Skocz do zawartości


Zdjęcie

Cwiczenie na drążku


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

marcin84
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Cwiczenie na drążku
Witam wszystkich!!!!

MAm pytanko:waze 102 kg na klatke wyciskam 110. chcialbym duzo ćwiczyc na drążku lecz niestety w jednej serii mogę podciągnąć sie ok 5 razy. czy to wysarczy czy możę lepiej robić pogciąganie z pomocą (ktoś tzm nogi)??? naplecy ćwicze raz w tygodniu i wykonuję: podciąganie sztangi w opadzie, sciąganie wyciau órnego do przodu i za głowę... czy są jakieś ćwiczenia którę pomogą mi więcej razy podciągnąć sie na drążku????


POzdrawiam
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cwiczenie na drążku
najlepszym cwiczeniem zeby wiecej sie podciagac jest wlasnie podciaganie :), ja tez dosyc duzo waze ale juz do drazka sie przyzwyczailem...mialem taki patent ze pierwszie 2 serie probowalem sam robic na maxa po kilka ruchow a na ostatnie dwie serie bralem juz kolege zeby mnie za nogi trzymal teraz sie tak wyrobilem ze ostatnio chcialem przejsc na wyciag to ten juz nie stanowi dla mnie problemu :) i teraz podciagam sie z dodatkowym obciazeniem ewentualnie na poczatku zeby bylo ci latwiej nie lap zbyt szeroko dopiero jak dojdziesz do kilkunastu ruchow zwieksz szerokosc nachwytu
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


pey
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 99 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:masa.bo.pl

Napisano Ponad rok temu

Re: Cwiczenie na drążku
oprócz tego żeby wzmocnić plecy rób dodatkowo ine ćwiczenia na plecy, a podci.ąganie zawsze staraj się robić z asekuracją...
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Grzesic
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 146 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cwiczenie na drążku
ja mam podobny problem ... pierwszą serię mogę się podciągnąć 10 razy drugą 8 a w trzeciej i czwartej z trudem dochodzę do 6 powt:/ podciągam się na drążku od stycznia i nie potrafie ani powtózenia więcej zrobić :/
  • 0

tmq
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 182 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cwiczenie na drążku

ja mam podobny problem ... pierwszą serię mogę się podciągnąć 10 razy drugą 8 a w trzeciej i czwartej z trudem dochodzę do 6 powt:/ podciągam się na drążku od stycznia i nie potrafie ani powtózenia więcej zrobić


coś robisz źle:P

co ile się podciągasz?? (ile razy w tyg??)
  • 0

Grzesic
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 146 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cwiczenie na drążku
podciągam się raz w tygodniu (jak ćwiczę plecy ) próbowałęm już chyba wszystkich technik -z węższym lubszerszym nachwytem, podciągałem się szybciej a opuszczałem wolniej , jak to nie skutkowało to próbowałem cały czas wolno lub cały czas szybko i nic:/ :przestraszony: może powinienem spróbować robić po mniej powt. z obciążeniem (trening na siłe) albo częściej się podciągać np 2 razy w tyg... co radzicie??
  • 0

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: Cwiczenie na drążku
Ja jak byłem cienki w podciąganiu to sie wściekłem i podciągałem sie co dzień jedną serię na maksa po miesiącu było już z 3-4 jakieś 12 powtórzeń :D
  • 0

MikolajWB3
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4061 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Europa
  • Zainteresowania:Bezpieczeństwo wewnętrzne, militaria, sporty walki, finanse

Napisano Ponad rok temu

Re: Cwiczenie na drążku
ja duzo wisze na drązku, max 30 podciągnien a moj stray wiek 45 l lajtowo 50 :/
  • 0
Związek to znacznie więcej niż "sie przelecieć".
To cos jak karta stałego klienta w burdelu: kiedy chcesz i jak chcesz


rzeźba jest dla pedałów. trza rosnąć, być pierdolnym, wtedy budzi sie szacunek.


a gdy nadejdzie mój czas to jeśli sądzisz że będe siedział i błagał o życie to kurewsko się mylisz


te ściery kiedyś przerobie w młynku do mięsa i posypią sie monety.


damianmd
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cwiczenie na drążku
Witam
Mam takie pytanko czy to prawda że podczas podciągania sie
gdy juz opuszczamy sie w dół to nie prostujemy rąk w łokciach do konca??
żeby nie obciążać stawów?
pozdrawiam
  • 0

GośćGuest_Kain_*

Guest_Kain_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Cwiczenie na drążku
Dwa pytania

Czy wlasnie drazek to dobra sprawa? dobrze daja cwiczenia na drązku na mase ? czy to dobre - efektywne - cwiczenie ?


Jak sie podciagam w ten sposób ze drazek dochodzi mi do klaty to w ten sposób robie głownie biceps. A jak drazek mam za głowa, to znaczy drazek dochodzi mi do łopatek to co wtedy cwicze? plery ?

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cwiczenie na drążku
damianmd, mozesz nie prostowac rak, tak bedzie bezpieczniej, Kain, drazek to bardzo dobre cwiczenie. wszystkie wyciagi to imitacja podciagania. nie rob podciagania do karku rob tylko przodem bo za karku to nienaturalny ruch barkow i mozna dostac kontuzji. a to ze czujesz bicpes kwestia szerokosci uchwytu i wersja ulozenia dloni nachwyt, podchwyt
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024