Skocz do zawartości


Zdjęcie

Cenne porady mile widziane


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

pawełek1
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Cenne porady mile widziane
witam!

Mam 17 lat, 184cm wzrostu, 83kg.
Kiedyś cwiczylem przez rok "na sucho" na silowni ale potem sie niestety zapuściłem troche...

Od niedawna postanowiłem wznowić treningi. W tym celu udałem się do lekarza sportowego.
On mi poradził abym kupił HMB (400kapsulek), kreatynę (400kapsułek) i gainera.

Mam też dietę:
rano płatki albo jajecznica, do tego mleko i twarożek
drugie śniadanie jakaś tam kanapka
I obiad kurczak+ryż+surówka
II obiad: losowy :D
kolacja: owoce, chleb, sałatka jakaś, ew. makaron

Na treeningi chodzę 3 razy w tygodniu (trening ogólnorozwojowy) po ok. 40 miniut.
Biorę 2 kapsułki HMB przed i po, 4 kapsułki kreatyny przed i po treningu oraz gainera zawsze po treningu.

Moglbym prosić o bardziej szczegółowe uwagi albo rady co do diety/dawkowania suplementów, tudzież treningu?

Pozdrawiam
  • 0

hachi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 865 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:CICHA 6
  • Zainteresowania:aktualizacja 16.12.06

Napisano Ponad rok temu

Re: Cenne porady mile widziane
trening robisz ogulnorozwojowy po 6tyg zacznij plan dzielony
dieta rozpisz BTW
suple hmb raczej nic nie da :P , kratyne bierz w dni treningowe 5g po przebudzeniu i 5g przed treningiem w dni nie treningowe 5g po przebudzeniu
grainer bierz tak jak masz braki w diecie czyli jak nie mozesz zjesc jakiegos posilku grainerek i jest git , a po treningu tez mozesze brac
  • 0

Kropek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice - Giszowiec
  • Zainteresowania:Sport (piłka nożna), Muzyka, Kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Cenne porady mile widziane
co do treningu proponowalbym ogolnorozwojowy pozniej dzilony czylli jw.
ale jak zacznies dzilony zapodaj sobie gainerka(np mass xxl 4,8kg powinien starczyc do kona roku) i tak jedz do konca roku a od stycznia dozuc do gainera jeszcze krete(proponowalbym trec w proszku lub olimp w tabletkach)

odrazu jak zaczniesz dzielony nie bierz krety pozniej bedziesz mial lepsze efekty
gainera bierz tak jak hachi, napisal tylko ze mozesz jeszcze po treningu 2 miarki dac a jak pozniej z kreta to krete rano i po treningu a gainera 30 minut pozniej a w nietreningowe krete tylko rano

mozesz kupic jakies bialko(ostrowia wychodzi tanio ( ze 2-3 opakowanie po 800g) i dawac po treningu z 10g przed snem z 20 i rano z 10

co do diety za duzo bialka masz rano a za duzo wegli wieczorem ser bialy daj a nie jedz wieczoirem makaronu owocow i salatek mozesz to daj np na 2 sniadanie jesli masz mozliwosc
  • 0
Bez kasy nie ma masy
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników],
Bądź twardy nie sięgaj po koks



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024