Skocz do zawartości


Zdjęcie

kobieta ehhh :[


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
112 odpowiedzi w tym temacie

L=O=L
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

kobieta ehhh :[
sIEMKA

Mam taka prośbe przeczytajcie to i ocencie

Jest normalny sobotni dzien(popołudniu) .. :D, przychodzisz z siłowni
do dziewczyny i siedzisz gadacie normalnie za chwile nachodzi cie
chec przegrzebania jej fona :hyhy:
:hyhy: :hyhy: :hyhy: no i bierz i ... ona ci go wyrywa :kwasny:
no to sie z nia sprzeczas przepychasz (kupa śmiechu) :P idzie do swojej mamy
mama odaje mi telefon po długich namowach oddaje jej telefon, poczym nachodzi
mnie ochota na archiwum gg (gdyz kiedys niestety w te swieta co były okłamała mnie ze
nie gada z kolesiem a tylko tak mówiła ze nie gada;/ ) no i tez nie pozwala
wyłancza kompa no to wywiazuje sie mała kłutnia wiec wychodze zdenerwowany
wczesniej kobieta umuówiła sie z tym kolesiem co poszło o kłamstwo i jego dziewczyna
i przy wyjsciu od niej z domu pyta mi sie o której mam autobus na ten spacer co mamy isc
ja odpowiedziałem ze nie napisze i poszedłem na nastepny dzien jeszcze wiekszy foch ze ja wystawiłem ;/


co robicie ??

idziecie na spotkanie ?? jesli nie to idziecie z kwiatami na 2 dzien ??
nie idziecie bo sie pokłuciliscie i macie dosc ??(jestescie dupkami)
lub cos innego robicie napiszcie co



P.s sorki jesli ta tresc was uraziła bądz obraziła
  • 0

szampon
  • Użytkownik
  • Pip
  • 39 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kobieta ehhh :[
ja bym poszedl z kwiatami :P zazwyczaj dziala ale nie zawsze ;) a wogule to z kobietami sie nie zadziera bo to dziwne stworzenia :D :wstyd:
  • 0
Czy to jest kara za mych grzechów sto
tysiąc czy milion
Ch.. wie ile tego było

adrian88
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1038 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: kobieta ehhh :[
a ja sie nauczylem od ostatniej pewnych rzeczy:D masz fochy?! to wypier*** a jesli jest w miare tylko ma czasami odpierd*** to sama sie odezwie po kilku dniach i przepraszac bedzie;)
  • 0
Szukasz supli na miarę XXI wieku? Pisz na pm

wojtek21
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1024 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:parter na prawo
  • Zainteresowania:sex

Napisano Ponad rok temu

Re: kobieta ehhh :[
dokladnie tak :hyhy: baby to glupi narod :rotfl:
  • 0

JuniorWB3

JuniorWB3
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: kobieta ehhh :[
przychodze biore koma czytam wszystko co popadnie!! następnie w bijam na GG i czytam wszystko co mnie interesuje!! następnie spisuje sobie nr GG kolesia który mi sie nie podoba i ładnie w domku pisze do niego tam wiecie ble ble ble ble.... :P A jeśli jej coś nie pasuje to wale focha takiego ze pała mała! a jeśli to juz nie działa i nadal pisze z tym ziomkiem to sajonara!!

P.S. mam podobny problem do Ciebie!! :rotfl: :rotfl: mi tez zawsze wyrywa fona ale za mało siły ma sadzam ją na dupala jedną ręką a druga czytam esy!! :rotfl: :rotfl: najgorzej jest z kompem bo jak chce coś przeczytac to tylko cyk nadusi guzik i komp off!! :zdegustowany: na to musze wymyślic jakiś patent!! :rotfl: :rotfl: chyba zawsze jak bedzie włączony komp zrobie małą gre wstępną i powiem że ją przywiąrze do czegoś!! :rotfl: :rotfl: a puźniej bez litości trzepańsko!! :rotfl: :rotfl: a jeśli będzie coś co mi sie nie spodoba wyjde wpieniony i zostawie ją tak przywiązaną!! :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: będzie miała kare skubana!! :P

Nemesis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kobieta ehhh :[
hhahaha, niezle wymysliles, ja bym tak zrobil
  • 0

JuniorWB3

JuniorWB3
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: kobieta ehhh :[
no kurde nie ma mowy o żadnych tajemnicach!! :[ :[ jak się coś nie podoba to wypad! :P chociaż szkoda by było!! :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :wstyd: :wstyd:

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: kobieta ehhh :[
Nic z tego nie rozumiem :rotfl: :rotfl: :rotfl:
  • 0

L=O=L
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kobieta ehhh :[
nop własnienaj bardziej to szkoda laski (blądyna) :P bo fajna jest i jest ze mna 19 miechów, ale strasznie krecą mnie brunety :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
  • 0

JuniorWB3

JuniorWB3
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: kobieta ehhh :[

Nic z tego nie rozumiem


Bodziu co mam Ci wytłumaczyć!! Wujek Junior Ci pomoże!! :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

nop własnienaj bardziej to szkoda laski (blądyna) bo fajna jest i jest ze mna 19 miechów, ale strasznie krecą mnie brunety


no to długo z nią jesteś!! Więc musisz coś wymyślić!! dzialają na nią szantarze?? :rotfl: :rotfl:

WBD

    ziomal

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4088 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:pół­-światek
  • Zainteresowania:(: Cezar Project :)

Napisano Ponad rok temu

Re: kobieta ehhh :[
Macie problemy... nie ufasz lasce? Jak CIE ma zostawić to i tak to zrobi... czy będziesz kontrolował czy nie. Wbijaj w to... musisz jej zaufać :-)
Proste...:)

  • 0

adrian88
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1038 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: kobieta ehhh :[
dokladnie sadze jak wbd albo sobie ufacie i jest dobrze a jak nie ufasz albo ona tobie to nara nie ma co trzymac tego bo pozniej jest tylko wieksze rozgoryczenie jak cos odpierdzieli
  • 0
Szukasz supli na miarę XXI wieku? Pisz na pm

JuniorWB3

JuniorWB3
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: kobieta ehhh :[
no nie dokońca jest tak chłopaki jak mowicie!! :hyhy: :hyhy: Ja mojej pannie ufam ale wiem ze jak ona gdzies idzie to zawsze sie ktos do niej przykleji!! :[ :[ Buraki a tego nie lubie więc ide z nią i trzeba działać ale nie zawsze moge isc bo nieraz mam swoje sprawy i musze gdzieś pojechać!! :zdegustowany: nieraz kumpla wyśle zeby pilnował zeby nikt sie do niej nie doczepił a jak sie doczepi to zawsze sie na chwile podjedzie pod dyske!! :P :P Kurde ta baba ma pecha to buraków!! hehe ma wzięcie!! :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: kobieta ehhh :[
wlasnie siedze z panna w pokoiku i sprawdzalem forum po dlugiej przerwie... jak przeczytalismy oboje ten temat to panna lekko dojsc do siebie nie mogla ze smiechu :) i poprosila mnie tylko zebym napisal wam ze traktujecie swoje dziewczyny jak hitler zydow,pierwsze co robicie to sprawdzacie telefon i komputer ciekawe jak wy byscie sie czuli jak ktos silniejszy od was wydzieralby wam cos z rak i szperal i to tyle od niej :),a odemnie to podzielam zdanie WBD, co ma byc to bedzie ja jestem w tym wieku ze nie bawie sie w takie rzeczy...
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


JuniorWB3

JuniorWB3
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: kobieta ehhh :[

ciekawe jak wy byscie sie czuli jak ktos silniejszy od was wydzieralby wam cos z rak

\

bym go walnął czym co bym znalazł pod ręką!! :rotfl: :rotfl: :rotfl: i już by sie nie stawiał!! :rotfl: :rotfl:

co ma byc to bedzie ja jestem w tym wieku ze nie bawie sie w takie rzeczy...


mi ciężko z tego wyrosnąć!! :rotfl: :rotfl: :rotfl: ale ogólnie to czesto si enie zdarza ale nie raz trzeba żeby wiedziala ze stoje na czatach!! a z drugiej strony jej sie to podoba!! :kwasny: :kwasny: :kwasny: bo zawże mnie puzniej meczy jaki zazdrosny to ja nie jestem! :rotfl: :rotfl: :rotfl: No co bronie tylko swojego!! :P :rotfl: :rotfl:

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: kobieta ehhh :[
hehe dobra panowie panna juz poszla to sie przyznam ze jak gdzies wyjdzie z pokoju i dlugo nie wraca to czasami lookne w telefon :rotfl: ale z rak nigdy nie bralem tylko pokryjomu hehe,a z drugiej strony i tak duzo to nie da bo jak dziewczyna sprtyna to innego chlopaka wpisze w telefonie jako kolezanke
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


adi9adi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 251 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zabrze
  • Zainteresowania:SPORT

Napisano Ponad rok temu

Re: kobieta ehhh :[
dziewczyny tez kontroluja swoich chlopakow czytajac esy i archiwum gg. a jak ktos chce skontrolowac dziewczyne z kim i o czym rozmawia na gg to co za problem skopiowac sobie plik z archiwum (jak dziewczyna sie ulotni na chwile) i wyslac se na maila. tak ze 2 razy zrobilem jak zaczalem ze swoja chodzic, ale teraz to juz mnie nie bawi
  • 0

JuniorWB3

JuniorWB3
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: kobieta ehhh :[

a z drugiej strony i tak duzo to nie da bo jak dziewczyna sprtyna to innego chlopaka wpisze w telefonie jako kolezanke


masz racje masz racje!! :padam: :padam: :padam:

WBD

    ziomal

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4088 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:pół­-światek
  • Zainteresowania:(: Cezar Project :)

Napisano Ponad rok temu

Re: kobieta ehhh :[
Panowie: tylko, że jak koleżanka napisze jej smsa: "kochanie może sie spotkamy dzisiaj" to - chyba wiadome, że to jakiś cieć ;)
A tak nawiasem mówiac - nadal obstaje przy swoim zdaniu.

  • 0

JuniorWB3

JuniorWB3
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: kobieta ehhh :[

Panowie: tylko, że jak koleżanka napisze jej smsa: "kochanie może sie spotkamy dzisiaj" to - chyba wiadome, że to jakiś cieć


nie ma takiej opcji!! :rotfl: :rotfl: :rotfl: moja Panna wie co by się stało jak by cosa takiego miało miejsce!! Juz nie raz jej mówiłem "poznasz kogos powiedz mi zerwiemy i bedzie dobrze troszke sie wkurze ale przeżyje"

P.S. tylko zawsze zapomne dodać ze zabije kolesia!! :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
P.S.2 ale czy to ważne!! :rotfl: :rotfl: :rotfl:



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024