Skocz do zawartości


Zdjęcie

kobieta ehhh :[


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
112 odpowiedzi w tym temacie

Davidek00
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: kobieta ehhh :[
hehe ciekawy temacik sie rozwinal:) junior masz batrdzo podone podejcie do mnie:)hehe:)a z tym przywiazeniem to dobry patent:) trzeba to wyprobowac chociaz w sumie moja to daje mi sama koma i kompa zebym sobei pczytal jak jej nie wierze i zawsze jest tak ze jak juz jakis typ do niej zawija czy to przez smsy czy przez neta to ona odrazu mowi ze ma chlopaka i ze ja nie interesuje nic poza kolezenstwem:) too mi sie podoba:) a tak w ogole to czasem jak mi pokazuje typow z ktorymi tam cos gadala(oni do niej pisali) to ja przy nich czuje sie jak ciec:) no ale wazne ze Monika mnie kocha przynajmniej taka mam nadzieje a jak wszyscy wiedza nadzieja matka glupich:P hehe:)
tak na marginesie to ona czesto chce poczytac smsy ale jej nie daje bo jak ktos juz wczesniej powiedzial:kobieta ma mniej sily :hyhy: :hyhy: wiec nie daje rady pipka:)
  • 0
Moja malutka:)

L=O=L
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kobieta ehhh :[
no ale panowie co do zaufanie to ok albo sobie ufamy albo koniec załuzmy ze jedzie na dwa fronty ty jej ufasz a ona ufa tobie i jakiemus kolesiowi i bądz tu mądry a po co czas marnowac z nia jak jest tego kwiata pół świata :przestraszony: :hyhy: :hyhy:
  • 0

JuniorWB3

JuniorWB3
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: kobieta ehhh :[

zawsze jest tak ze jak juz jakis typ do niej zawija czy to przez smsy czy przez neta to ona odrazu mowi ze ma chlopaka i ze ja nie interesuje nic poza kolezenstwem:)


u mnie jest to samo ale ja puźniej pisze do typa że jak chce to moze sie ze mna spotkać!! :hyhy: :hyhy: i juz wiecej sie do niej nie odzywa!! :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Davidek00
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: kobieta ehhh :[
a zdazylo sie komus z was keidys ze wasza kobieta pisze jakies "podejrzane" smsy lub na GG z waszym bardzo dobrym kumplem badz przyjacielem? mi sie raz tak zdazylo.. ale to on do niej wypisywal... dostal w morde i juz jest ok;] nadal sie kumplujemy i wie ze zle zrobil:D a jak to u was bylo?
  • 0
Moja malutka:)

L=O=L
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kobieta ehhh :[

a zdazylo sie komus z was keidys ze wasza kobieta pisze jakies "podejrzane" smsy lub na GG z waszym bardzo dobrym kumplem badz przyjacielem? mi sie raz tak zdazylo.. ale to on do niej wypisywal... dostal w morde i juz jest ok;] nadal sie kumplujemy i wie ze zle zrobil:D a jak to u was bylo?




ja tak miałem i z nim sie nie spotykałem :D dowiedziałem sie o tym od brata dziewczyny uznałem ze to nie bedzie porzebne, tylko przeprowadziłem rozmowe z laska ale ona uznała ze to jej tylko kolega, pamietajcie one zawsze mówia ze to kolega a jak sie dowiem ze spotyka sie z kims innym to kolo dostanie w morde a ja juz do niej nie wróce :hyhy:


P.s czy istnieje przyjaźń pomiedzy męszczyzną a kobietą ?? jak sądzicie :D
  • 0

madziusia
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kobieta ehhh :[

P.s czy istnieje przyjaźń pomiedzy męszczyzną a kobietą ?? jak sądzicie

no oczywiście że istnieje tylko jest zaje...scie wielka szansa że ta przyjaźń sie przerodzi w coś innego (niekoniecznie uczucie moze tez i jakies zdarzenie - lizanko czy coś w tym stylu) no przynajmniej u jednej strony.

"wielka szansa" - czytaj niekoniecznie po trzeźwemu jest szansa
  • 0

hachi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 865 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:CICHA 6
  • Zainteresowania:aktualizacja 16.12.06

Napisano Ponad rok temu

Re: kobieta ehhh :[
hehe nie raz tak mialem :P
  • 0

JuniorWB3

JuniorWB3
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: kobieta ehhh :[

(niekoniecznie uczucie moze tez i jakies zdarzenie - lizanko czy coś w tym stylu)


bez komentarza o takim czymś nie ma mowy nawet!! :[ :[ Jak bym to zobaczył to nie mówie co by sie działo!! :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

A wracając tak do tego tematu przyjaźni między kobietą a mężczyzną !! Ja czegoś takiego nie toleruje!! W moim zwiążku nie ma czegoś takiego jak przyjaciel mojej panny!! Jedynym przyjacielem dla niej moge być ja a nie jakiś tam ziomek!! Przyjaciólki ma i dobrze... ale nie żadnych fagasów!!!!!!!!!! Ona to rozumie na szczęście :rotfl: :rotfl: Juz nie raz ją sprawdzałem czy by się umówiła z jakimś ziomkiem i za każdym razem zdała taki test celująco!! :hyhy: :hyhy: ;)

Davidek00
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: kobieta ehhh :[
no normalnie junuior identzycznie jak ja podchodzi sdo sprawy:) hehe:) polubielm twoje podejscie do tego wszystkiego:)
  • 0

WBD

    ziomal

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4088 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:pół­-światek
  • Zainteresowania:(: Cezar Project :)

Napisano Ponad rok temu

Re: kobieta ehhh :[

a zdazylo sie komus z was keidys ze wasza kobieta pisze jakies "podejrzane" smsy lub na GG z waszym bardzo dobrym kumplem badz przyjacielem? mi sie raz tak zdazylo.. ale to on do niej wypisywal... dostal w morde i juz jest ok;] nadal sie kumplujemy i wie ze zle zrobil:D a jak to u was bylo?


Miałem tak z moim kuzynem - wyłapał w ryj, bo dowalał się do pewnej suki z którą byłem - później okazało się, że się lizali (ona mu rzekomo wmówiła, że ze mną nie jest) i umawial się na jeb.anie ;/
Teraz do obecnej - też coś pisał - ale dostał ostrzeżenie i narazie jest spokój. Wie - że za obecną bym go rozszarpał, a nie tylko jebnął jak wtedy...
Obecna to cud miód i orzeszki :)

Ja toleruje przyjaźń mojej panny z dwoma jej "braćmi" wiem, że żaden nie odważy się do niej zrobić czegoś więcej - ona sobie na to nie pozwoli to raz, a dwa - obaj będą mieli ze mną do czynienia. A sam mam dwie przyjaciółki - które traktuje jak "siostry" :) I dlatego toleruje takie zachowanie u mojej panny - bo mamy podobne podejśćie.

  • 0

JuniorWB3

JuniorWB3
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: kobieta ehhh :[

Miałem tak z moim kuzynem - wyłapał w ryj, bo dowalał się do pewnej s*** z którą byłem - później okazało się, że się lizali (ona mu rzekomo wmówiła, że ze mną nie jest) i umawial się na jeb.anie ;/


ciężki temat!! :/ :/


Teraz do obecnej - też coś pisał - ale dostał ostrzeżenie i narazie jest spokój. Wie - że za obecną bym go rozszarpał, a nie tylko j*****ął jak wtedy...
Obecna to cud miód i orzeszki


Jakiś ten kuzynek zgrzany na twoje Panny!! :hyhy: :hyhy: WBD wkoncu co w rodzinie to nie zginie!! :rotfl: :rotfl: :rotfl: :wstyd: :wstyd: :wstyd:


Ja toleruje przyjaźń mojej panny z dwoma jej "braćmi


To czyli mam rozumiec że puścił bys ja z jednym z nich na miasto lub na jakiś wyjazd nad morze czy coś w tym stylu!! :kwasny: :kwasny: Ja bym chyba czegoś takiego nie przeżył chyba że takiemu bym odciął K**** i jęzor!! połamał łapy i nogi!! złamał nos i wygłubał oczy!! to loooz może z nim jechać!! :rotfl: :rotfl: :rotfl:

A tak wracająć do tematu "siostry" ja też mam takie dwie niby "siostry" ale nie moge się z nimi spotykać nigdzie z nimi wyjść itp itd :rotfl: :rotfl: zakaz mojej panny :rotfl: :rotfl:


Kurde a teraz mi sie pojawiła na widoku impreza na której ma byc profesjonalny striptiz i ziomki odemnie idą a ja huj musze siedziec w domu bo mam zakaz! :rotfl: :rotfl: :wstyd: :wstyd: Musze jeszcze nad tym popracować!! :hyhy: :hyhy:

WBD

    ziomal

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4088 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:pół­-światek
  • Zainteresowania:(: Cezar Project :)

Napisano Ponad rok temu

Re: kobieta ehhh :[
Junior: moj kuzyn - to typowy ruchacz... mysli ze jest zajebisty i moze miec kazda ;)
A odnosnie przyjaźni - to nie puściłbym panny z jakimś przyjacielem nad morze czy coś ;) od takich wypadów ma mnie :P
A na miasto wypad na spacer czy coś - ok ;)
Bo znam ich :) Jednego baaaardzo dobrze :P
Poza tym wszelkie tego typu akcje - muszą mieć miejsce ;) Jak jej ufam to nie boje się o nią :) Kocha i nie zostawi - bo wie co straci :)

  • 0

Davidek00
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: kobieta ehhh :[

:) Kocha i nie zostawi - bo wie co straci :)

hehe jaki skromniutki:P
  • 0

JuniorWB3

JuniorWB3
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: kobieta ehhh :[

Kocha i nie zostawi - bo wie co straci


doładnie skromnośc to podstawa!! :P

A na miasto wypad na spacer czy coś - ok
Bo znam ich Jednego baaaardzo dobrze


kuzyna też znasz.... :rotfl: :rotfl: a z kąd wiesz co by się stało jak by poszedł z nią na miasto z nimi może byc podobna sytuacja!! ;)

A odnosnie przyjaźni - to nie puściłbym panny z jakimś przyjacielem nad morze czy coś od takich wypadów ma mnie


no i tak powinno być z wszystkim!! ;)
P.S. WBD ależ Ty wyrozumiały!! :hyhy: :hyhy: :hyhy: :hyhy:

WBD

    ziomal

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4088 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:pół­-światek
  • Zainteresowania:(: Cezar Project :)

Napisano Ponad rok temu

Re: kobieta ehhh :[
Junior: przyjaciół jej znam i nie boje się z ich strony. Kuzyna znam i wole nie ryzykować :-)
JEgo znam od 18lat...
A moja skromność - to hmmm tak musi być - wiem co pisze/mówie. Straci i nie odzyska, bo potrafie dla panny zrobić baaardzo dużo. Jak to określiła moja przyjaciółka -> jestem wstanie oddać wszystko za panne - jak zacznę kochać. Po prostu wiele... :)
Ale też jestem bardzo wymagający. Coś za coś - racja? :)

  • 0

Davidek00
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: kobieta ehhh :[
hehe no racja WBD ale pamietaj zeby nie wpasc w samo uwielbienie bo to wtedy przysparza samych klopotow:) WBD a powiedz mi jeszcze jedno... jakbys naprawde kochal panne i ona by Cie zdradzial to potrafilbys jej wybaczyc??zakladam ze ona bardzoi tego zaluje i mowi ze Cie kocha itp:)
  • 0
Moja malutka:)

JuniorWB3

JuniorWB3
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: kobieta ehhh :[

Ale też jestem bardzo wymagający. Coś za coś - racja?


racja racja!! ja też bym dużo oddał za swoją Panne i to bardzo dużo więc jeśli by odpalił się jakiś wałek to chyba bym nie wytrzymał!! i przecież dobrze jest się zabespieczyc nie?? A nie byc z Panną którą sie kocha i liczyc na to co bedzie!! albo bedzie jak bedzie jeśli cos odpali to nara - ŁATWO POWIEDZIEC GORZEJ ZROBIC!!!! ;)

WBD a powiedz mi jeszcze jedno... jakbys naprawde kochal panne i ona by Cie zdradzial to potrafilbys jej wybaczyc?


ja też odpowiem na to pytanie!! Nie ma mowy!!!!!!!!!!! ZDRADY nigdy nie wybacze za żadne skarby!!

Davidek00
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: kobieta ehhh :[
ja tez nigdu bykm zrady nie wybaczyl.... nie potrafilbym wybaczyc..
  • 0
Moja malutka:)

L=O=L
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kobieta ehhh :[

ja tez nigdu bykm zrady nie wybaczyl.... nie potrafilbym wybaczyc..



....co racja to racja ... :...: :...:
  • 0

WBD

    ziomal

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4088 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:pół­-światek
  • Zainteresowania:(: Cezar Project :)

Napisano Ponad rok temu

Re: kobieta ehhh :[

WBD a powiedz mi jeszcze jedno... jakbys naprawde kochal panne i ona by Cie zdradzial to potrafilbys jej wybaczyc??zakladam ze ona bardzoi tego zaluje i mowi ze Cie kocha itp:)


Sam kiedyś zdradziłem panne, która była moją pierwszą miłością. I szczerze? Nie wie do dziś nic... wszyscy wiedzą - ale nie ona. A sam bym nie wybaczył.
NIE UZNAJE ZDRADY!

  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024