Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pierwszy cykl suplementacyjny...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

Shaytona
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Pierwszy cykl suplementacyjny...
Witam. Przejrzałem parę tematów na tym forum, lecz nie do końca znalazłem odpowiedzi na moje z gruntu banalne pytania. Planuje swój pierwszy skromny cykl suplementacyjny. Odkładałem to bardzo długo. Partnerzy treningowi juz naciskają, więc niestety klamka zapadła...

Z góry przepraszam, jeśli ten temat ma jakiekolwiek tendencje trollistyczne bądź spamerskie.

Mam 21 lat. Pierwsze przygody z siłownia miałem w wieku lat 16. Potem kilkukrotnie ćwiczyłem i przerywałem treningi (często gdzieś na 1,5 - 2 miesiące). Od 2 lat trenuje nieprzerwanie, ze zmiennymi cyklami treningowymi (zarówno częstotliwości jak i profilu), na profesjonalnym sprzęcie. Można powiedzieć ze jestem zatwardziałym ortodoksem, ponieważ przez ten czas miałem ciągłe wymówki, dlaczego nie rozpocząć suplementacji. Chyba jednak czas na drobne zmiany w treningowym żywocie...

Kilka danych o mnie:
Lat: 21
Waga: 68 kg
Wzrost: 175 cm.
Rekord wyciskanie ławka płaska: 102,5 kg
Rekord serii na barki zza karku: 90 kg x 8

Partner treningowy: (opcjonalnie)
Lat: 21
Waga: 75 kg
Wzrost: 177 cm
Rekord wyciskanie ławka płaska: 140kg
Rekord serii na barki zza karku: 112,5 kg x 8

Tyle względem podstawowych danych. Meritum sprawy jest fakt, iż jako ze zawsze interesowały mnie jedynie treningi, o suplementacji nadal wiem niewiele, a chcąc zaplanować pierwszy cykl nie chce się kierować jedynie poradami ogólnymi proszę was drodzy forumowicze o pomoc. Podstawowe kwestie, jakie chciałbym przyjąć:

1. Polecono mi produkt zawierający jabłczan kreatyny najlepiej od Olimpu lub Hi-Tec, oraz izolat białka serwatkowego. Jak się do tego ustosunkujecie?
2. Jakie inne produkty polecacie do pierwszego, najlepiej skromnego (ciągle walczę z moją ortodoksyjnością :)) cyklu suplementacyjnego ?
3. Jakie są orientacyjne ceny danych produktów?
4. Ile powinien waszym zdaniem trwać mój cykl suplementacyjny.
5. Jakie mogą być bardzo orientacyjne prognozy co do wyników takiej suplementacji (opcjonalnie)

Priorytettem jest siła, masa i wygląd ogólny jest przyjemnym aczkolwiek mniej dla mnie istotnym efektem ubocznym...

Jednocześnie przepraszam, ze mój pierwszy post jest akurat prośbą zarazem, (choć założę się, ze tak jest w większości przypadków). Jednocześnie witam wszystkich forumowiczów.

Pozdrawiam
  • 0

Kropek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice - Giszowiec
  • Zainteresowania:Sport (piłka nożna), Muzyka, Kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwszy cykl suplementacyjny...

Rekord wyciskanie ławka płaska: 102,5 kg
Rekord serii na barki zza karku: 90 kg x 8

Rekord wyciskanie ławka płaska: 140kg
Rekord serii na barki zza karku: 112,5 kg x 8

dziwne
1 jablczan zostan na pozniej na pierwszy cykl zwykly monohydrat [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
lub olimp kreatyna 1000 (400tab.)
dokup gainera i w zaleznosci od brakow w diecie bialko moze byc ostrowia wpc80
3 kreatyna 50zl trec 80 zl olimp
gainber mass xxl 4,8kg 129zl
ostrowai wpc kolo 28zl za 800g
cykl kolo 6 tygodni na kreatnie a pozniej mozesz pociagnac jeszzce ze 3-4 na gainerze
albo zaczac 2 tygodnie na samym gainerze pozneij wzucic na 6 tygodni krete i znowu 2 tygodni na samym gainerze
tk czy siak na krecie kolo 6 tygodni powinien trwac cykl
bedziesz zadowolny z cyklu :P
  • 0
Bez kasy nie ma masy
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników],
Bądź twardy nie sięgaj po koks



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024