Skocz do zawartości


Zdjęcie

POMOC KALECE:F


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

adrian88
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1038 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

POMOC KALECE:F
no dobra to mowie w czym jest problem;p 20.10 mialem miec zawody LA w oszczepie i kuli ale...moj madry trener zle spojrzal na date waznosci badania lekarskiego(niestety mam tymczasowe;/) jak niektorzy pamietaja mialem wypadek dlatego zeby dostac pieczatke musze wydac multum kasy i czasu poswiecic na to.zaistniala mozliwosc szybszego startu ale...pieprzy mi to szyki.(Po wypadku juz mocno sie podbudowalem wazylem 75kg 35 w lapce no i ogolnie bylo dobrze w miare;)) wyliczylem sobie ze przez 4tygodnie zapodam monohydrat zrobie troszke przerwy i pojade na xp(jeszcze podczas cyklu bym mial start)no i tu problem chce wysrubowac wynik ale malo czasu jestem po drugim tygodniu mono 79kg i teraz chce dokupic jak najszybciej 2puszki xp(tyle nie wiem czy kasy starczy jak co bym pojechal xp razem z mono) i jechac juz xp zeby jak najwiecej masy i sily zlapac. co wy na to?:> uklad treningow nastepujacy poniedzialek stadion, wtorek silownia, sroda stadion, czwartek sobota silownia,piatek i niedziela odpoczynek.dieta oczywiscie jest i to juz od dawna trening nie zalezy ode mnie tylko od trenera ale suple to moja broszka;)to co polecacie?niedlugo reaktywuje poczatek swojego dziennika jak znajde tylko troszke czasu foty i relacja beda;)
  • 0
Szukasz supli na miarę XXI wieku? Pisz na pm

Tropik
  • Użytkownik
  • Pip
  • 35 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: POMOC KALECE:F
Widze ze nikt sie nie zainteresował twoją sprawą:) więc tak:
tobie zalezy na sile i dynamice więc z mono to zaduzo nie zdziałasz jesli masz kase to kup animal stak 2 i wal 1 saszetke 45min przed karzdym treningiem a przed zawodami wes 2 i juz po sprawie stak da Ci siłe wytrzymałosc i dynamike (masa tez pujdzie:)) a jesli masz jeszcze więcej kasy to dozuc do tego animal pak :)
  • 0

adrian88
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1038 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: POMOC KALECE:F
sam sie soba zajalem;) a co do mono to nie lekcewaz go ja biore bardzo malo supli i na zwyklym moniaku mi skacze ok 6kg na calym cyklu i calkiem calkiem sporo sil;) kupilem sobie 2puszki xp ale narazie nie biore przygotuje sie do sezonu halowego a pchne ile pchne;)
  • 0
Szukasz supli na miarę XXI wieku? Pisz na pm

WojtekX
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2662 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:GTW
  • Zainteresowania:sport, dziewczyny i moj kochany piesek :D

Napisano Ponad rok temu

Re: POMOC KALECE:F
za duzo cyztania

daj wersje mini :)
  • 0
Anglia

adrian88
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1038 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: POMOC KALECE:F
wersja mini specjalnie dla ciebie;)
przesuniete zawody o 21dni przez co z okresem suplementacji sie spoznie,cel max masa,sila i dynamika,chcialem 2xXP w trakcie mono,ale koncze mono a XP zostawiam na sezon halowy;)po prostu przemyslalem ze nie ma co kasy tracic na szybkie efekty lepiej sie przylozyc jak tyle kasy sie traci;)
  • 0
Szukasz supli na miarę XXI wieku? Pisz na pm

WojtekX
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2662 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:GTW
  • Zainteresowania:sport, dziewczyny i moj kochany piesek :D

Napisano Ponad rok temu

Re: POMOC KALECE:F
jesli chodzi o szybkie efekty to nitrobolon 2 ( mowie to tylko z tego co czytalem) daje podobno bardzo szybko dobre rezultaty :)

ja oosbiscie nie kupowalbym nic. zanim beda zaowdy mono sie dobrze rozkreci i tez bedzie bardzo dobra sila :) a na xp efekty nei beda duzo lepsze. tyle ze pompa na treningu jest i szybsza regeneracja ( a to mozna polespzcy w inny sposob niz biorąc xp)
  • 0
Anglia



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024