Skocz do zawartości


Zdjęcie

POMOCY-Prośba początkującego o plan i wskazówk$$


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

Vita
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

POMOCY-Prośba początkującego o plan i wskazówk$$
Witam!!!

Mam na imie Marcin , chciałbym zaczą przygode z kulutrystką, ponieważ chce doprowadzic swoje ciało do porzadku, złapac troche masy mięśniowej i ładnie ją wyrzeźbic.Moj wzrost 183 cm waga ok 94 kg, Siłownia z której miałbym korzystac to amatorska siłownia kolegi, lecz dobrze wyposazona : 2 ławki 2 atlasy drążki,hantle itp. . Wiem ze temat pewnie poruszam powielał juz sie 1000 x za co z góry przepraszam, ale mam kilka pytan do was profesjonalistów, a wiec przejdzmy do rzeczy. prosze pomóżcie mi:

a) Jaki plan treningowy obrac, wychodząc z założenia ze pracuje w sytemie pracy 24h pracy/48h wolnego,w te 2 dni moge cwiczyc. Prosze o konretny przykładowy plan treningowy jeśli mozecie mi go rozpisac, dający naprawde dobre efekty. Prosze o szczegółowe rozpisanie uwzgledniajac nie dni tygodnia tylko system pracy w ktorym pracuje 24h na 48 h wolnego :D

:D Jakie odżywki co brac?? Mam tutaj mały problem zdrowotny ponieważ jestem wrażliwy na wszelkiego substancje pobudzające takie jak kofeina,tauryna itp. ktore musze opcjonalnie wyeliminowac.

c) Warunki diety jesli były by one konieczne natomiast wolał bym jej nie stosowac a przepala na silowni :D

Zależy mi na dlugotrwałym, szczegółowym planie treningowym,dzielonym na różne okresy i cykle dla poczatkującego,po czasie przechodząc do srednio zaawansowanego itd z uwzglednieniem używek diety róznego rodzaju poradami itp.Jeśli chcecie jestem skłony zapłacic do 50 zł za naprawde profesjonalny instruktaż, choc prosił bym również o bezpłatne wskazowki :D... Bardzo mi na tym zależy dlatego prosze pomóżcie :) :)

O odpowiedzi prosze was jak w temacie poniżej ale rowniez trzymajcie maila i gg : hitsfromthebong1@tlen.pl gg 5440571


Pozdrawiam :D
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024