Skocz do zawartości


Zdjęcie

mass xxl czy magnum


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

krs-one
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 78 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:sporty walki

Napisano Ponad rok temu

mass xxl czy magnum
Mam pytanko jak duze różnice są w stosowaniu tych dwóch supli, chodzi mi o to czym różnia sie efekty ich stosowania. Wiem ze różnią sie składem troche mass ma chyba wiecej weglowodanów ale czy ktos moze napisac cos wiecej? Szukałem takiego tematu porównawczego na forum ale nie znalazłem sa opisy i jednego i drugiego ale porównania efektów nie znalazłem.
Dzieki i pozdrawiam.
  • 0

BUZZER
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 123 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: mass xxl czy magnum
Wybieraj zawsze massa...bo magnum jest trochę takie stworzone niewiadomo po co...ma tam kreatynę, ktora tak czy siak jest w śladowych ilościach...mass ma o ilę się orientuję więcej białka na 100g niż magnum...z doświadczenia chwalę massa bo to sprawdzony i dobry produkt, a magnum to włąściwie nie wiadomo po co jest...podsumowując bierz massa :]
  • 0

hoo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 215 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn

Napisano Ponad rok temu

Re: mass xxl czy magnum
w magnumie jest slabej jakosci bialko (z tego co pamietam), ale i tak zawsze lepszym polaczeniem niz magnum bedzie mxxl + kreatyna

a co do efektow - same z siebie masy nie dadza, jak wszedzie potrzebna jest dieta i dobry plan treningowy, suple i odzywki to tylko dodatek do powyzszego
  • 0
World will laugh at you... that's the start of your success...

kamas
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 359 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: mass xxl czy magnum
bierz mass xxl a ten nowy magnum 8000 ma juz białko serwatkowe a jej poprzednik magnum 5000 hhe to nie wiem jakie miał biłko ale napewno nie serwakowe :hyhy:
  • 0

krs-one
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 78 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:sporty walki

Napisano Ponad rok temu

Re: mass xxl czy magnum
Zakupiłem massa a teraz powiedzcie mi jak jesc to z kreatyna bo mam troche, bo mas niby 3 , 4 razy dziennie kreatyna 2 razy i np w dzien treningowy mass 1,5 godziny przed treningiem i po treningu do pol godziny, a kreatynka troche inaczej. teraz moje pytanko czy mozna to pomieszac ze mass z mleczkiem i kreatynka w jednym szejkerze połtorej czy godzine przed i potem po treningu razem to zjesc czyli znow kreatynka mass mleczko? czy lepiej oddzielnie? Bo nie zawsze sa warunki do przygotowywania odzielnie massa oddzielnie kreatynki, praca, szkoła potem prosto na trening.
  • 0

Kropek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice - Giszowiec
  • Zainteresowania:Sport (piłka nożna), Muzyka, Kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: mass xxl czy magnum
wrrrrrrrrrrr........... ze 100 takich tematow juz bylo :[:[:[
gainera w zalenosci od brakow w diecie mozesz np zaczac od 1-2 miarki rano i 2-3 po treningu a w nietreningowe tylko 1-2 rano jesli masz sklonnosci do tycia a jesli jestes chudy i nie boisz sie ze cie tluszczem zaleje mozesz dodac 2 razy po 2 miarki miedzy posilkami
krete bierzesz w nietreningowe tylko rano , po krecei 30 minut sniadanie
w nietreningowe rano , po 30 mintacj sniadanie i odrazu po treningu a po 30 minutch gainera, nie bierze sie krety z melkiem i gainerem :P krety po 5 g w jednej dawce
  • 0
Bez kasy nie ma masy
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników],
Bądź twardy nie sięgaj po koks

IRSET
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 78 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bielsko

Napisano Ponad rok temu

Re: mass xxl czy magnum
Bierz magnuma....
  • 0

Yeti1418048756
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 156 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Naprawa
  • Zainteresowania:Sport :)

Napisano Ponad rok temu

Re: mass xxl czy magnum

Bierz magnuma....

dlaczego?
  • 0
"JEŚLI CHCESZ BYĆ WIELKI - ZACZYNAJ OD RZECZY MAŁYCH"

MikolajWB3
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4061 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Europa
  • Zainteresowania:Bezpieczeństwo wewnętrzne, militaria, sporty walki, finanse

Napisano Ponad rok temu

Re: mass xxl czy magnum
mass xxl
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024