Skocz do zawartości


Zdjęcie

0,5 grama omy na 5 dni:)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

sido
  • Użytkownik
  • Pip
  • 47 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

0,5 grama omy na 5 dni:)
mam zioma co mu kumple doradzili na pierwszy cykl strzelić sobie coś takiego: 2 amp. omki na każde 5 dni... cykl ten ma trwać 25 dni.. Ja powiedziałem mu co o tym sądzę ale koleś uważa, ze moja wiedza na ten temat jest niewystarczalna.. po prostu ma klapki na oczach. Proszę aby każdy kto się na tym zna wypowiedział się, a ja to wydrukuje i pokaże mu to czarno na białym:) Dzięki
  • 0
Suck my motherfuckin DICK!

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: 0,5 grama omy na 5 dni:)
po pierwsze oma nigdy mi sie nie podobala na 1 cykl bo za mocna wole delikatnie albo propka 1-6 albo prolke 1-10 po drugie 25 dni to chyba glupota nie z tej ziemii jak dopiero omka zacznie dzialac w 2 tygodniu i hmm jak nigdy nie bral to po co mu az 500mg e5d ? wystarczy 250mg. powiedz koledze ze jak jest taki madry niech sobie metke do odbytu wklada bo sie lepiej wchlania :rotfl:
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


szakaleq
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 805 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 0,5 grama omy na 5 dni:)
na 1 cykl ja brałem 3 ampułki na tydzien nie:((( i jeszcze omki:(( wiem poje*any byłem ale nic mi sie nie stało na szczescie , i ciesze sie ze mam dobre przyrosty:D powiedz koledze zeby nie zrobil takiego bledu jak ja bo baardzo tego zaluje:(
  • 0
Wstal i odszedl bez pozegnania, miesiac pozniej sluchalismy juz kazania!..

zlotyy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1048 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radom

Napisano Ponad rok temu

Re: 0,5 grama omy na 5 dni:)
powiedz, zeby zmienił kumpli.
  • 0
Nie udzielam porad na PW. Masz pytanie? Pisz na forum!

Szeregowiec Ryan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 382 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz
  • Zainteresowania:Sport, Kulturystyka, Dietetyka, Ładne kobiety

Napisano Ponad rok temu

Re: 0,5 grama omy na 5 dni:)
Niech się rozpędzi a ściana sama go znajdzie.
  • 0

Ampuł
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 604 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 0,5 grama omy na 5 dni:)
jak juz koniecznie chcesz wziąść omandren na pierwszy cykl a masz zakupiony to zrób tolepiej z głową.
1-10 omandren e7d

od 3 tygodnia możesz profiklaktycznie szamac tamox 5mg-10mg aby zabezpieczyć się przed gino odblok zaczynasz 21dni po ostatnim zastrzyku omandrenu clomidem 1dzień 200mg 2-21po 50mg clomidu.

Trochę delikatniejszym srodkim o długm esterze jest enan, ale różnica nie jest taka duża, cenowo cię wyjdzie wiecej kasy możesz zrobić coś takiego
1-10 testosteron enan [prolongatum] 200mg e5d

odblok taki sam tylko że 14dni po ostatnim zasrzyku enanu

prop byłby może najlepszym rozwiążaniem na pierwszy cykl ale przy pierwszym cyklu najlepiej nauczyć sie robić zastrzyki przy specyfikach długo działająch jw.
przy propie robisz zastrzyki dziennie lub co drugą dobę.
  • 0

sido
  • Użytkownik
  • Pip
  • 47 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 0,5 grama omy na 5 dni:)
koles dalej robi swoje:) heh. Ale mniejsza o to... A jak jest z ta nolvą 5mg-10mg dziennie czy jak?? jedna tabletka ma chyba 50mg?
  • 0
Suck my motherfuckin DICK!



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024