Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problem z barkami


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

ptasior
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Problem z barkami
Witam!
Mam problem przy wyciskaniu sztangi zza głowy. Prawa ręka nie chodzi równo z prawą. Przy spuszczaniu, prawa ręka zatrzymuje się a lewa schodzi trochę niżej, potem przy wyciskaniu do góry całośći idzie krzywo. Sam bym o tym nie wiedział gdyby nie koledzy. Kiedy staram się prawą rękę niżej, i wszystko ok, to mi sie wydaje że krzywo wyciskam. Dzieje się tak przy wszystkoich ciężarach. Czym moze to być spowodowany? Jak to naprawić żeby wszystko było ok?
Pozdrawiam
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem z barkami
nieprawidlowa technika. jak masz lustra na silowni wyciskaj sztange zza karku przed lustrem bedziesz widzial jakie bledy robisz. a jak nie skorygujesz tego mozesz zawsze wyciskac z klatki lub sztangielki czy arnoldki duzo jest zastepczych cwiczen
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


ptasior
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem z barkami
czy napewno jest to zła technika, nie jest to raczej wina mojego barku??
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem z barkami
jakbys mial wadliwy bark to by cie bolal albo nie moglbys nim ruszac zbytnio :D, wiele osob nie rownomiernie opuszcza rece przy tym cwiczeniu. znam nawet takich co wyciskanie przy klatce kalecza bo jedna reke maja silniejsza i ta idzie szybciej do gory
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


Nemesis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem z barkami

Prawa ręka nie chodzi równo z prawą.

chyba z lewa hehe :D
  • 0

Szeregowiec Ryan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 382 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz
  • Zainteresowania:Sport, Kulturystyka, Dietetyka, Ładne kobiety

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem z barkami
Tez tak mialem na poczatku cwiczen, wyciskanie sztangi zza karku to bardzo kontuzjogenne cwiczenie, dlatego trzeba uwazac na technike, ktora jest najwazniejsza, wazniejsza od ciezaru. Ale nie martw sie, dwa, trzy treningi i powinienes opanowac prawidlowa technike, pamietaj tylko, zebys wykonywal kazde cwiczenie baaardzo dokladnie i z maksymalna koncentracja.
  • 0

INEED$
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2079 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jail
  • Zainteresowania:Busine$$, killin'

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem z barkami
ze wyciskanie zza karku to kontuzjogenne cwiczenie nie do konca moge sie zgodzic bo jesli dobrze rozgrzejesz stawy barkowe to nie ma problemu, przy wyciskaniu z klatki to inna bajka bo przy powtorzeniach wymuszonych i nieudanych duzym przeciarzenia ulegaja prostowniki grzbietu, dlatego trzeba je rozgrzewac niewazne czy robimy barki czy plecy, wogule trzeba rozgrzewac wszystkie partie, a jak patrze na niektore lepki to az mnie boli :[ wieczorem na bank zdychaja, a jak wykonuje sie cwicznie nie spyta bo co to nie on
  • 0
Gotta whole top diamond and tha bottom rowz gold

MIKOŁAJ BIERZE STERYDY

MisHa1418048765
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 884 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem z barkami
ptasior jak masz dobrze wyposazona siłownie, to rób wyciskanie na suwnicy wtedy bedzie szło równo :P
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024