Skocz do zawartości


Zdjęcie

deka + tesc dobre czy złe


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
39 odpowiedzi w tym temacie

AroIce
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom
  • Zainteresowania:koszykówka,motoryzacja,kobiety

Napisano Ponad rok temu

Re: deka + tesc dobre czy złe
tak chodzi mi o joksa zna sie kolo na rzeczy spoko ziom
  • 0

JuniorWB3

JuniorWB3
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: deka + tesc dobre czy złe

tak chodzi mi o joksa zna sie kolo na rzeczy spoko ziom


taa.... spoko ziom :padam: :padam: :padam: ma swoje bloki ale trzeba by to wybaczyć za to jakim jest dla nas!! :wstyd: :wstyd: :wstyd:

AroIce
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom
  • Zainteresowania:koszykówka,motoryzacja,kobiety

Napisano Ponad rok temu

Re: deka + tesc dobre czy złe
tak chodzi mi o joksa zna sie kolo na rzeczy spoko ziom
;)
  • 0

AroIce
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom
  • Zainteresowania:koszykówka,motoryzacja,kobiety

Napisano Ponad rok temu

Re: deka + tesc dobre czy złe
:) JUNIOR A ty co otym sądziasz co to za gainer xxl jak to firma dobry czy nie a co mam do tego kupic tylko to to chyba za mało :|
  • 0

AroIce
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom
  • Zainteresowania:koszykówka,motoryzacja,kobiety

Napisano Ponad rok temu

Re: deka + tesc dobre czy złe
bede jutro gdzies o tej samej porze tak koło 20 może troszke wczesniej dajcie znac dzieki :)
  • 0

JuniorWB3

JuniorWB3
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: deka + tesc dobre czy złe
wiesz powiem Ci szczerze ze nie znam się za bardzo na suplementacji i nie udzielam sie za duzo w tym dziale :wstyd: ale załóż tam sobie na spokojnie post a napewno napisza ci coś kąkretnego!! tam chłopaki mają duża wiedze w tej dziedzinie a w tym temacie już nic nie piszmy bo wszystko tu zosało powiedziane!! ;) zaprzaszam do działu suplementacja tam Joks jest modem on napewno z chęcią też Ci pomoże!! ;) elo... 3maj sie ;)

MikolajWB3
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4061 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Europa
  • Zainteresowania:Bezpieczeństwo wewnętrzne, militaria, sporty walki, finanse

Napisano Ponad rok temu

Re: deka + tesc dobre czy złe
chetnie odpowiem na temat Mass XXla bralem go wiem co i jak znim
  • 0
Związek to znacznie więcej niż "sie przelecieć".
To cos jak karta stałego klienta w burdelu: kiedy chcesz i jak chcesz


rzeźba jest dla pedałów. trza rosnąć, być pierdolnym, wtedy budzi sie szacunek.


a gdy nadejdzie mój czas to jeśli sądzisz że będe siedział i błagał o życie to kurewsko się mylisz


te ściery kiedyś przerobie w młynku do mięsa i posypią sie monety.


JuniorWB3

JuniorWB3
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: deka + tesc dobre czy złe
to napisz chłopakowi tutaj co i jak:

http://www.fabrykasi... ... 07f#144423

topic chyba do zamknięcia wszystko zostało powiedziane..

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: deka + tesc dobre czy złe
kurde junior niemam zadnych blokow :D za to Ty je bedziesz miec w lutym 2007 :hyhy: a AroIce, sluze zawsze porada wiec zaloz temat w suplach albo odezwij sie na gg bo ostatnio stracilem kontakty :( i hmm odnosnie gainerka jezeli masz trudnosci z nabieraniem masy to lepszy bedzie gainer 1 vitalmaxa ma wiecej wegli niz dwojka czyli tyle samo co mass xxl w glutaminy i hmb sie nie baw te suplementy praktycznie w ogule nie dzialaja,hmm oprocz tego standard drugoplanowy witaminy,zma apteczne,omega3 i kreatynke zawsze lubilem mono bo fajne nawadnia :)
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


AroIce
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom
  • Zainteresowania:koszykówka,motoryzacja,kobiety

Napisano Ponad rok temu

Re: deka + tesc dobre czy złe
kreatynke zawsze lubilem mono bo fajne nawadnia :)o co z tym chodzi bo nie rozumie :(
_________________
  • 0

AroIce
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom
  • Zainteresowania:koszykówka,motoryzacja,kobiety

Napisano Ponad rok temu

Re: deka + tesc dobre czy złe
:) witam kupiłem juz gainera 10kg z vitalmaxa a teraz chce kupic jeszcze do tego a dokładnie do diety amino 1000 bcca mega capsules 240 kaps. i monohydrat kreatyny 100% 1200g i complex carbo 3x 4,5kg i zastanawiam sie jescze nad whey isolate cfm protrin isolate 2,5kg wszystko z vitalmaxa czekam na wasze porady :)
  • 0

zlotyy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1048 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radom

Napisano Ponad rok temu

Re: deka + tesc dobre czy złe
takie rzeczy to tylko u Joksa w suplach :D
  • 0
Nie udzielam porad na PW. Masz pytanie? Pisz na forum!

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: deka + tesc dobre czy złe
haha AroIce, odpisalem Ci juz na gg w miare jasny sposob :) odnosnie bcca nie kupuj ich one sa tylko przydatne przy redukcji lepszym rozwiazaniem bylby zakup bialka np: taniej i sprawdzonej ostrowii w sumie aminokwasy to nic innego jak strawione bialko,dalej co do carbo to niewiem czy jest sens kupowac jeszcze weglowodany skoro masz az 10kg vitalmaxa, wystarczy ze bedziesz bral porcje gainera po treningu i rowniez uzupelnisz wegle jak cos to pytaj
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


AroIce
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom
  • Zainteresowania:koszykówka,motoryzacja,kobiety

Napisano Ponad rok temu

Re: deka + tesc dobre czy złe
:) witam chciałem sie dowiedziec jeszcze ta kreatyna kre-aklalyn z jakiej jest firmy i tak samo omega3 i lepiej kupic dexstra juice czy wszystko osobno tauryne dexstroze carbo jak mi firme proponujecie joks jaka jest strona z tej ostrowi bo chce kupic te białko a jak nie to kupie te z vvitalmaxa tam kasztuje 2,5 kg ponad 200 zł wiec nie jest tak zle chyba. ok nie kupie tych aminokwasów,a co z tym carbo 3x tez tego nie kupowac czekam na wasze porady dzieki z góry ;)
  • 0

AroIce
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom
  • Zainteresowania:koszykówka,motoryzacja,kobiety

Napisano Ponad rok temu

Re: deka + tesc dobre czy złe
;) siemano znowu pytanie chce to kupic do tego gainera co juz mam co wy na to:trec super omega3 120 kaps,olimp kre-alkalyn mega caps 120kaps;olimp dexstro juice 1,5 kg,vitalmax cfm whey protein isolate 90% 2,5 kg a do tego mam gratisa activita top 10/90 caps co wy o tym sadzicie prosze o szybka odpowiedz a zwłaszcza joks co o tym ty mislisz moze byc ;)
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: deka + tesc dobre czy złe
widze ze zloty sie zdenerwowal :) i przeniosl temat znow do supli hehe, wiec tak kre-alkalyn 2500 olimpu bedzie dobry, odnosnie omegi3 to juz obojetnie jakiej firmy kupisz moze byc trecka jest chyba tanszy od olimpu co do bialka ostrowii to prosze [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] z tej strony mozna zamowic a co do transportera kreatyny wystarczy dextrojuice
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


AroIce
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom
  • Zainteresowania:koszykówka,motoryzacja,kobiety

Napisano Ponad rok temu

Re: deka + tesc dobre czy złe
:| Jaka jest róznica pomiedzy białkiem z ostrowi a białkiem z vitalmaxa bo nie wiem którą teraz kupic która jest lepsza jaka wy mi proponujecie i dlaczego z ostrowia jest taka tania za 15kg 26 zł a vitalmax 2,5 kilo za ponad 200 zeta czekam na odpowiedz dzieki z góry pozdro dla joksa ;)
  • 0

kamas
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 359 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: deka + tesc dobre czy złe
rózni sie cenowo ostrowia wychodzi taniej a składowo jest dobra jak za taka cene naprawde polecam ja ;)
  • 0

MisHa1418048765
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 884 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: deka + tesc dobre czy złe
coś ci się pogibało 15kg - 26 zł xDD, tam jest napisane że biorąc taki wór wychodzi że 1kg kosztuje 26zł.
15kg x 26 = ... (nie umiem do tylu liczyć :P )
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: deka + tesc dobre czy złe
MisHa, 390 zl :) normalnie 1 opakowanie 800g chyba 28 zl kosztuje wiec za 2,4 kg zaplacisz 84zl a czym sie rozni od vitalmaxa?napewno rozpuszczalnoscia bo ostrowia mocno sie pieni ale wystarczy odstawic na pare min oraz smakiem bo mimo ze niby ostrowia jest smakowa to i tak w ogule nie czuc smaku :) ale akurat tutaj liczy sie sklad a nie smak czy rozpuszczalnosc wazne ze od tego rowniez urosniesz :rotfl:
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024