Skocz do zawartości


Zdjęcie

Smakolyki do oceny i pare pytan :D


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

Nemesis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Smakolyki do oceny i pare pytan :D
Cykl zaczynam od poniedzialku, starczy na 7 tyg. (dokladnie na 50 dni)a bede bral:
- CP 450g
- KA 90 tab. Mega Caps
- Weglowodany z FitMaxa 3kg ----> [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
- Ostrowia 5*800g (4kg)
- ZMA apteczne
- i nie wiem czy jeszcze nie dokupic jakichs witamin z apteczki, np. Vigor, co o tym myslicie ?

i co ogolnie o takim zestawie myslicie ??

Dawkowanie (nie wiem czy wszystko dobrze :D ) :
Odrazu po przebudzeniu 2 capsy KA, odczekuje 30 min i pije 30g Ostrowi, odczekuje 20 min jem sniadanie i lykam kapsulke Vigoru
potem w szkole pomiedzy kanapkami pije mieszanke 40g Carbo+20g Ostrowi
pozniej jem posilek przedtreningowy, odczekuje 30 min i biore 9g CP i po kolejnych 30 min. zaczynam trening
po treningu pije 40 g Carbo, wracam do domu jem posilek po treningowy, odczekuje 20 min i pije 30 g ostrowi
pozniej jem ostatni posilek, odczekuje 30 min, biore ZMA apteczne, czekam kolejne 30 lub 60 min i ide spac
(w nietreningowe dni kretyne biore tak samo tylko ze CP w porze treningowej i biore tylko jedna porcje Carbo)
poziom mniej wiecej taki: B-2,8g W-6g T-1,2g
wszystko dobrze rozpisalem ? jesli cos jest zle to piszcie i oceniajcie :D, z gory dzieki :)
a i jeszcze jedno pytanie: Jedna pelna miarka lyzki od gainera z TRECA (np. po magnumie 8000) to 30 g ostrowi ?
i moze ktos wie jak odmierzyc 40 g carbo, moze tez ta lyzka z TRECA sie da....
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Smakolyki do oceny i pare pytan :D
te 30g ostrowii mozesz wziasc po sniadaniu,a po treningu to jakies 50g carbo. a na miarce od treca to wystarczy opakowanie czytac 50cc to 20g
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


Nemesis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Smakolyki do oceny i pare pytan :D

te 30g ostrowii mozesz wziasc po sniadaniu

a jest jakas roznica czy przed czy po >?

50cc to 20 g carbo czy ostrowi ??

i mam do kupic jeszcze tego Vigora czy nie ? bo w tym carbo chyba sporo witamin jest
pozatym wszystko dobrze rozpisalem tak ? :D
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Smakolyki do oceny i pare pytan :D
wedlug mnie wielkiej roznicy niema. wiecej osob bierze przed sniadaniem bo taka jest "stara szkola" hehe kazdy bierze jednak tak jak mu wygodniej, 50cc to ogulnie 20g suplementow trecka jak to w przeliczeniu na carbo czy ostrowie niewiem bo kazdy proszek ma inna wielkosc,wage itd ale nie sa to jakies wielkie roznice wiec zaluz ze 50cc to 20g. wszystko rozpisales dobrze
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


Kropek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice - Giszowiec
  • Zainteresowania:Sport (piłka nożna), Muzyka, Kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Smakolyki do oceny i pare pytan :D
Joks, ja to kiedys dokladnie liczylem zapisywalem ile bralem miarek i wyslo ze 1 miarka czyli 50cc ma 28g :P
miesz sobie ile ma ml to miarka 50cc
ja mam miarke 35ml i te 35ml to 12g ostrowi i 20g carbo
witaminki zawse sie przydadza
  • 0
Bez kasy nie ma masy
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników],
Bądź twardy nie sięgaj po koks

Nemesis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Smakolyki do oceny i pare pytan :D
no wiec nie wiem jak brac ta ostrowie, przed czy po sniadaniu, bo niby jak przed to cos tam katabolizmowi zapobiega czy jakos tak, ale nie wiem czy ma to jakies duze znaczenie, zalezy mi na masie, a wiem ze od wiekszych ilosci bialka dobrze rosne,no ale nie wiem juz w koncu czy brac przed czy po, bo nie wiem jak to przelozy sie na efekty :D
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Smakolyki do oceny i pare pytan :D
Kropek, z tymi miarkami trecka to na bialku moim pisze 50cc=20g znow na mass xxl 50cc=22,5g takze wszedzie inaczej :) dlatego ze pewno waga i wielkosc proszku rozna
Nemesis, teorie sa rozne. branie rano zapobiega katabolizmowi ale tutaj znow odezwa sie ci co twierdza ze bialko bez wegli sie nie wchlonie i dlatego oni radza po sniadaniu. mysle ze te 30 min cie nie zbawi w jedna czy druga strone wiec bierz rano ka pozniej sniadanie a po sniadaniu bialko.
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


Nemesis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Smakolyki do oceny i pare pytan :D
oki tak zrobie, dzieki wam :D
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024