Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zestaw do 200zł dla poczatkujacego.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

kaczhor
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Zestaw do 200zł dla poczatkujacego.
Witam
A wiec tak na siłke chodze juz ponad poł roku. Do tej pory nic nie brałem tylko gainera na poczatku (mass xxl-efekty takie sobie) teraz planuje wziasc cos normalnego jakas kreatynka, hmb czy cos. Jestem raczej zielony w tym temacie. Głownie chodzi o mase miesniowa, rzezbe i siłe czyli chyba o wszystko :] Chciałbym taki zestawik do 200zł. Ogolnie to jestem jeszcze cienki 17lat, 185cm, 75kg, na klate biore max 65. moj cel minimum to podnosci siebie :] Co byscie mi polecali. A i jeszcze gdzie kupic: allegro, jakies sklepy internetowe??
  • 0

Kropek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice - Giszowiec
  • Zainteresowania:Sport (piłka nożna), Muzyka, Kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Zestaw do 200zł dla poczatkujacego.
ja bym radzil zainwestowac w diete :P oprucz tego mozesz kupic jakiegosc gainerka massa np ewentulanie ze 2 paki ostrowi(allegro) a krete to polecam w tabletkch olimpu
mass 2kg-60zl ostrowia 1600g-60zl kreta 200 tabletek kolo 40-50 zeta
mozesz ewentualnie wziasc 3 kg massa i bedzie kolo 200zl
  • 0
Bez kasy nie ma masy
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników],
Bądź twardy nie sięgaj po koks

kaczhor
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zestaw do 200zł dla poczatkujacego.
okej. a teraz jeszcze moze ktos mi podpowie jak to brac. Trenuje 3 razy w tygodniu. Poniedziałek, środa, piatek i czasami jeszcze w sobote jakis lajtowy trening. :hyhy:
  • 0

Kropek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice - Giszowiec
  • Zainteresowania:Sport (piłka nożna), Muzyka, Kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Zestaw do 200zł dla poczatkujacego.
hmm gainera mozesz np do miedzy sniadaniem a obiadem 1-2 miarki albo do sniadania 1 miarke i miedzy obiadem a kolacja po 1-2 miarki i po treningu 30 minut 2 miarki, bialko rano z 10-20 g przed snem tez moesz wziasc z 20g i po treningu 30 minut z 10 gram a krete odrazu po treningu i rano po 5gram
jesli zobaczysz ze idzie ci w tluszcyk to mniejsz dawke gainera o 1-2 proponowalbym acac gainera od 2-3 miarek w nietreningowe i 4-5 w treningowe (ja biore 1 nitre. i 3 tre.)
w sumie moglbys miec wiecej krety tak z 300gram ale ja polecam te 200 tabletek olipmu jest jej troche malo ale dlam nie bylo super :)
  • 0
Bez kasy nie ma masy
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników],
Bądź twardy nie sięgaj po koks



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024