Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jakie witaminy ??


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

jbb
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie witaminy ??

wiec niewiem po co w niektorych wynalazkach w ogule ja daja o cynku, magnezie nie wspomne...

a propos
jaki preparat najlepiej uzupełni niedobory magnezu?
  • 0

wojtek21
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1024 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:parter na prawo
  • Zainteresowania:sex

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie witaminy ??
np tabletki magnez B6 ,od 6 zł w gore
  • 0
i znow pelna k**** i znow film sie urwal.

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie witaminy ??
Chela-Mag B6
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


GośćGuest_Kain_*

Guest_Kain_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie witaminy ??

spoko tylko myslalem ze tu nawet niema kogo do czegos przekonywac bo wystarczylo uzyc google i odpowiednie haslo by dowiedziec sie jaka jest roznica miedzy zwykla postacja a chelatem


nie nie nie, rozmowa sie zaczela od tego ze ja stwierdzilem ze witaminy to witaminy a ty ze ma znaczenie jakie biore - dalej uwazam ze prawda jest po srodku. Bo jesli ktos bierze witaminy w celach takich by uzupelnic braki to na cholere mu jakies super witaminy, Centrum tez sie nada. Sam przeciez napisales:

bo witaminy przeznaczone sa dla osob ktore maja ich nie dobor. a wiec w takim przypadku kazda deska ratunku jest pomocna. bo o czym napisze pozniej ty mowisz tylko o zwiazkach ktore uzupelniaja braki


A jak sie oczekuje od witamin jakiego super dzialania, ze beda wplywaly na hormony itd. itp. to faktycznie taki Centrum nie pomoze:

a ja mowie o szerszym zastosowaniu bardziej pro zdrowotnym na poziomie hormonalnym


W tym rzecz ze ja nigdy nie oczekiwalem od witamin ze bedzie mi sie lepiej po nich roslo bo beda mialy jakis wplyw na hormony i wogole. I wiekszosc ludzi wlasnie bierze witaminy z podobnych powodow jak ja (nawet ci cwiczący) zeby uzupelnic braki, a braki kazdy ma bo nie wierze ze przy wspolczesnym trybie zycia (po mimo ze ktos sie stara trzymac diete) czlowiek dostarcza wszystkie witaminy i mineraly dokladnie w takich ilosciach jak powinny byc. Zawsze bedzie jakis niedobór jakiejs witaminy lub minerału. Ja w kazdym razie napewno nie dostarczam wszystkiego tyle ile trzeba bo: nie zawsze mam czas tak gotowac i pewnie bym zbankrutowal na takiej diecie (dobre zarcie jest tu drogie, np. owoce). Taniej mnie wychodzi kupic witaminy. I własnie ja tego oczekuje od witamin - by uzupełniły moje braki, zwlaszcza ze cwicze wiec te braki zapewne sa deczko wieksze niz przecietnego smiertelnika; natomast nie oczekuje i nie oczekiwalem zeby wplywaly jakos na moje homrony. A wiec przy moich wymogach nie ma znaczenie jakie biore witaminy - wiec co do tego mialem racje.
To ze mnie przekonales mialem na mysli ze warto jednak przyjzec sie dokladniej tematowi tych lepszych witamin i moze kiedys sobie kupie jakies zeby wspomagaly moj proces "rosnięcia" :) Puki co witaminy sa dla mnie jedynie suplementem diety.

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie witaminy ??
wyzsza pulka to nie tylko odzialywanie na hormony :rotfl: o tym lata by pisac bo wymienilem tylko 1 ceche chelatow... przewazaja one poprostu pod kazdym wzgledem a wiec jak zauwazyles jestes osoba cwiczaca a wiec lepiej brac cos co chociaz zadziala na organizm (przyspieszy regeneracje, wzrost, zwiekszy tescia itd.) dlatego zwykle sa dla zwyklych smiertelinkow :D lepiej dolozyc 5 zl i chociaz poczuc ze cos dziala
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024