Skocz do zawartości


Zdjęcie

odzywka trening itd pytanie POMOC


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

piotr1234
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

odzywka trening itd pytanie POMOC
witam.mam pytanie na temat odzywiania,odzywek,kreatyny i treningu.mam 24 lata 178cm wzrostu,waga 70kg.biceps 34cm.cwiczylem amatorsko powiedzmy od roku.od 2 miesiecy cwicze bez przerwy.tzn we wtorek srode piatek i sobote.4 dniw tygodniu.chcialbym przybrac na masie.od miesiaca pije odzywke 3 razy dziennie MASTER MASS firmy hitec.i od dzis zaczalem jesc kreatyne(creatine monohydrate 1000 firmy olimp).mam tez hmb firmu olimp ale zastanawiam sie czy je rowiez jesc.wszystko jest w tabl.hmb ponoc powoduje spalanie tluszczu a mi zalezy na przybraniu na masie.czy moglibysci mi doradzic co powinienem robic itd aby jak najlepiej przybrac na masie i wykorzystac wszystkie mozliwosci tych suplementow.aha i dodam ze cwicze takie partie miesni i tak to sie powtarza w kolko.pozdrawiam i czekam na dobre rady
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: odzywka trening itd pytanie POMOC
pierwsze czym powinienes sie zainteresowac to dieta typowa na mase. drugie to rowniez trening masowka czyli odpowiednio dlugi odpoczynek ilosc serii,gainera juz masz wiec jest dobrze a polaczenie partii bym zmienil masz za maly staz by tak cwiczyc bic i tric oraz polaczenie plecow i nog jest dosyc kontuzjogenne a hmb mozesz lykac i tak 1 opakowanie Ci nic nie da :)
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


damian-1717
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: odzywka trening itd pytanie POMOC
siema

mam 17 lat i ćwicze juz jakiś czas ale dosyć chaotycznie niekiedy nawet 5 razy w tygodniu.w bicepsie mam 36 na klatę wyciskam z 80kg .co do diety to jem duzo i wszystko np.duzo mięsa płatki owsiane itd . jakby ktoś mógł mi podać jakiś profesjonalny plan trenungowy na przyrost masy.przy okazji jakie odzywki polecacie mi na beztłuszczowa mase mięsniową oprocz hmb.i jeszce jedno pytanie kreatyna popmuje wode do mięsni i czy po przestaniu brania nie bedzie efektu zwiodczenia??
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: odzywka trening itd pytanie POMOC

i jeszce jedno pytanie kreatyna popmuje wode do mięsni i czy po przestaniu brania nie bedzie efektu zwiodczenia

monohydrat zatrzymuje troszke wody ale bez przesady balonem nie bedziesz,wszystkie inne kreatyny kre-alkalyn,jablczan itd. wody nie ciagnie. po odstawieniu efektu zwiodczenia nie bedzie zostaje to co zbudowales. co do treningu to nie ten dzial zajrzyj do Faq w podwieszonych
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024