesli masz male opakowanie miedzy posilkami np godzina po sniadaniu a godzina przed obiadem a w dzien nietreningowy tylko raz miedzy posilkami
tribulus 3 kap rano na pusty zoladek
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024