Skocz do zawartości


Zdjęcie

5 cykl


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

dreamerboy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 109 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:luton, england
  • Zainteresowania:sport, kulinaria, turystyka, prawo, moda, muza

Napisano Ponad rok temu

5 cykl
witam, mam pytanie, czy ktos pomoglby mi rozpisac 5 cykl, bo jest tyle srodkow i juz mam dylemat czego uzyc, w poprzedniach bralem m.in prolo, propio, susta, meta, deca. mam 27 lat, staz ok 5 lat, ostatni cykl skonczylem dawnooo, i jestem dawno po odbloku, mam ok 91 kg, zalezy mi na dobrej masie, dosc duzo, ale nie za duzo tluszczu, jesli chodzi o diete i trening to na tym akurat sie dobrze znam, chodzi tylko o dobranie koksu.
z gory dzieki!
  • 0

szakaleq
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 805 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 5 cykl
Anapolon 50mg e1d
Boldenon 200mg e7d
Omnadren 500mg e7d
  • 0
Wstal i odszedl bez pozegnania, miesiac pozniej sluchalismy juz kazania!..

szakaleq
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 805 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 5 cykl
odblok 36clomidu+ opakowanie Nolvy
  • 0
Wstal i odszedl bez pozegnania, miesiac pozniej sluchalismy juz kazania!..

Davidek00
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: 5 cykl
szakaleq, jak dla mnie za slaby odblok.. ja proponowalbym jednak HCG..
  • 0
Moja malutka:)

szakaleq
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 805 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 5 cykl
Davidek00, no masz racje , zarzuc jeszcze 3 shoty hcg:]
  • 0
Wstal i odszedl bez pozegnania, miesiac pozniej sluchalismy juz kazania!..

dreamerboy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 109 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:luton, england
  • Zainteresowania:sport, kulinaria, turystyka, prawo, moda, muza

Napisano Ponad rok temu

Re: 5 cykl
ok szakaleq, a przez ile tygodni co brac i ten hcg ile wstrzykiwac i kiedy?
p.s.koles podal mi cykl z deca, cidoteston, tren i winko tylko zgubilem rozpiske, moze ktos potrafi cos z tego ulozyc?
dziex!
  • 0

zlotyy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1048 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radom

Napisano Ponad rok temu

Re: 5 cykl
dreamerboy, poczytaj troche i się doucz bo takie bezmyślne branie koksu może się źle skończyć... anapolonu w żadnym razie nie bierz!! do tej dla bardzo zaawansowanych zawodników z ogromną wiedzą, myśle ze Ty myś skonczył w szpitalu po tym.
  • 0
Nie udzielam porad na PW. Masz pytanie? Pisz na forum!

JuniorWB3

JuniorWB3
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: 5 cykl
zloty dobrze mowi jesli juz ktos sie pyta jak brac anapolon i jak długo to juz samo za siebie mowi ze nie ma odpowiedniej wiedzy

na moje to bys mógł pocdisnąc

1-10omka 500mg e5d
metax 1-4 20mg
winko 7-12 50mg e0d

na diecie napisales ze sie znasz i na treningu wiec spoko bedzie dieta bogata w białko i wegle i powinno byc spoko

dreamerboy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 109 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:luton, england
  • Zainteresowania:sport, kulinaria, turystyka, prawo, moda, muza

Napisano Ponad rok temu

Re: 5 cykl
a co powiecie na cykl z deci, cidoteston, tren i winko?i jakby go ulozyc?p.s. czy metax to metanabol?
  • 0

szakaleq
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 805 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 5 cykl
metax i metanabol z tego co mi wiadomo to to samo:DD
  • 0
Wstal i odszedl bez pozegnania, miesiac pozniej sluchalismy juz kazania!..

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: 5 cykl

a co powiecie na cykl z deci, cidoteston, tren i winko?i jakby go ulozyc

kiedys chyba ci to wysylalem :) hehe bardzo dobry miesien po tym wejdzie. a mozesz nawet dece zamienic na bolda. aha i czasy jak tamto ci rozpisywałem sie zmienily i zamiast cido wez irana albo galenike jedyne pewne tescie ktore mnie nie zawodza i zrobic cos takiego:

1 - 13 tesciu
8 - 12/13 tren 75 mg e2d
8 - 13 winko 50 mg e2d
1 - 13 witamina b6 200 mg ed
1 - 12 bold lub deca

dawek tescia i deci nie pisze bo niewiem ile razy wczesniej brales ale cos czuje ze napewno musza byc dosyc ladne :) dlatego kumaci wiedza czemu podalem rowniez witamine b6. ewentualnie mozesz wszystko skrocic o np 1-2 tydzien jesli za dlugo byloby na tesciu i boldku/dece i tak sie panowie rozpisuje 5 cykl a nie jakies zabawy w omy i mety hehe jest zbyt wiele fajnych srodkow by ciagle to samo w siebie wciskac
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


szakaleq
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 805 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 5 cykl
joks ty naprawde wszystko wiesz?:D
  • 0
Wstal i odszedl bez pozegnania, miesiac pozniej sluchalismy juz kazania!..

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: 5 cykl
haha to mnie rozwalilo :rotfl: w moim zawodzie trzeba sie orjentowac :) niedlugo chce robic papiery na instruktora to wtedy szef zza lady da mnie na silownie jak sie uda to pokaze skan :hyhy: a sklepik jest na terenie silowni wiec wiesz nieraz cos w ucho wpadnie jakis cyklonik na kartce ktos rozpisze to sie przyjrze albo sie pogada z jakims kulturysta ktory okazyjnie przyjdzie na jakis pokaz. takze wiesz wiedza ogulna wpada w ucho :) nawet gdzies pod ladą do dzis mam cykl kolesia na redukcje z t3 hehe. a tu jeszcze na forum nie widzialem zeby ktos sie bawil w takie cacka jak t3,tren, itd. moze tylko nieliczni :)
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


szakaleq
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 805 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 5 cykl

haha to mnie rozwalilo w moim zawodzie trzeba sie orjentowac niedlugo chce robic papiery na instruktora to wtedy szef zza lady da mnie na silownie jak sie uda to pokaze skan a sklepik jest na terenie silowni wiec wiesz nieraz cos w ucho wpadnie jakis cyklonik na kartce ktos rozpisze to sie przyjrze albo sie pogada z jakims kulturysta ktory okazyjnie przyjdzie na jakis pokaz. takze wiesz wiedza ogulna wpada w ucho nawet gdzies pod ladą do dzis mam cykl kolesia na redukcje z t3 hehe. a tu jeszcze na forum nie widzialem zeby ktos sie bawil w takie cacka jak t3,tren, itd. moze tylko nieliczni

aha to juz wiem czemu jestes tak wszechstronnie uzdolniony wiedza na tym forum hehe:]]
  • 0
Wstal i odszedl bez pozegnania, miesiac pozniej sluchalismy juz kazania!..

zlotyy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1048 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radom

Napisano Ponad rok temu

Re: 5 cykl

kumaci wiedza czemu podalem rowniez witamine b6

chodzi o gino przy trenie? imo dawki 200mg moga nie dac rady, proponowalbym 500mg. tylko duze dawki moga spowodowac neuropatie. warto tez podobno dorzucic bromo.

w cyklu ,który napisał joks przedłużyłbym tylko wino o 1 tydzien. co nie zmienia faktu, ze autor tematu nie jest przygotowany na taki cykl.

tak sie panowie rozpisuje 5 cykl a nie jakies zabawy w omy i mety

no tak, tylko tren dostaniesz tylko under, bold i wino tez wiekszosc wybierze underowy... a niektórzy nie toleruja takiego towaru (np. ja) apteka to apteka, nie ma czego sie bac. poza tym sadze, ze a poziomie amatorskim w zupełności wystarczy meta/test/deka.
  • 0
Nie udzielam porad na PW. Masz pytanie? Pisz na forum!

dreamerboy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 109 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:luton, england
  • Zainteresowania:sport, kulinaria, turystyka, prawo, moda, muza

Napisano Ponad rok temu

Re: 5 cykl
dziex za info...
zlotyy...moze nie mam wielkiej wiedzy na temat sterdydow ale jakas posiadam, wiec tutaj zasiegam info, zrozum ze niektorzy tez maja prace i inne obowiazki a nie tylko siedza na forum, uwazam ze mam swoj staz i glowe tez wiec nie podwazaj mojej decyzji brania srodkow dopingowych.
joks- jak zawsze dzieki za fachowa porade
  • 0

zlotyy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1048 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radom

Napisano Ponad rok temu

Re: 5 cykl

zlotyy...moze nie mam wielkiej wiedzy na temat sterdydow ale jakas posiadam

tak tylko nie masz pojęcia w co się pakujesz. co wiesz o trenie? jak będziesz chronił nerki i wątrobe przed jego toksycznościa? wiesz, ze bardzo prawdopodobny przy jego stosowaniu jest przerost tkanki prostaty albo że wywołuje halucynacje? myslisz ze rozpiska cyklu i odblok to już wszystko? jak chce Ci tylko dobrze doradzić, żebyś reszte życia nie żałował jednej głupiej decyzji...
  • 0
Nie udzielam porad na PW. Masz pytanie? Pisz na forum!

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: 5 cykl

jak będziesz chronił nerki i wątrobe przed jego toksycznościa

Ważne by na cyklu pić jak największą ilość wody i wspomóc się środkami oczyszczającymi nerki (extract z żurawiny) po cyklu mozesz wspomóc regenerację wątroby hepatilem.

wiesz, ze bardzo prawdopodobny przy jego stosowaniu jest przerost tkanki prostaty albo że wywołuje halucynacje

o negatywnych skutkach mozna pisac przy kazdym sterydzie bo wszystko ma swoje minusy :) nawet tak lubiany przez nas testosteron a niektorzy wala go w tak wielkich dawkach ze ja sam balbym sie czegos takiego zrobic. moim kolegą na clomidzie tez "obraz dojezdza" jak sie budza hehe gdy ja osobiscie w zyciu nie mialem takich sajdów. nie zmienia to faktu ze tren jest dla zaawansowanych koksiarzy jednak wybor zawsze bedzie nalezal do autora postu. aha teraz mi sie przypomnialo jak kolega mowil ze na trenie go tylko kaszel dopadal co ponoc znaczy ze towar dobrze dziala :rotfl:
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


zlotyy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1048 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radom

Napisano Ponad rok temu

Re: 5 cykl
Joks, Ciebie nie pytałem :rotfl:
  • 0
Nie udzielam porad na PW. Masz pytanie? Pisz na forum!



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024