Skocz do zawartości


Zdjęcie

POmoc Anapol


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

prezes_55
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Amitywill
  • Zainteresowania:Motocykle ,Kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

POmoc Anapol
Witam mam Pytanie jak brac anapol mam go w domu ale niewiem jak go brac i jakie sa po ty skutki uboczne?? i prosze nie pytajcie czyto biore na pierwszy cykl czy nie bralem juz. wczesniej wziolem 20 omadrenu 250 i 300 tablet mety teraz chce wziasc to ale prosz o doradzenie.

Z gory dzieki
  • 0

zlotyy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1048 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radom

Napisano Ponad rok temu

Re: POmoc Anapol
nieźle rocznik '89 i już takie doświadczenia z koksem...
teoretycznie nie powinienem Ci odpowiadać bo nie masz 18 lat.
poza tym nie jesteś przygotowany na taki cykl jeśli zadajesz takie pytania.
to nie jest steryd dla byle piwnicznego pakiera, w Twoim wypadku jeśli chodzi o skutki uboczne możesz się spodziewać najgorszego.
a bierze się w dawkach 50-200mg dziennie, jednak mam nadzieje, że ta informacja Ci sie nie przyda
  • 0
Nie udzielam porad na PW. Masz pytanie? Pisz na forum!

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: POmoc Anapol
prezes_55, napisze tylko tyle...wymien sobie po tym watrobe a na przyszlosc lepiej zapytaj co masz kupic...specyfikacji czyli opisu nie bede podawal bo takowa mozesz znalezc na necie pod haslem: antek,anapolon i czytajac ja napewno nie raz sie pukniesz w glowe ze to nie dla Ciebie,z duzymi przyrostami masy (okolo 8-10 kg)wiaza sie i duze spadki a praktycznie all (bardzo duza retencja wody),dalej hmm srodek tak mocno toksyczny 1 tabletka to garsc tabletek mety (antek zwieksza ilosc enzymow SGPT oraz SGOT wiec uwazaj zeby oczy lub paznokcie nie zmienialy kolor na zolty). a teraz troszke praktyki pompa na treningu wspaniala ale zeby miesien byl jakosciowo w miare dobrej jakosci musisz koniecznie polaczyc go z antyestrogentem lub z srodkami wysoko anabolicznymi (deca),podczas cyklu mozesz czuc sie jakbys mial grype,co do stosowania to dawka podzielona co 10h,po posilkach wraz z oslonka na watrobe,pozatym wspomoz zoladek lakcidem a po cyklu hepatil na regeneracje
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


sterydy_radom
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: POmoc Anapol
Ja to brałem, ale miałem wyjebke i nic nie jebło, moze Ciebie tez uratuje wyjebany towar :D :D :D
  • 0

JuniorWB3

JuniorWB3
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: POmoc Anapol
hmmmm... Antek tak jak wszyscy tu pisza bardzo mocny środek wspaniałe efekty zbierania masy ale przez nieumiejętne go wykorzystanie wielkie spadki co za tym idzie mozna wpasć w depreche !! Środek dla doświadczonego sportowca prowadząc diete i dobry trening zóżnicowany tryb życia (nie pic alko dobrze się odrzywiać wysypiać itp itd) można zachowac dużo masy i siły!! Siła idzie niesamowicie ale również po cylklu w większym stopniu spada!! Ogólnie środek bardzo dobry ale żadko stosowany ze wzgledu na spaki!! Chodź nie mówione ze wszystko spadnie anapolon ma opinie podobną do omki ze zalewa woda duże spadki czyli kupa jednym słowem ale nie musi tak byc trzeba to poprostu dobrze rozegrać!! tak jak napisał joks dorzucic antyestrogen dieta i ciężki trening ściśle przestrzegac tych warunków a ładnie moze byc!! ;) A druga strona medalu to wątroba z tym można mieć ładne problemy antek ma sporo skutków ubocznych wiec...... przed zastosowaniem go dobrze sie zastanów!! stosowanie tak jak napisał złoty chłopak :P 50-200mg (walą więcej) dla Ciebie dawka powyżej 100mg zdecydowanie bedzie za duża jeśli juz nie możesz sie tego pozbyc to zagryzaj po 50mg ed lub już 100mg :/ Kumpel brał nie miał kasy i 3 pierwsze dni jechał bez osłonki to watroba go tak nawalała ze rezygnował z treningów osłonki musza być!! ;)

powerrr1980
  • Użytkownik
  • Pip
  • 42 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: POmoc Anapol
prezes_55, robiąc w tym wieku taki ostry cykl możesz sobie narobić krzywdy ponieważ twoj organizm jest w kluczowej fazie rozwijania, tylko kto teraz o tym myśli. za pare lat dopiero bedzie płacz... Ale jak ci nikt nie podpowie to sam sobie jeszcze gorszą krzywde zrobisz. Ja bym odstawił to i na samej prolce zrobił cykl do tego dobra kreatynka na twoj wiek. 20 omy - aby sie zabijasz, oczywiscie o odblokowaniu po omce nie zapomniałeś bo tragedia bedzie ...
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024