Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dieta dla licealisty - prosze o pomoc znawców!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

siegra
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Dieta dla licealisty - prosze o pomoc znawców!
Witam! Jestem w pierwszej klasie liceum. Ćwiczę już szósty miesiąc. Mam 188cm wzrostu, a waże 63kg :/. Chciałbym ważyć jakieś 75kg. Jestem bardzo chudy. Jakieś kształty po tym półrocznym ćwiczeniu się pojawiają, widać efekty. Wiem, że ćwiczenie bez diety, to tak jak jazda samochodem bez kół. Przeczytałem chyba wszystkie diety jakie są rozpisane na tym forum i każda zawiera opisane posiłki i w których godzinach trzeba je spożyć, lecz ja chodze do szkoły i nie mam możliwości zjeść tam jakiegoś kurczaka czy jakiś ryż w godzinach lekcyjnych i nie wiem jak to pogodzić z tą dietą, bo naprawde chce przytyć! Mógłby ktoś rozpisać mi jakąś diete, ktora nie bedzie dobra w 100% jak te z dokładnymi opisami co o której jeść, ale żeby jakaś była i żebym mógł zobaczyć po niej jakieś efekty. Mam w domu gejnera. Bardzo prosze, aby ktoś kto sie naprawde zna, rozpisał mi co i jak i mniej wiecej o ktorych godzinach mam jeść. Będę bardzo wdzięczny!
  • 0

tmq
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 182 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta dla licealisty - prosze o pomoc znawców!
utrzymuj stałe godziny przyjmowania posiłków i jedz posiłki z diety podwieszonej dla 65kg, możesz je sobie poprzestawiać, tak aby minimalny okres czasu między nimi nie był krutszy niż 30 min., ewentualnie możesz opuścić ze 2 posiłki i niedobory uzupełniać gainerem
  • 0

siegra
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta dla licealisty - prosze o pomoc znawców!
dzięki za odp, ale troche za późno. od soboty chyba zaczynam diete, ktorą rozpisał mi kumpel z siłowni. Sądzac po ilości odpowiedzi na mój post, stwierdzam iż nie ma tu wielu ludzi, którzy mają jakiekolwiek pojęcie, skoro nie potrafią odpowiedzieć na proste pytania.

P.S . Dzięki tmq;)
  • 0

skiera
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1063 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skierniewice

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta dla licealisty - prosze o pomoc znawców!
nikt nie bedzie pisal tego samego po 1000 razy bo to sie mija z celem...

diety sa rozpisane, jak nie masz mozliwosci zjesc w szkole piersi to zastepujesz to czyms innym (od tego sa tabele) ...
jak chce sie urosnac to trzeba miec checi a nie przyjsc na gotowe najlepiej jeszcze cwiczyc za Ciebie mamy?

rosnij duzy :hyhy:
  • 0
"Bycie Animal to nie tylko 120 kg mięsa i siła konia! To motywacja do tego, aby w życiu zawsze umieć wstać jak upadniesz..."

siegra
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta dla licealisty - prosze o pomoc znawców!
człowieku, nikt cie o zdanie nie pytał, trzeba sie było odzywać zanim dostalem diete rozpisana, teraz to wiesz gościu. a tak wogóle, to lepiej zebys za mnie nie cwiczyl, bo nie chce robić klatki 20 kg na serie. Pozdrawiam :)
  • 0

adrian88
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1038 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta dla licealisty - prosze o pomoc znawców!

człowieku, nikt cie o zdanie nie pytał, trzeba sie było odzywać zanim dostalem diete rozpisana, teraz to wiesz gościu. a tak wogóle, to lepiej zebys za mnie nie cwiczyl, bo nie chce robić klatki 20 kg na serie. Pozdrawiam :)

a teraz ja:D:D:D spokojnie;)
chlopaczyna dobrze prawi wiec bez spiny,uwazaj z tym 20 bo jeszcze sobie na szyje zrzucisz;)(zart nie pultac sie:D)
  • 0
Szukasz supli na miarę XXI wieku? Pisz na pm



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024