Skocz do zawartości


Zdjęcie

Trening co zmienic ??


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
37 odpowiedzi w tym temacie

Marko!
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 240 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Sport, dziewczyny :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening co zmienic ??
na biceps wrzuce ze sztanga (tylko czy jest roznica jak sie robi na gryfie prostym czy tym lekko lamanym ??) na triceps bede pompki robil :)
  • 0
My jesteśmy młodzi fani RUCHU CHORZÓW chuligani, kto nie wierzy niech zobaczy jak młodzież walczy !

dream_killer
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 114 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Dzieffczynky

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening co zmienic ??
Co do gryfu łamany/prosty to nawet jeżeli jest to nie wielka ponieważ na łamanym mniej Ci się nadgarstki męczą (tylko po to jest łamany)... Na triceps radził bym stanąć na rękach przy ścianie puszczać się i podnosić się na rękach. No ale nie wiem co to za ćwiczenia najlepiej sztangielek za głowę i jazda... :P
  • 0
..:: Tomorrow Never Dies ::..
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Marko!
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 240 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Sport, dziewczyny :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening co zmienic ??
nie wiem czy widziales moj 1 albo 2 posty wyzej ja bede robil na triceps i biceps 6x6 niemiecki cos tam:P no i chce wziasc takie cwiczenia ktore angazuja jak najwiecej wlokien!!
  • 0
My jesteśmy młodzi fani RUCHU CHORZÓW chuligani, kto nie wierzy niech zobaczy jak młodzież walczy !

Poczatkowy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 722 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Koszęcin
  • Zainteresowania:siłownia, bASKEt, motoryzacja

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening co zmienic ??

Na triceps radził bym stanąć na rękach przy ścianie puszczać się i podnosić się na rękach

mi sie raczej zdaje ze te ćwiczenie jest na barki
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening co zmienic ??
jemu sie chyba rozchodzi o pompki na poreczach :) bo gdyby kazal pod sciagna stanac do góry nogami na rekach to wtedy byloby to cwiczenie na barki tzw. pompki żołnierskie
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


Marko!
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 240 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Sport, dziewczyny :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening co zmienic ??
Joks, powiedz mi jak mam robic podciaganie do brody napisales ze na waskim a jak bede robil tak ze rece beda na szerokosci barkow to na co to ? i wioslowanie ze sztanga robic na szerokosci barkow ??
  • 0
My jesteśmy młodzi fani RUCHU CHORZÓW chuligani, kto nie wierzy niech zobaczy jak młodzież walczy !

Szeregowiec Ryan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 382 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz
  • Zainteresowania:Sport, Kulturystyka, Dietetyka, Ładne kobiety

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening co zmienic ??
Ja bym podciaganie sztangi robil z szerokim rozstawem dloni, to jest dobre cwiczenie na poszerzenie barkow, "sam" :D Joks mi tak podpowiedzial, a wioslowanie wydaje mi sie ze najlepiej robic w srednim uchwycie, ja tak robie (troche wiekszy niz na szerokosc barkow).

-EDIT-

Mam nadzieje, ze chodzilo Ci o podciaganie sztangi wzdłuż (a moze wzdłóż?:D) tułowia, bo mozna tez z twojej wypowiedzi wywnioskowac, ze chodzi Ci o podciaganie sie na drążku ;]
  • 0

Marko!
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 240 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Sport, dziewczyny :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening co zmienic ??
nie podciaganie w zdloz !! mianowicie do tych barkow to jaka szerokosc?? tak jak barki ?? czy jeszcze szrerzej??
  • 0
My jesteśmy młodzi fani RUCHU CHORZÓW chuligani, kto nie wierzy niech zobaczy jak młodzież walczy !

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening co zmienic ??
Marko!, podciaganie sztangi w waskim to jest na kaptury i takie dopompowanie barkow, znow w szerszym rozstawie (troszke szerzej niz barki) to wplywa na ich poszerzenie
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


Marko!
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 240 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Sport, dziewczyny :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening co zmienic ??
jaka przerwe robicie pomiedzy seriami?? i cwiczeniami ? ja zawsze 1:30 min moze byc?
  • 0
My jesteśmy młodzi fani RUCHU CHORZÓW chuligani, kto nie wierzy niech zobaczy jak młodzież walczy !

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening co zmienic ??
tak moze byc masa to w okolicach do 2-3 min,sila 5 min,rzezba-wytrzymalosc 1 min
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


Marko!
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 240 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Sport, dziewczyny :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening co zmienic ??
no ja na mase to co do 2 podciagnac?
  • 0
My jesteśmy młodzi fani RUCHU CHORZÓW chuligani, kto nie wierzy niech zobaczy jak młodzież walczy !

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening co zmienic ??
owszem pociagnij do 2 minut dluzej odpoczniesz to wiecej na sztange zalozysz :D. w ogule dlugo zamierzasz robic mase ? bo ja polecam stosowac mezocykle zajebista sprawa. wtedy proporcjonalnie rozwijasz sylwetke.
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


Marko!
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 240 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Sport, dziewczyny :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening co zmienic ??
kurcze no chcialbym teraz dojsc w lapce do 40 mam z jakies 37,5 !! a o co chodzi z tym co proponujesz na przemian masa sila rzezba czy co? aha oczywiscie mialem kiedys 39,5 juz ale przestalem cwiczyc i musze wkoncu miec te magiczne dla mnie 40 :)
wlasnie przeczytalem ten twoj temat i juz wiem o co ci chodzi, tylko chyba narazie przez 6 tyg zrobie sobie na triceps i biceps 6x6 ! to tez ponoc dobre
  • 0
My jesteśmy młodzi fani RUCHU CHORZÓW chuligani, kto nie wierzy niech zobaczy jak młodzież walczy !

Marko!
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 240 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Sport, dziewczyny :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening co zmienic ??
yyy nie chcialem nowego tematu robic dlatego tu pisze !!
mam takie pytanie cwicze teraz 3 razy w tyg na mase tak jak w temacie ale teraz nadazyla sie okazja ze moge raz w tygodniu jezdzic na basen czy to zaklocic moze duzo w budowaniu masy czy cos pomoc ??
  • 0
My jesteśmy młodzi fani RUCHU CHORZÓW chuligani, kto nie wierzy niech zobaczy jak młodzież walczy !

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening co zmienic ??
taki basen mozna traktowac jako aeroby i jesli przekraczasz ilosc wegli w diecie to taki basen pomorze ci w budowaniu lepszej masy bo nie zalejesz sie tak mocno :) dlatego niektórzy przy masie robia kilkanaście minut aerobow ale to musialbys pochodzic wiecej niz 1x w tygodniu,w twoim przypadku basen mozna potraktowac jako regeneracje dla miesni. ale wtedy najlepiej pochodzic na niego w weekend
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


Marko!
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 240 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Sport, dziewczyny :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening co zmienic ??
nie dam rady 2 to tak nawyzej bede mial do relaksu :) a napisales w weekend i chyba zle popatrzales bo ja w weekend mam trening :)
  • 0
My jesteśmy młodzi fani RUCHU CHORZÓW chuligani, kto nie wierzy niech zobaczy jak młodzież walczy !

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening co zmienic ??
aaa fakt tak z przyzwyczajenia napisalem bo każdemu sie trening kończy piatek :D
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024