Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co robic


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

MikolajWB3
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4061 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Europa
  • Zainteresowania:Bezpieczeństwo wewnętrzne, militaria, sporty walki, finanse

Napisano Ponad rok temu

Co robic
Witam. Chciałbym żebyscie mi pomogli dobrac diete i ćwiczenia dla mnie. Chciałbym przybrać troche mieśni, ale tez chciałbym spalic troche tłuszczu z brzucha :[ . Również prosiłbym o wypowiedznenie sie jakie ćwiczenia musze wykonowac aby nabrać siły. Obecnie ćwicze na siłce i nie wiem czy do tego jakies odżywki musze brac.
  • 0

Wrobelion
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 148 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk
  • Zainteresowania:dietetyka prawo nurkowanie sporty walki etnobotanika filozofia

Napisano Ponad rok temu

Re: Co robic
Czyli chcesz robic mase rzeźbe i siłe jednocześnie: )
niestety tak sie nie da zdecyduj się co dla Ciebie jest najwazniejsze w tej chwili i od czego chcesz zacząć ja proponuję zająć się teraz masą i później siłą a na wiosne rzeżbą.
Co do diety to dział Odżywianie co do supli dział Suplementy a w dziale Trening znajdziesz dokładne ćwiczenia na masę siłę i rzeźbę.
  • 0
chaos się rządzi swoimi zasadami...

MikolajWB3
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4061 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Europa
  • Zainteresowania:Bezpieczeństwo wewnętrzne, militaria, sporty walki, finanse

Napisano Ponad rok temu

Re: Co robic

ja proponuję zająć się teraz masą


To co radzisz mi na mase?
  • 0

Wrobelion
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 148 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk
  • Zainteresowania:dietetyka prawo nurkowanie sporty walki etnobotanika filozofia

Napisano Ponad rok temu

Re: Co robic
nie wiem jaki masz staż treningowy itd. Na mase to dietka budulcowa kreatynka i będzie dobrze ew. Gainer jakiś np. Mass XXL dużo ludzi chwali. a jak masz tendencje do nabierania tłuszczu to odżywka białkowa i carbo i mieszasz odpowiednio w odpowiednich porach.
Wejdz w inne działy i zobacz co jest dobre na mase. Jaka dieta jakie suple jakie treningi.
  • 0
chaos się rządzi swoimi zasadami...



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024