Skocz do zawartości


Zdjęcie

Całkowite zakrycie żeber ćwiczeniami?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

sufmati
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 216 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Całkowite zakrycie żeber ćwiczeniami?
Witam. Mam pewien problem i pytanie. Czy jeżeli będę ostro ćwiczył (cyklowo) na różnego rodzaju partie mięśni i na razie nie trzymał się diety ani nie będę brał odżywek, to czy mogę całkowicie zakryć (albo może tak żeby były mało widoczne) swoje żebra? Brakuje mi masy i gdy "podnoszę ręce w górę" to trochę mi je widać, a zależy mi żeby tego nie było widać aż tak silno.... wiadomo, że każdy jakoś ma to "wyeksponowane", ale bez przesady... Powiedzcie czy bez tych diet i odżywek w moim wieku da się przybrać dużo masy mięśniowej?
  • 0

janu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1702 postów
  • Pomógł: 0
27
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Całkowite zakrycie żeber ćwiczeniami?

Witam. Mam pewien problem i pytanie. Czy jeżeli będę ostro ćwiczył (cyklowo) na różnego rodzaju partie mięśni i na razie nie trzymał się diety ani nie będę brał odżywek, to czy mogę całkowicie zakryć (albo może tak żeby były mało widoczne) swoje żebra? Brakuje mi masy i gdy "podnoszę ręce w górę" to trochę mi je widać, a zależy mi żeby tego nie było widać aż tak silno.... wiadomo, że każdy jakoś ma to "wyeksponowane", ale bez przesady... Powiedzcie czy bez tych diet i odżywek w moim wieku da się przybrać dużo masy mięśniowej?

zebra pokrywa miesien zebaty (jak sie nie myle) ale trudno bedzie je calkowicie zakryc. znalem kolesi w twoim wieku co cwiczyli i przybierali na masie bez specjalnej diety, poprostu duzo jedli. jedz duzo bialka to jest podstawa. wogóle duzo jedz. :)
  • 0

xawier
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 351 postów
  • Pomógł: 0
3
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:15lat
  • Wzrost [cm]:191
  • Biceps [cm] :47
  • Pas [cm]:91
  • Udo [cm]:70
  • Waga [kg]:108

Napisano Ponad rok temu

Re: Całkowite zakrycie żeber ćwiczeniami?
Na początku podaj swój wiek ,waga,wzrost starz na siłce.. :)
  • 0

sufmati
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 216 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Całkowite zakrycie żeber ćwiczeniami?
Wiek: 13 lat
Wzrost: 170 około
Waga: 56~57 kg
Staż: 1 rok ponad...

Mięśnie widać, ale chodzi o to, żebym nie był taki chudy... chcę troszeczkę przybrać na masie ;]
  • 0

Ali
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 75 postów
  • Pomógł: 0
3
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Całkowite zakrycie żeber ćwiczeniami?
sory że sie tak zapytam bo może nie powinienem bo może mędrcem do rozwoju mięśni nie jestem, ale wiem co nieco.

Jesteś ektomorfikiem i masa ci nie szła czy po prostu jechałeś na mase?

Ja byłem dosyć chudy, słabe mięśnie (na klate ledwo 20 brałem), po 6 miesiącach ćwiczeń masowych, jedzenia dużo i do tego obowiązkowo co wieczór 200-300g twarogu, z 60kg przybrałem do 75kg przy wzroście 188cm, więc bez dodatków to dużo, pomijając fakt że przez całe wakacje miałem przerwe... więc jeśli nie jesteś ektomorfikiem, to ćwicząć masowym planem i dobrym odżywianiem spokojnie nabierzesz wagi i w jakimś stopniu zakryjesz te żebra;)
  • 0
,,Łapie za sztangę,podnoszę do góry,czuję że mógłbym rozwalać mury, cisnę w dół ciężar na podłogę - ładujcie więcej, wytrzymać mogę"



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024