Skocz do zawartości


Zdjęcie

cykl za mala kase


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
46 odpowiedzi w tym temacie

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

cykl za mala kase
chcialbym zrobic jakis cykl bialko + carbo, zastanawiam sie takze nad kreta+ carbo. radzcie cos pozdro
  • 0

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl za mala kase
zapomnialem mam 105zl wiec nie za duzo
  • 0

Kropek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice - Giszowiec
  • Zainteresowania:Sport (piłka nożna), Muzyka, Kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl za mala kase
staz ?? i czy brales ju krete ??
jesli masz staz minimum 9 miesiecy kup krete zwykle mono moze byc treca+dextroza chyba kolo 50 zl i 2kg mass xxl 60zl
  • 0
Bez kasy nie ma masy
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników],
Bądź twardy nie sięgaj po koks

Chousu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1043 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Sport, komputery

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl za mala kase
Półroczny staż wystarczy.
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl za mala kase
za 105 zł to bym kupil samego gainera bez zbednej zabawy. ewentualnie jezeli masz duze braki w diecie i duzo musialbys go dawkowac w dniu treningowym 200g a nietreningowym 100g to moza sie pokusic o gainera z kreatyna w skladzie ale to jezeli cwiczysz chociaz te 6 miesiecy. cenowo to mysle ze jakies 4kg takiego gainera bys kupil np ten:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
i starczylby Ci na 4 tygodnie jesli cwiczysz 3x w tygodniu oczywiście liczyłem dawki uwzględniające skuteczne dzialanie kreatyny. ale podaj dla pewnosci swoj staz bo jesli jest mniejszy niz 6m to wybierzemy gainera bez kreatyny w skladzie
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


Davidek00
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl za mala kase
Joks, a moze niech kupi tej gainer z kreatyna activita?? massive gainer czy jak to tam...
  • 0
Moja malutka:)

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl za mala kase
ale w tym gainerze z activity 4g kreatyny jest dopiero w 133g a w produkcie trecka w 100g wiec zaoszczedza 33g :) w kazdej porcji
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


Davidek00
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl za mala kase
Joks, moz ei mas racje ale slyszalem wiele negatywnych opinii na temat magnuma;/
  • 0
Moja malutka:)

szakaleq
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 805 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl za mala kase
ja tam jadłem kiedys magnum 5000 i jakos mi dobrze poszlo:DD
  • 0
Wstal i odszedl bez pozegnania, miesiac pozniej sluchalismy juz kazania!..

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl za mala kase
owszem Davidek00, ale to byl magnum 5000 z gorszym skladem (bialko pszenne) w magnumie 8000 jest juz normalne bialeczko (koncentrat serwatki)
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl za mala kase
staz 10 miechow jechalem juz na mono i na estrze myslalem zeby kupic bialko i carbo w celu uzupelnienia dietki
  • 0

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl za mala kase
zastanawialem sie nad trec nutrition ultimate protein i olimp carbo
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl za mala kase
a my sie tak rozpisalismy o gainerze hehe, mozesz odzielnie wegle i bialko jak masz dobrze dopracowana diete bo wtedy precyzyjnie uzupelniasz dawki jak sie nieznasz na diecie i zalezy ci raczej na masie latwym i tanim kosztem to obstaje przy gainerze bo na same bialko 1,5-1,8 kg wydasz z 50-60 zl i kupisz za reszte z 2 kg carbo. a takto masz 4kg gainera w tej samej cenie i 2 porcje dziennie i napewno masa sie ruszy
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl za mala kase
a poza tym czytalem na tym forum ze lepiej jest brac carbo z bialkiem niz gainera chodzi ze sa lepsze efekty i wieksze ilosci np bialka sie dostarcza w przypadku polaczenia bialko + carbo no i carbo rowniez wiecej sie go dostarcza niz w gainerze
  • 0

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl za mala kase
o i jeszcze jedno czy sile pojdzie po polaczeniu bialko + carbo, czy musze strzelic krete by poszla
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl za mala kase
owszem w 100g gainera dostarczysz srednio 20-30g bialka a z odzywki o wiele wiecej. ale rozchodzi sie o to ze jak niemasz diety to niewiesz ile masz bialka brac i mozesz sobie zaszkodzic a nie pomoc. dasz za duzo bialka i przyspieszysz sobie metabolizm, bedzie chudl. wiec takie stosowanie odzielnie to powtarzam do osob ktore wiedza ze musza dostarczyc przykladowo 40g bialka i sobie tyle go biora z odzywki. a jesli niewiedza to wala polaczenie czyli gainera zwlaszcza przy masie gdzie podstawa to wegle i dlatego gainer jest tak zbilansowany 70 do 30. a o carbo to pierwsze slysze ;/ carbo to dostaniesz zwykle a w gainerach jest wzbogacone dodatkowo roznymi enzymami trawiennymi,mct i innymi dodatkami w zaleznosci od gainera. jak masz diete i znasz swoje zapotrzebowanie to niema problemu mozesz polaczyc odzielnie ale pod wzgledem finanoswym i tak lepiej wychodzi gainer. bo tyle co kupisz bialka w tym przedziale cenowym to starczy moze na 2 tyg a przez tak krotki czas napewno nie urosniesz :rotfl: co do sily jesli wegle bedziesz bral przed treningiem lub na treningu to cos sie napewno ruszy silowo-wytrzymalosciowo moze nie tyle co na kreatynie...ale to znow dodatkowy zakup ;/ a takto biorac gainera z kreatyna zawsze cos przytniesz na kasie :hyhy: i jak wyliczylem starczy na 4 tyg
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl za mala kase
myslalem nad kreta olimpa mega caps czy to dobra kreta jabłczan
  • 0

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl za mala kase
a mozesz jeszcze jakies gainery podac tez dobre jak magnmu 8000 i mass xxl tyle zeby byle tansze i stykaly na miecha
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl za mala kase
z tych tanszych cenowo ktore moga na dlugo starczyc to np: olimp gain bolic lub vitalmaxa gainer 1, a nie potrzebny ci jablczan w ogule nie potrzebnie wchodzisz na estra po jednym cyklo na mono. dobrze bedzie jeszcze raz powtorzyc mono np kreatyna 1000 olimpu czy rowniez olimpu mega capsy ale mono.
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl za mala kase
ja juz mialem cykl na estrze wiec tera radzis zwykle mono zarzucic a nie jabłczan?
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024