Skocz do zawartości


Zdjęcie

Na szybesz schudniecie - moze HMB?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

Juliusz
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Na szybesz schudniecie - moze HMB?
HEY Mam kilka pytań odnosnie zaczynania trenowania, zrzucania tluszczu i HMB.

Kiedys brałem HMB 2 tabletki przed i 2 po treningu (wazyłem wtedy moze coś okolo 75kg moze 80 nie pamietam). Wysuszylo mnie wtedy maksymalnie, nie wiem czy to przez samo cwiczenie czy przez hmb bo wtedy cwiczylem dosc regularnie. I teraz tak - od tego czasu minelo wiele, zarzucilem trening i ostro przytylem - aktualnie waze 93 kg, mam brzuch i ogolnie jestem otluszczony niezle. Nie mam tez formy za bardzo.

Mysle zeby zaczac znow trenowac i chcialbym zeby cos wspomagalo moje odchudzanie, jednoczesnie dbajac o miesnie (choc to nie jest najwazniejsze dla mnie). I mam problem bo cos tu mi sie nie zgadza !!! Wtedy jak bralem to pisalo ze HMB przyspiesza spalanie tłuszczu o 400%, a budowe masy o 300% - co oczywiscie brzmialo troche debilnie inaiwnie, ale w sumie ostro schudlem wtedy. A teraz mam nowiutkie HMB 1000 firmy MAXIMIZE i lekki zonk bo na odwrocie pisze zeby brac np. 2-3 razy dziennie i ostatnia tabletke wraz z ostatnim posilkiem (dobrze zrozumialem)? Nic tez nie pisze o przyspieszaniu odchudzania o te magiczne 400 %

I wlasciwie najwazniejsze pytanie - dlaczego na tym starym HMB nie pisalo nic o przyjmowaniu z ostatnim posilkiem, tylko o braniu przed i po treningu, jak to w koncu powinno sie brac ????
  • 0

INEED$
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2079 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jail
  • Zainteresowania:Busine$$, killin'

Napisano Ponad rok temu

Re: Na szybesz schudniecie - moze HMB?
HMB wedlug mnie to strata kasy

potrzeba ci diety redukcyjnej, aerobow i ewentualnie jakiegos fat burnera zebys spalal tluszcz a nie miesnie :hyhy:

trening polecam na rzezbe: wiesz, maly ciezar, duzo powtorzen, krotkie przerwy...
  • 0
Gotta whole top diamond and tha bottom rowz gold

MIKOŁAJ BIERZE STERYDY

WojtekX
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2662 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:GTW
  • Zainteresowania:sport, dziewczyny i moj kochany piesek :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Na szybesz schudniecie - moze HMB?
hmb i tak nic nie da

kup jakis obdry spalacz tluszczu (scorch, tight) a reszta jak wyzej, z tym ze trening moze byc taki jak na masie
  • 0
Anglia

kamas
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 359 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Na szybesz schudniecie - moze HMB?
dla mnie tez HMB to strata czasy czepiej kupic cos inego :]
  • 0

Ampuł
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 604 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Na szybesz schudniecie - moze HMB?
HMB TO TYLKO ANTYKATABOLIK.

HMB brałem przez 4 miesiące firmy hitec w płynie oraz multipover w kapsułkach koszt około 350 zł efekty mniesze spadki lepsza rzeżba trudno też ocenić czy zależało to od dołączenia treningu aerobowego, dotatkowo zawsze brałem białko.
Podsumowując za 350 zł można kupić dobre stak kreatynowy lub nitrobolan do tego znajdzie które dają o wiele większe efekty, zostanie jeszcze kasy na białko, lub gainer które dają dużo lepsze efekty.
Moim zdaniem HMB działa długotrwale brane przez co najmniekj 3 miesiące w stałej dawce 3-4mg,ale trzeba mieć dużo kasy by bawić się w HMB a wyniki nie są adekwatne co do ceny.
Sam narazie odpuszczam HMB dodam jeszcze że brany z kreatyną na jego plus idzie większa siła, pozatym jak w komercji trochę przereklamowany. :rotfl:
  • 0
GKS KATOWICE ANABOL BOYS 1964

BLUE_ARMY
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4535 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KM, ALP, Diving

Napisano Ponad rok temu

Re: Na szybesz schudniecie - moze HMB?
The End :D
  • 0
ON
NBII + Shock + BCAA MC + Mio


It has been said that something
as small as the flutter of a butterfly's wing
can ultimately cause a typhoon
halfway around the world..
- Chaos Theory



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024