Skocz do zawartości


Zdjęcie

A6W


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

wojtek21
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1024 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:parter na prawo
  • Zainteresowania:sex

Napisano Ponad rok temu

A6W
witam jade teraz na treningu (a6w) dopiero 5 dzien i powiem wam ze narazie niejest zle ale problem w tym ze jak robie juz np 3 serie to musze coraz dluzej sie napinac bo juz nieczuje takiego bolu przy napieciu jak na poczatku a oto w tym treningu chodzi zeby dac z siebie jak najwiecej ,a czytalem ze niepowinno sie a6w robic wiecej niz 25 min ale jak tu sie zmiescic w tym czasie kiedy co pare dni zwieksza sie liczba powtorzen a pod koniec to juz wogole tragedia :niepewny: ogolnie do konca wytrzymam ale gorzej z czasem bo im dalej tym wiecej czasu schodzi na trening .A wy macie juz jakies doswiadczenia z tym treningiem jakies efekty itp :hyhy:
  • 0

Nemesis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: A6W
pozniej bedzie o wiele ciezej, hardkor nie samowity, a w 25 min nieda sie zmiescic chyba ze bys robil kilku sekundowe przerwy pomiedzy seriami, dosc dobry trening, mi sie miesnie znacznie zaznaczyly, ale moim zdaniem to trening ciezki, trzeba miec do niego podejscie....
  • 0

wojtek21
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1024 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:parter na prawo
  • Zainteresowania:sex

Napisano Ponad rok temu

Re: A6W
tylko ze ja wogole nierobie przerw tylko jade od razu po calosci ,teraz robie 5 dzien i mi caly trening schodzi ok 15 min a pod koniec calego weidera liczba powtorzen jest tak duza ze po moich obliczeniach wychodzi kolo godziny czasu na jego zrobienie :szok: masz jakis sposob zeby go skrocic? :zdziwko:
  • 0

Nemesis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: A6W
niestety nie, moim zdaniem lekkie przerwy musza byc...
  • 0

wojtek21
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1024 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:parter na prawo
  • Zainteresowania:sex

Napisano Ponad rok temu

Re: A6W
dzisiaj liczylem dokladnie ile mi zajmuje trening i wyszlo mi 20 minut ( 5 dzien) bez opierdalania sie,miedzy 5 a 40 dniem jest taka roznica ze powtorzen jest 4 razy wiecej jak by to przeliczyl to wychodzi kolo godziny a do tego przerwy to ja juz niewiem :zdziwko:
  • 0

Nemesis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: A6W
nie patrz co pisza, tylko rob z minimalnymi przerwami i bedzie dobrze
  • 0

wojtek21
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1024 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:parter na prawo
  • Zainteresowania:sex

Napisano Ponad rok temu

Re: A6W
ok dzieki ;)
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024