Skocz do zawartości


Zdjęcie

Prosze o rady dla poczatkujacego


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

Prestor
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wroclaw

Napisano Ponad rok temu

Prosze o rady dla poczatkujacego
Witam
Otoz sytuacja wyglada tak ze postanowilem zmienic cos w swoim zyciu ;]. Mam 176cm wzrostu i 60kg wagi. Jestem dosc koscisty//chudy praktycznie zero tluszczu ktory mozna by spalic w zwiazku z tym chcialbym jakos przytyc w krotkim czasie. Dopeiro zaczynam na silowni, przymierzam sie do stosowania diety dla 60-65 kg. Oprocz carbo i bialka czy powinenem cos jeszcze zakupic?
  • 0

CIAwarez
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 85 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:bialystok
  • Zainteresowania:tyranie !

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o rady dla poczatkujacego
dobra dieta bialko dla uzupelnienia i starczy i tak bardzo szybko rosniesz. puzniej gdy ta predkosc bedzie malec [przynajmniej za kilka miesiecy] mozesz dozucic kreatyne ale jeszcze na nia stanowwczo za wczesnie

ps. "szybko" dziala kox, miesnie trzeba wypracowac a to niezabiera miesiaca lub dwuch
  • 0

Prestor
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wroclaw

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o rady dla poczatkujacego
ok rozumiem, nie mowie ze chce po miesiacu miec super miesnie i kaloryferek ;] poprostu moglbym troche przytyc bo naprawde wygladam jak "oswiecimski kulturysta"

Pozdro,
  • 0

Kropek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice - Giszowiec
  • Zainteresowania:Sport (piłka nożna), Muzyka, Kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o rady dla poczatkujacego
najlepsza bedzie dobra dieta, dobry trening i gainerek(mass xxl) i ewentualnie jesli braki w diecie to jeszcze bialko(ostrowia najtansza i dobra) i tak do wakacji :-) i beda efekty
  • 0
Bez kasy nie ma masy
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników],
Bądź twardy nie sięgaj po koks

kamas
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 359 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o rady dla poczatkujacego
gainerek +dobra dieta + trening i bedzie ok ;)
  • 0

Prestor
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wroclaw

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o rady dla poczatkujacego
a czy kupujac tego mass xxl'a mam dodatkowo dokupic do diety carbo tak jak jest napisane w diecie czy ten gainerek mi go zastapi?

Ogladalem tego gainera na allegro, w aukcji pisza ze powinienem brac okolo 200gram dziennie czyli z tego wynika ze opakowanie 3 kg starczy mi na 15dni. Ile czasu mam brac tego gainera i ile przerwy sobie zrobic pozniej?
  • 0

Kropek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice - Giszowiec
  • Zainteresowania:Sport (piłka nożna), Muzyka, Kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o rady dla poczatkujacego
carbo nie potrebne kup tylko gainera
i nie bierz tak jak tam pisze :P bo pisza za duzo moze cie tluszczem zalac :P
w dni nie treningowe wystarczy tak 2-4 (50-100g)miarki dzinnie np miedzy poslikami po 1-2 miarki a w treningowe dodaj 2(50g) miarki po treningu
mozesz brac w nietreningowe 3 miarki(75g) a w treningowe 5 (125g) a jak zobaczysz ze ci w tlusz idzie to zmniejszysz o 1 miarke dziennie i wtedy 2 i 4
ja biore np 1 w nietreningopwe i 3 w treningowe :P bo jak wiecej bym bral to w tluszcyk by mi za bardzo poslo :P
jak cwiczysz to bierz jak robisz jakas przerwe mozesz odstawic
  • 0
Bez kasy nie ma masy
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników],
Bądź twardy nie sięgaj po koks

Prestor
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wroclaw

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o rady dla poczatkujacego
ok, a jesli pomine trening ogolnorozwojowy i od razu zaczne cwiczyc normalnie to mi zaszkodzi ( w sensie strace cos??)
  • 0

INEED$
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2079 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jail
  • Zainteresowania:Busine$$, killin'

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o rady dla poczatkujacego
mozesz sobie popieprzyc stawy i z treningow lipa :[

zawsze po przerwie lub przy starcie z silownia potrzebna jest ogolnorozwojowka

a pozatym przy ogolnorozwojowym treningu przyzwyczajasz miesnie do wysilku i przez to moga lepiej sie rozwijac pozniej przy okreslonym planie z podzialem na grupy
  • 0
Gotta whole top diamond and tha bottom rowz gold

MIKOŁAJ BIERZE STERYDY



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024