Skocz do zawartości


Zdjęcie

Po co brac??


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
59 odpowiedzi w tym temacie

Tropik
  • Użytkownik
  • Pip
  • 35 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Po co brac??
prosze was powiedzcie mi po kiego brac?? po to aby potem widziec w lustrze lamusa kturemu niechciało sie czekaca na lepsze efekty i wzioł sie za sciemnianie aby panienki na niego leciały?? ludzie poco to brac? są na rynku juz bardzo dobre suple nie steroidalne niewystarczają wam? napuczniecie nie swoją wielką pracą i dietaki tylko tym badziewem... ja jak patrze w lustro to mysle jakiego cwiczenia uzyc na dane partie ciała aby polepszyc a wy? chyba jakiego analola zazucic...to jest smieszne to jest to samo jak byscie sobie rysowali czy wszczepiali implanty mięsni...przecie to nie wasze muły tylko to syf który na sobie nosicie...jak będziecie juz brali 190 na klate i będziecie mieli ponad 45 w łapie (na zezbie) to wtego "mozna" bo juz słabo naturalnie idzie ale z tego co wide tu sa same leszcze

niemusice nic odpisywac bo wiem ze all koksiaze "wiedzą wszystko lepiej"


przemyslcie to!!



p.s. Jak ja będe szedł ulicą i ktos powie ze jestem wielki ale cotam bo pewnie koksiaz to ja mu z dumą powiem ze sie myli czy w to uwiezy czy nie jego sprawa...
  • 0

hoo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 215 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn

Napisano Ponad rok temu

Re: Po co brac??
kto nie ma w genach, ten ma w strzykawce, proste ;d
tak na offtopie troche- wolalbym byc "skoksowanym lamusem" niz kims, kto nie potrafi poprawnie paru zdan skleic...
  • 0
World will laugh at you... that's the start of your success...

KrwawY
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 87 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Po co brac??

p.s. Jak ja będe szedł ulicą i ktos powie ze jestem wielki ale cotam bo pewnie koksiaz to ja mu z dumą powiem ze sie myli czy w to uwiezy czy nie jego sprawa...


zadko ktos Ci sie przyzna ze bral koksy :)
  • 0

JuniorWB3

JuniorWB3
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: Po co brac??
ja bralem a lamusem to Ty sam jestes

Tropik
  • Użytkownik
  • Pip
  • 35 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Po co brac??
własnie zadko kto sie przyzna bo to wstyd!! a co do genów to gadasz głupoty wystarczy miec dobry trening diete i motywacje a wam tego bram cioty... zamiast pujsc na dobrą siłownie zacząc jesc powazne to wy idziecie krutką drogą która wcale nie prowadzi do doskonałosci... ja niebiore i z dumą moge powiedziec ze na swój wygląd cięzko pracowałem...
  • 0

JuniorWB3

JuniorWB3
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: Po co brac??
Ciota to na Ciebie wołają pedrylu!!! ja też cięzko pracuje a koks to jedynie dodatek!! i wyjebane mam na takich ziomków jak Ty bo nie jeden się stawiał a teraz po nim buty nosze!! co to nie on człowieku wal sie

adrian88
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1038 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Po co brac??
chyba najlepiej bedzie wywalic ten temat;)
ps jedna i druga strona ma troszke racji jak ktos bierze z glowa to i wyjdzie na plus jak ktos glupi...no to po prostu bedzie jeszcze glupszy(jesli sie da).zamknijcie temat;)
  • 0
Szukasz supli na miarę XXI wieku? Pisz na pm

Ampuł
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 604 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Po co brac??
Każdy jest kowalem swojego losu.
A pytanie czy brać czy nie szkodliwośc i zalety saa to temat rzeka...
Druga sprawa nie każdy ma cel zostać 120kg mutantem , nie każdy planuje cykle do konca życia, sam planuje jeszcze jeden krótki i jeden długi cykl a potem tylko suplementy,
zadasz pytanie dlaczego?
ODPOWIADAM jest takie coś jak stagnacja i pewnych wyników bez farmakologi nie poprawisz, zadasz pytanie co potem,, potem suplementy siłownia zdrowie.
Zadasz pytanie ze to błędne koło wpewnym sensie tak,ale każdy ma swój rozum,
i trzeba wiedzieć kiedy powiedzieć dośc. :rotfl:
pozdro
  • 0
GKS KATOWICE ANABOL BOYS 1964

Tropik
  • Użytkownik
  • Pip
  • 35 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Po co brac??
Musze sie zgodzic z Tobą Ampuł zgodzic co do rozumu naprzykłat pewna osoba juz moze sobie zrobic cykl do konca zycia i z głową to niebędzie miał gorzej (JuniorWB3)
powiem Ci tak Ampuł gdzy zaczynałem siłke miałem cos takiego w planach ale potem naprawde zrozumiałem ze to jest bez sensu brac wczesniej niz 3-4 latatreningu to jest tak jak bys kupił sobie jakąs gre na którą czekałes bardzo długo z niecierpliwoscią i od pierwszego włączenia wklepał bys sobie kody... to niema sensu jesli chcesz zrobic sobie kuracje to prosze poczekaj z tym przynajmniej 15 miechów ale w tym czasnie duzo jedz kup sobie jakies suple za 200 zeta (jak niemasz to oszczędzej) tak abys stał juz sie naprawde silnym brał ponad 180 na klate itp wtedy kuracja ma sens a nie tak jak w przypatku JuniorWB3 ma w łapie cos koło 37 a na klate cisnie ledie 100... i po co mu to?

zamknijcie tekat bo on nigdy sie nie skonczy :)mi chodzio o to abyscie wczesniej zrozumieli ze to nie warto a nie jak juz będziecie mieli 40 lat bo wtedy to juz zadni kulturysci z was niebeda ani tym bardziej siłacze:) pozdrawiam
  • 0

dawjek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 170 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Puck

Napisano Ponad rok temu

Re: Po co brac??
tropik i co ty myslisz , ze bedziemy Cie sluchac? w dupie mam twoje moraly, praw je kolegom z silowni.
  • 0
Robie to co chce , moje zycie.

Tyson1418048768
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn
  • Zainteresowania:sport, laski, komputery, budownictwo, sztuki walki

Napisano Ponad rok temu

Re: Po co brac??
Tropik, i tak czym predzej czy pozniej na bank wezmiesz cos ze steroli
  • 0

dawjek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 170 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Puck

Napisano Ponad rok temu

Re: Po co brac??

prosze poczekaj z tym przynajmniej 15 miechów


heh prosisz nas zebymysmy nie brali sterow :] na nic twoje prosby.
  • 0
Robie to co chce , moje zycie.

JuniorWB3

JuniorWB3
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: Po co brac??

Musze sie zgodzic z Tobą Ampuł zgodzic co do rozumu naprzykłat pewna osoba juz moze sobie zrobic cykl do konca zycia i z głową to niebędzie miał gorzej (JuniorWB3)


a nie tak jak w przypatku JuniorWB3 ma w łapie cos koło 37 a na klate cisnie ledie 100... i po co mu to?


ale z Ciebie gamoń!!! na huj mi jebać ciężary w pizdu wyjebane jak i tak taką łajze jak Tyb bym dojechał!! w pizde sobie wsadź te swoje gadki bo huja tu zwalczysz idz do przedszkola tam moze Cie wysłuchają!! Ja już nie chce wspominac jak Ty wyglądasz pewnie jak się kładziesz na ławce to boisz sie zeby jakis owad Ci nie usiadł na klate bo by Ci ją zalamał!! Taki z Ciebie laluś!! Goń sie fajo i opierdalaj mikołaje

sido
  • Użytkownik
  • Pip
  • 47 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Po co brac??
Ja biorę po to, że jak komuś jebnę to ten ktoś zemdleje:) Jak dla mnie to wcale nie jest wstyd... A gdybyś na ulicy powiedzial do mnie lamus..............................
  • 0
Suck my motherfuckin DICK!

Tropik
  • Użytkownik
  • Pip
  • 35 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Po co brac??
JuniorWB3 gadasz jak kolesie z mojej szkoły. tego typu kolesie co sie pręzą przy kolezaneczkach a jak wchodzą do kibla to dostają wpierdol i po lekcjach są nadal gnębieni... Ty jestes taki sam wbiłes tu na forum aby sie dowartosciowac ze jestes duzy i silny ale prawda jest inna...

[quote]Tropik, i tak czym predzej czy pozniej na bank wezmiesz cos ze steroli[/quote]

wogule mnie nie zrozumiałes... jesli wezme to za pare lat wtedy kiedu juz w ciągu 6 miechów będzie mi szło 5kg na klate a będe chciał więcej to wtegy moze zafunduje sobie kuracje:) ale niebędzie to wczesniej jak za 3-4 lata[/quote]
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Po co brac??
Tropik, czytam to co napisales i smiac mi sie chce troszke,chlopie ogarnij sie pytasz po co brac sterydy juz Ci moge odpowiedziec,osoby z ktorymi cwicze startuja na zawodach wiec po co je biora?by zwyciezac dalej... moj koleszka z osiedla ktory trenuje w warszawie trojboj odrazu mu trener powiedzial jak nie wezmiesz tego co ci rozpisze to niemasz co tu przychodzic takie sa realia piszac sobie o odzywkach ze sa takie i owakie i nowoczesne i super to chyba sam nie wierzyles to co pisales,bo ja dlugo siedze w tym sporcie i znam nie jedna osobistosc i tak jak pisalem ostatnio polowa supli to zwykle placebo i reklama takze reasumujac to jest i tak kazdego indywidualny wybor a tym tematem napewno nikogo nie nawrocisz,po czesci masz i racje bo nie powinni brac tego tzw. sezonowcy bo tacy zgodze sie z tym co napisales powinni wziasc sie za jedzenie i trenowanie ale ja takowym nie jestem swojego czasu bralem udzial na kilku rejonowym imprezach kulturystycznych razem z kolegami w szczycie mojej formy i wybacz ale zeby osiagnac tam sukces to musisz kilka cyklonow wrzucic za ladnych pare tysi jakis czasu temu w dziale na kazdy temat pokazywalem zdjecia i podsylalem cyklon irka rozanskiego dodam ze medalisty mistrzostw polski!!! mojego kolege z silowni z ktorym cwicze i zalatwil mi robote po powrocie do polski ochrona na dyskotece razem z nim i jakbym powiedzial chlopaka z ochrony po co to bierzecie to chyba by mnie wysmiali!!zbaw swiat od narkomanow,glodu i przestepstw a wybor tego czy ktos ma cos wziasc zeby osiagnac w tym sporcie zostaw nam wolny ;) a teraz z innej beczki zamowilem zestaw supli za ponad 500 zl chcesz to jak przyjdzie mi paczka umieszcze zdjecie i znam relacje z tego co na nich zrobie,jak znam zycie max 2 cm obwodow a tyle to ludzie na metce robia :)
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


zlotyy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1048 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radom

Napisano Ponad rok temu

Re: Po co brac??
Joks, pewnie nawet tyle nie zrobisz. bez ingerencji w układ hormonalny ciężko jest cokolwiek uzyskać po kilku latach treningów.

ale najbardziej mnie rozśmieszyło to :

jak będziecie juz brali 190 na klate i będziecie mieli ponad 45 w łapie (na zezbie) to wtego "mozna"


Tropik, poczytaj jeszcze troche, nie usiłuj zbawiać świata, bo wybacz, ale Twoje wypowiedzi są żałosne.
  • 0
Nie udzielam porad na PW. Masz pytanie? Pisz na forum!

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Po co brac??
dokladnie,myslisz ze ludzie ktorzy startuja w zawodach mr. olympia,strongmen to wszystko dieta i suple ? chlopie jak pudzianowski przyjechal do wloclawka na otwarcie klubu sportowego forma a potem poszedl na dyskoteke do brawo i poznal tam roznaskiego zaczeli rozmawiac to pozniej na silowni wszystko juz wiedzialem jak sie pudzian smial ze bialkiem ostrowia czy innym wynalazkiem to przepraszam za brzydkie wyrazenie oni sraja na cos takiego...myslisz ze co u dymka w samochodzie znalezli ?napewno nie kreatyne ludzie maja marzenia chca cos osiagnac w tym czym sa dobrzy bo chociaz to im sie udaje po pewnym czasie niema juz zadnych przyrostow mimo ze stosujesz sie do kazdej zasady, zwiekszasz obciazenia zmieniasz treningi itd.a jeden czy dwa cykle na rok to nic zlego wole to niz cpac codziennie czy pic
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


KerbuS
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 380 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Po co brac??
Ale ludzie w ogole do kogo wy tutaj piszecie to jest jakis 17nasto latek, ktorego gnebią jakies typy ze szkoły i w taki sposob chce sie dowartosciowac ;/
  • 0

JuniorWB3

JuniorWB3
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: Po co brac??
Tropik hahaha... smieszny jestes!!! :rotfl: :rotfl: nie znasz mnie i nie wiesz co robie na codzien wiec nie pierdol takich głupot bo tylko łajze z siebie robisz ja nie napinam się przy laskach bo nie mam takiej potrzeby!! mam swoją panne i to mi styka!!! a wlaśnie wracając do bicia to własnie takich jak Ty chłopaczków trzepie z kolesiami za każdym razem jak spotkam taka szmate co startuje bo zjadł tam pare supli czy koksów i myśli ze nie wiem jaką siłe ma!! Łochu.......



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024