Skocz do zawartości


Zdjęcie

Horse Power


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

master jay
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 82 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Horse Power
Witam! Właśnie rozpoczynam treningi po przerwie wakacyjnej! Nie będę ukrywał , że zamierzam dorzucić kilka centymetrów do moich skał! Dlatego szykuję zestawik i myślę na Horse Power , wqiem że firma z najwyższej półki, ale produkt? Proszę o opinie! Pozdrawiam!!
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Horse Power
sam nie stosowalem jeszcze ale sklad ma dobry,z opinii na rowno z xpandem a ponoc wedlug nie ktorych nawet lepszy,najlepszym wyjsciem jest zakup 1x hp i 1x xp i z glowy ;)
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


BUZZER
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 123 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Horse Power
hmm znam 2 kolesi którzy to brali i jak mówili i widzialem efekty są naprawde zajebiste...pompa jest wileka, siła znacznie urosłą jak gadali i trochę urośli...oczywiście z dietą białkiem oraz z puszką CP...brali to tak że porcja Horsa przed treningiem, po treningu brali CP, a w dni nietreningowe samo CP...można brać oczywiście tak jak jest napisane na etykiecie ale na pełen cykl jak liczyłem trza mieć conajmniej 2 puchy horsa...sam mam zamiar zacząć to brac gdzieś za góra 2 tyg więc potem dam znać jak to wygląda na własnym przykłądzie...aa włąśnie zapomniałęm z tym horsem też jest zajebista bajka: nie tzreba po tym robić miesięcznej conajmniej przerwy jak po zwykłej krecie, można spokojnie jechać nawet przez kilka miechów i efekty będą nadal silne...tylko standardowo wyskakuje nam jeden powod dla którego takie rozwiązanie nie jest za ciekawe, sama cena, heh u mnie za puchę Horsa płaci się 175 zeta, czyli troszkę to jest :kwasny: pozdrawiam
  • 0

MikolajWB3
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4061 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Europa
  • Zainteresowania:Bezpieczeństwo wewnętrzne, militaria, sporty walki, finanse

Napisano Ponad rok temu

Re: Horse Power
u mnie 150 :P
  • 0
Związek to znacznie więcej niż "sie przelecieć".
To cos jak karta stałego klienta w burdelu: kiedy chcesz i jak chcesz


rzeźba jest dla pedałów. trza rosnąć, być pierdolnym, wtedy budzi sie szacunek.


a gdy nadejdzie mój czas to jeśli sądzisz że będe siedział i błagał o życie to kurewsko się mylisz


te ściery kiedyś przerobie w młynku do mięsa i posypią sie monety.


Senseik
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 90 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Myszków
  • Zainteresowania:motory sport sztuki walki silownia

Napisano Ponad rok temu

Re: Horse Power
bralem HP bez diety i bez innych suplementow i dzialalo, ale polecam z dieta i polaczenie z xp!!! wtedy powinno ladnie zadzialac ;] pozdro
aa i cena gora do 160 poszukaj na allegro
  • 0

Nemesis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Horse Power

zajebista bajka: nie tzreba po tym robić miesięcznej conajmniej przerwy jak po zwykłej krecie, można spokojnie jechać nawet przez kilka miechów i efekty będą nadal silne...

no to to chyba jest bez kitu bajka :rotfl:
  • 0

BUZZER
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 123 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Horse Power
heh jednak nie jest to bajeczka tylko sprawdzona rada, bo dryngnałem do zioma :] bral to nieprzerwanie od czerwca do września i wszystko było jak powinno byc, tylko wiadomo jedyne co stracił to od groma kasy...ale ja pozostane przy kombinacji Horse + Cp, pozdros
  • 0

Chousu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1043 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Sport, komputery

Napisano Ponad rok temu

Re: Horse Power

heh jednak nie jest to bajeczka tylko sprawdzona rada, bo dryngnałem do zioma :] bral to nieprzerwanie od czerwca do września i wszystko było jak powinno byc, tylko wiadomo jedyne co stracił to od groma kasy...ale ja pozostane przy kombinacji Horse + Cp, pozdros


Nawet nie wiesz pewnie po co jest przerwa, a piszesz takie głupoty. Niby czemu nie ma być przerwy między cyklem?
  • 0

BUZZER
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 123 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Horse Power
przerwa jest po to by organizm w pewien sposób "odzwyczaił się" od suplementu i by potem kiedy po jakims danym okresie znowu sie jego weźmie będą efekty a nie ich brak...a po horsie nie ma potrzeby robienia przerwy gdyż działa on nadal bardzo dobrze. W przypadku mono, cp przerwa jest wskazana jak sam pewnie dobrze wiesz, gdyż robienie cykla po cyklu nic nie da, a jak da to minimalne wzrosty. sam sie podobnie jak ty dziwiłem ale teraz wiem, że jest to prawidłowy stan rzeczy. Chociarz wiadomo że na "studencką" kieszeń lepszym rozwiązaniem jest zrobienie przerwy w celu zdobycia kasy na nastepna puchę :] pozdro

PS. nie napisałem,że nie musi być, ale może być, to tak na marginesie
  • 0

Chousu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1043 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Sport, komputery

Napisano Ponad rok temu

Re: Horse Power
Tak samo jak po cp, tak samo po horsie jest potrzebna przerwa od kreatyny. Hors nie zawiera żadnych cudownych związków. Możliwe tylko, że pompa utrzymuje się nadal, ale to nie zmienia rzeczy, ze kreatyna już nie będzie tak działać jak powinna.
  • 0

Nemesis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Horse Power
zgadzam sie z toba Chousu
  • 0

pit81
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 851 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:koshaolin
  • Zainteresowania:siłka.wifi.compy.informa.hack.administracja sieci

Napisano Ponad rok temu

Re: Horse Power

sam mam zamiar zacząć to brac gdzieś za góra 2 tyg


zrób relacje z testu w motywatorze :hyhy: :hyhy: :hyhy:
  • 0
Glasgow ARC Gym. Wracam do formy. :D¿uɐǝɯ noʎ op ʇɐɥʍ



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024