Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sally vs. Clen


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

umek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Sally vs. Clen
Mam taką prośbę, abyscie napisali co jest lepsze(pod wieloma względami): czy Salbutamol czy Clenbuterol. Chodzi mi przede wszystkim o efektywność w działaniu jak i o efekty uboczne. Ci co już brali mogą napewno się dobrze na ten temat wypowiedzieć, ale napewno są i tacy którzy poprostu więdzą coś na ten temat, więc jednych jak i drugich proszę wyczerpanie tego tematu.

Dzięki.
pozdr

Ja naprzykład byłem już na clenie, strasznie szarpał, i zmniejszał wydolność przy aerobach. Schudłem nie dużo. Ale wydaje mi sie, że naprzykład polepszał mi trening siłowy.
  • 0

KrwawY
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 87 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Sally vs. Clen
poszukaj w tabeli tam masz wszystko rozpisane
  • 0

umek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sally vs. Clen
w tabeli jest tylko clen, salbutamolu nie ma siestety...
  • 0

hachi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 865 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:CICHA 6
  • Zainteresowania:aktualizacja 16.12.06

Napisano Ponad rok temu

Re: Sally vs. Clen
ja bralem sally , clen jest prawie idenczyczny jak sally , nie narzekam na sally ok 7cm z brzucha po 100 tabs , branych w dawkach ok 16mg na dobe , efekty ubczne , podwyszone csienienie , wiekszy puls , drzenie rak ( z czasme staje sie coraz mniejsze ) ale na poczatku jest straszne nie idzie lyzki utrzymac w rece ;/ , wieksza potliwosc , zwikszona temp , no i chyba tyle zauwazylem , mialem jeszcze pare razy bol glowy i zbieralo mnie na wymioty ale nie wiem czy to od tego .

Pozytywne skutki
-no to wiadomo spalnie tluszczu
-sila nog mi sie zwikszyla
- rzezba poprawila
- minimalny przyrost masy bicek 35 spadl tylko o 0.5 ale wizualnie stal sie wiekszy
- wieksza wydolnosc tlenowa
- lepsza pompa na trniengu

aktualnie stosuje EC bez aspiryny :) tez bardzo zadowolony jestem :) pzdr
  • 0

umek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sally vs. Clen
a salbutamol brałeś non stop czy co jakiś czas zaprzestawałeś, i zaczynałeś znowu tak żeby szarpało pożądnie. Ja tak z clenem robiłe po 2tyg brania robiłem 1 tydzień przerwy, a później to nawet po tygodniu robiłem tydzień przerwy. A brałem 3 cleny na dzień i mało mi spadło tłuszczyku(też 100 tabsów zjadłem) a wydolność tlenowa była marna np. przy jeździe na rowerku.
  • 0

hachi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 865 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:CICHA 6
  • Zainteresowania:aktualizacja 16.12.06

Napisano Ponad rok temu

Re: Sally vs. Clen
znaczy mialem 2 tyg , pozniej przerwa i znowu 2 tyg i teraz EC , nie wiem jak sie dawkuje clena wiec wtym ci nie pomoge
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024