Skocz do zawartości


Zdjęcie

prośba o opinię


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

poweredbymg
  • Użytkownik
  • Pip
  • 31 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

prośba o opinię
witam: 176cm, 90kg, 5 lat na siłce
Proszę o ocenę: czy jeśli zapodam xpanda+Elite Whey Protein firmy dymatize to powinienem do tego jeszcze coś dodawać?
Czego się mogę po tym spodziewać? Da to cokolwiek czy nie ma sensu tracić pieniędzy?
Dzięki za rady
pzdr
  • 0

WojtekX
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2662 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:GTW
  • Zainteresowania:sport, dziewczyny i moj kochany piesek :D

Napisano Ponad rok temu

Re: prośba o opinię
jedna puszka xpanda na cykl to za malo.

dokup do tego albo druga puszke albo jakis inny stak kreatynowy. tak zebys mogl brac 2 porcje dziennie. bo przy twojej wadze 1 to bedzie za malo.


bialko ok.

do tego nie musisz nic dokupowac.

spodziewac sie mozesz przyrostow masy i sily. konkretnych danych nikt ci nie powie ile urosniesz. ale doswiadczenie masz z tego co piszesz wiec chyba rozumiesz sam.

xpand to bardzo dobry produkt, kupując go nie wywalasz kasy w błoto.

pare kg masy i sily na 100% wpadnie
  • 0
Anglia

poweredbymg
  • Użytkownik
  • Pip
  • 31 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: prośba o opinię
spoko, kupie druga puszke, tylko nie chcialem od razu bo nie wiem czy mi pinakolada podejdzie :) Juz raz kupilem Universala jakis gainer o smaku ciastka z kremem i pod koniec puszki (4Kg) chcialo mi sie zygac na sam jej widok :)
Nawet przez mysl mi nie przeszlo ze 1 xpand wystarczy :)
dzieki sliczne
  • 0

WojtekX
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2662 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:GTW
  • Zainteresowania:sport, dziewczyny i moj kochany piesek :D

Napisano Ponad rok temu

Re: prośba o opinię
hehe. tak to juz bywa ze smaki sie nudzą. ja osobiscie jestem tolerancyjny wobec smakow, ale jak jadlem crevolution biogenixa to raz sie zbeltalem :) byl tak ochydny

mialem xpanda tropical berry. wg mnie bardzo dobry smak. po 50 porcjach dalej byl ok :) moge go polecic.

ewentualnie zamiast xpanda mozesz kupic Horse power Ultimate. z opini biorących dziala super.
  • 0
Anglia

poweredbymg
  • Użytkownik
  • Pip
  • 31 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: prośba o opinię
najchetniej sprobowalbym pinacolade, ale jak nie znajde to wezme tropical berry. Szkoda ze nigdzie nie mozna dostac krety Mer-Rx. Kumpel mi dal rok temu jedna puszke, ktostam mu z Anglii przyslal, droga jak cholera bo na polskie wychodzila ok.250PLN za puszke a starczala na miesiac :) Ale efekt byl niesamowity, lepszej nigdy nie widzialem :) Dlatego jestem sceptycznie nastawiony do xpanda ale co tam, sprobujemy
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024