Skocz do zawartości


Zdjęcie

czy ktoś może powiedzieć coś dobrego/złego o Buck Strider?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

budo_gkozi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 910 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

czy ktoś może powiedzieć coś dobrego/złego o Buck Strider?
Dołączona grafika


np. czy można przełożyć klips na drugą stronę ? ;)
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: czy ktoś może powiedzieć coś dobrego/złego o Buck Strider?
To ja może trochę złego:

Wielkie to (chciało by się rzec - i ciężkie - ale jakoś bardzo ciężkie to to akurat nie jest), nieporęczne, okładziny "gryzą" w rękę, grubaśne ostrze, co nie ułatwia cięcia (za to znakimicie musi ułatwiać wyważanie drzwi windy ;) ). Nie mieści się w kieszeni... ogólnie to ekhm. No ja bym sobie takiego nie kupił, może mini...

Pozdrawiam,
AdamD

BTW, z okolicy 4" to ostatnio zaskoczyło mnie 8O Spyderco Endura. Taki mały, a taaaki wielki. Wrażenia zaskakujące.
  • 0

budo_cougar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TRÓJMIASTO

Napisano Ponad rok temu

Re: czy ktoś może powiedzieć coś dobrego/złego o Buck Strider?
to teraz cos dobrego:
okłądziny gryzą w reke co daje pewność uchwytu a przy działniu w rekawicach nóz siedzi jak w imadle..więc to jest akurat zaleta ;) )

ostrze do ciecia papieru sie wcale nie nadaje więc biurowy nozyk to to nie jest raczej pociąc jakieś kable,oberwac skobel od drzwi w piwnicy..to predzej. cięcie człowieka też nie przedstawiałoby większego problemu ;) ).takie rzeczy jak kartony,linki,tasmy plastikowe tez nie ma kłopotu.rąbanie kijaszków do kiełbasek-pozytywnie.otwieranie skrzynki na listy-pozytywnie.otwieranie dużej puchy z szynką-poradził sobie ale stracił mikroząbki w dwóch miejscach (biedactwo;))

do noszenia w spodniach sie tez nie nadaje bo duzy i mało wygodny - czujesz , że go masz cały czas.a wyjęcie przy ludziach może kogos zdziwic.jest dość "niedelikatny".ja go nosze w kamizelce taktycznej i widok taaaaakiego noża w ręce polcjanta jeszcze nikogo nie zdziwił a prau ludzi już go widziało przy róznych okazjach ;) (może nie dali poznac)

kli-psa nie przełozysz na drugą stronę chyba, że sobie wywiercisz sam dziurki na śrubki w G-10 i linersie.klips jest tak przymocowany, że w srodku jest pusty liners co umożliwia cięcie kabla pod napieciem przy odpowiednim chwycie.stracisz te mozliwość nawiercając linersa i przykręcając do niego klips.

no coż jest mnóstwo nozy do noszenia na codzień w kieszeni ale buck strider raczej do nich nie nalezy.jednak mając go w reku czujesz , że masz narzędzie o dużej mocy.
jak wezmiesz po nim do reki np.najwiekszego benchmade to czujesz jakbyś trzymał kawałek blachy z puszki po mielonce.
jednak: gdybym nie targał ze sobą pistoletu do samoobrony to nosiłbym bucka stridera przy sobie zawsze (opasuje idealnie do kabury magazynka desert eagle).pokroisznim wszystko co możesz znależc w miescie.i to własnie pokroisz a nie potniesz...;)..
  • 0

budo_sebenza
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ZIELONA GÓRA

Napisano Ponad rok temu

Re: czy ktoś może powiedzieć coś dobrego/złego o Buck Strider?
hi
ile trzeba dac za takiego kozika?podoba mi sie.
  • 0

budo_lo-han
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 544 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: czy ktoś może powiedzieć coś dobrego/złego o Buck Strider?
Moze powinienes zmienic "slucha" na "szuka" w swojej maksymce/stopce?
  • 0

budo_sebenza
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ZIELONA GÓRA

Napisano Ponad rok temu

Re: czy ktoś może powiedzieć coś dobrego/złego o Buck Strider?
taka maksyma,nie da rady zmienic:)spox już mam:)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024