Skocz do zawartości


Zdjęcie

Rzezba


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

PATRYK6661418048765
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:JG

Napisano Ponad rok temu

Rzezba
Witam juz niedlugo trzeba bedzie sie rzezbic na lato wiec mam pytanie czy dobrze robie...
Moj zestaw:

HMB MC Olimp
Thermo speed extreme
Pro longatum na noc

Dieta bedzie najtrudniekszym aspektem jezeli mowimy tutaj o paleniu tluszczu. gdyz po byle czym tyje jak balon... trzeba bedzie prawie calkowicie wyrzucic z diety wegle i jesc je tylko przed i po treningu... jesc duzo bialka i moze uzupelniac to Ostrowia aby nie bylo za malo... bo z moim stylem zycia szkola i duzo nauki, praca, dziewczyna ciezko jest jesc 6 razy dziennie i to odpowiedni posilek, a mimo wszytko jak juz mowilem tyje jak cholera... nie o to w tym temacie chodzi... Sluchajcie wiem ze HMB jest dla Was nedzne, ale moj trener i nie tylko on jedza hmb i maja kolosalne efekty... Np. moj trener od Maja zrzucil 30 kg przy tym z lapy spadlo mu 0,5 centa :przestraszony: a reszta kolegow rosnie jak na drozdzach... a sa to glownie ektomorficy ktozi jedzac 10 kolacji o 22 nie tyli... czesto chudli, oczywiscie do momentu kiedy zaczeli brac hmb... jak dla mnie jest to kosmos... ale warto sprobowac... mysle ze tak na oko musze zrzucic z 15 kg aby miec potezna rzezbe... mam na to 4 miesiace... chyba powinienem dac rade... A TERAZ PROSZE O WASZE RADY co do tego robie zle a co dobrzem co zmienic co dodac a o czym zapoomniec.... Z góry dziekuje
  • 0
wracamy do żywych...

Davidek00
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Rzezba
no skoro juz sie uparles na HMB to jedz... a raczej pij bo ja polecm to w plynie... spalacz tluszczu dobry dobrales. bialeczko rowniez dobre tylko pamietaj ze przydaloby sie walnac 3g na kg mc w trakcie redukcji... wiadomo ze treningi aerobowe itp a no i przydaloby sie moim zdaniem BCAA jako antykatabolic taki pewniejszy;]
  • 0
Moja malutka:)

PATRYK6661418048765
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:JG

Napisano Ponad rok temu

Re: Rzezba
a co sprawdzales dzialanie BCAA?? Bo ja nie znam osoby ktora by uzywala go do tych celow i nie wiem czy to tez dziala... Pytam bo BCAA jest o wiele tansze :looka:
  • 0
wracamy do żywych...

Davidek00
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Rzezba
no ja proponowal bym BCAA w celu zminimalizowania spadkow miesnia podczas redukcji...ja sam osobiscie nie sprawdzalem bo jesczze takowej redukcji nie przeprowadzalem ale wiem od kumpli, trenera oraz ogolnie z tego co slyszalem i wyczytalem ze BCAA nadaje sie podczas redukcji... ja osobiscei zamsiat HMB wzialbym BCAA:)pzdr
  • 0
Moja malutka:)

Kropek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice - Giszowiec
  • Zainteresowania:Sport (piłka nożna), Muzyka, Kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Rzezba
lepiej wiecej a zwyklego bialka niz bcaa
  • 0
Bez kasy nie ma masy
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników],
Bądź twardy nie sięgaj po koks

Davidek00
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Rzezba
Kropek, no roznie mowia.. jedni polecaja tak jak ty inni inaczej.. w sumie ja tez bym sie skusil na bialeczko sam... tylko ze wtedy jakies poarzdniejzsze np wlasnie Pro longatum... ale jesli ktos ma kase to Bcaa rowniez wydaje mi sie rozsadnym zakupem...
  • 0
Moja malutka:)

MisHa1418048765
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 884 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Rzezba
ja bym wybrał samo, dobre białko.

co do BCAA to czesto sie to łaczy tez z glutamina, niektore firmy sprzedaja razem takie połaczenia, sprawdzi sie jako antykatabolik
  • 0

PATRYK6661418048765
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:JG

Napisano Ponad rok temu

Re: Rzezba
czyli podajcie co mam wg Was kupowac i jak cwiczyc i sie zywic aby efekty byly maksymalne
  • 0
wracamy do żywych...

Kropek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice - Giszowiec
  • Zainteresowania:Sport (piłka nożna), Muzyka, Kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Rzezba

Thermo speed extreme
Pro longatum na noc

moze byc to a nadzien mozesz kupic otrowie
ja np jak bede robil rzezbe bede robil malo powtorzen w seri 4-8 tak zeby masa i sila zostala a trening normalny jak na mase i do tego aeroby a w diecie trzeba uciac wegle i dodac bialko
  • 0
Bez kasy nie ma masy
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników],
Bądź twardy nie sięgaj po koks

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Rzezba

Sluchajcie wiem ze HMB jest dla Was nedzne, ale moj trener i nie tylko on jedza hmb i maja kolosalne efekty...

albo podjadaja cos wiecej :) albo stosuja hmb dlugo falowo pierwsze efekty po 3 miesiacach, ja zastapilbym je chociazby nawet cla :)

a co sprawdzales dzialanie ?? Bo ja nie znam osoby ktora by uzywala go do tych celowBCAA

to w jakim celu je biora ? przeciez to nie oplacalny suplement na mase to juz tragedia

lepiej wiecej a zwyklego bialka niz bcaa

zgadzam sie i zapraszam do lektory http://www.forum-kul...showtopic=42304 dowiecie sie jaka jest roznica miedzy bialkiem a bcaa oraz co jest bardziej oplacalne. wszystko wyjasnione lajtowym jezykiem latwym do zrozumienia :) i potwierdzone wyliczeniami na kalukatorku oraz badaniami :D
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


PATRYK6661418048765
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:JG

Napisano Ponad rok temu

Re: Rzezba
Ci ektomorficy od razu jak zeczeli brac to w koncu zaczela im rosnac masa... a ten moj trener bierze hmb od Maja i zlecialo mu 30kg... przy tym z lapy spadlo 0,5 centa... a teraz nawet cos mu rosnie... ostatnio cwiczyl na sile i w 1,5 miesiaca 20kg na sztandze mu przyroslo... ja wrocielm na silownie po tej mojej regeneracji to padlem...
  • 0
wracamy do żywych...

PATRYK6661418048765
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:JG

Napisano Ponad rok temu

Re: Rzezba
to napiszcie mi co mam kupic i jak mam to wszystko brac... z gory dziekuje :padam:
  • 0
wracamy do żywych...

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Rzezba
cos te historie to lekko bajki sie wydaja :D wzrost sily 20kg napewno nie jest zasluga hmb a treningu silowego a schudniecie 30kg lekko chyba wyolbrzymione wychodziłoby z tego ze hmb number one porządny fat burner suck hehe. pozatym tak off topic hmb nie dziala u wytrenowych zawodnikow co jest potwierdzone niezależnymi badaniami wiec to juz w ogule mi od poczatku cos nie pasowalo bo takto kazdy od wejscia hmb na rynek jakby bylo tak skuteczne rzuciłby sie na nie :). a co kupic to wszystko zalezy od kasy napewno dobry fat burner na 1 miejscu na drugim duzo bialka na przyspieszenie metabolizmu i ochrone miesni. jak ktos ma problemy z duzym apetytem moze dodac chrom co ograniczy łaknienie oraz tanie suple typu omega3 ktore zapobiegaja odkladaniu sie nowej tkanki tluszczowej i nasilają jej spalanie. w hmb i l-karnityne nie wierze wiec jak masz jeszcze kase to mozesz kupic cla oraz jakies cherbatki do picia w domu czerwona, zielona. oczywiscie i tak duzo zalezec bedzie od diety
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


PATRYK6661418048765
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:JG

Napisano Ponad rok temu

Re: Rzezba
to jest prawda... jak dla mnie to tez jest trudne do uwierzenia, ale moge przysiegnac ze to co powiedzialem jest prawda... dlatego wlasnie zmusilo mnie to do poruszenia tematu HMB...
  • 0
wracamy do żywych...

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Rzezba
nigdy nie sprawdzisz czy to prawda. mogl cos z apteczki podjadac :rotfl: albo skoro jest trenerem to zna sie na diecie i obcinal sobie systematycznie ilosc wegli plus jakies aeroby. pozatym moze byl po cyklu i duza ilosc z tego co spadlo to byla rowniez woda. jakby od hmb spadalo 30kg fatu to by jego wynalazca dostal nagrode nobla :) wiec na moj nos tutaj wplyw mialy inne czynniki a hmb odegralo znikomą role poczytaj relacje ludzi ktorzy stosowali i jak schudli chociaz 5kg to juz łzy szczescia im lecialy hehe
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


MikolajWB3
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4061 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Europa
  • Zainteresowania:Bezpieczeństwo wewnętrzne, militaria, sporty walki, finanse

Napisano Ponad rok temu

Re: Rzezba
aze 2kg z dietą mi zeszło :D :rotfl: :rotfl:
  • 0
Związek to znacznie więcej niż "sie przelecieć".
To cos jak karta stałego klienta w burdelu: kiedy chcesz i jak chcesz


rzeźba jest dla pedałów. trza rosnąć, być pierdolnym, wtedy budzi sie szacunek.


a gdy nadejdzie mój czas to jeśli sądzisz że będe siedział i błagał o życie to kurewsko się mylisz


te ściery kiedyś przerobie w młynku do mięsa i posypią sie monety.


Davidek00
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Rzezba
kurna ja tu sie tak rozpisalem a tu post sie nie dodal i wszytsko poszlo sie jebb.... no dora ale napsiz etera z tak w skrocie ze u mnie na silce CLA jest bardzo chwalone przez grubaskow:) mowili ze naprawde dziala i pomimo wysokiej ceny to i tak sie skusili i nie pozalowali:) mowia ze sporo zrzucili i to jest swietny preparat. a co do firmy to brali Multipowera.... osobiscie uwazam ze jest to jedna z najlepszych jak nie najlepsza firma na rynku;] tylko ze te ceny:/ eh...
  • 0
Moja malutka:)

PATRYK6661418048765
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:JG

Napisano Ponad rok temu

Re: Rzezba
Moze kupie po prostu Thermo speed'a, bialko na noc np pro longatum, Omege 3 i w cholere bialka ostrowii tylko sami wiecie ja bym chcial uzywac hmb raczej jako antykatabolika, a hmb latwiej sie przyjmuje niz bialko bo jest w kapsulkach...
  • 0
wracamy do żywych...

Davidek00
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Rzezba
no to jak juz sie uparles na cos w kapsach to ja polecam albo BCAA albo CLA. a HMb naprawde bym sobie odpuscil... a jesli uwazasz ze jednak przebolejesz to te bialko pro longatum na noc a w dzien ostrowie:)
  • 0
Moja malutka:)

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Rzezba

ja bym chcial uzywac hmb raczej jako antykatabolika

jest wiele lepszych antykatabolikow niz hmb nawet wspomniane wczesniej bialko z innych wartych polecenia glutamina czy nawet tania tauryna
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024