Skocz do zawartości


Zdjęcie

dieta Kwaśniewskiego?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

mdm
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

dieta Kwaśniewskiego?
Witam.
Od dłuższego czasu noszę się z zamiarem zrzucenia kilku kilogramów.Waze 70 kg 170 cm.Prowadze siedzący tryb zycia- pracy 10h przy komputerze. Byłam u dietetyka.Poradził mi diete Kwasniewskiego. Przeraza mnie ten tłuszcz.
B-70 g T-90 g minimum W-56 g

Co Wy sadzicie o tej diecie?Bede wdzieczna za kazda rade.Jaki "wspomagacz" wybrac?
obiecałam sobie, że jak skończe remont to 1 h poświece na jazde na rowerku.
pozdrawiam
ps. jesli powieliłam temat to przepraszam. :)
  • 0

Wrobelion
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 148 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk
  • Zainteresowania:dietetyka prawo nurkowanie sporty walki etnobotanika filozofia

Napisano Ponad rok temu

Re: dieta Kwaśniewskiego?
Ja słyszałem że często występuje jojo po stosowaniu tej diety. Pozatym jestem przeciwnikiem takich udziwnień.
Osobiście polecałbym Ci dietę redukcyjnę ,l-karnitynę+ jakis spalacz tłuszczu. Dietki masz w podwieszonych a spalaczy szukaj na :
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0
chaos się rządzi swoimi zasadami...

mdm
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: dieta Kwaśniewskiego?
Dzięki. :)
  • 0

słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: dieta Kwaśniewskiego?
Hej, te diety są chyba dla kolesi, a temat napisała Kobieta:P...ja bym raczej żadnej z tych diet nie zapodawał, dziewczyny mają innym metabolizm i budowe ciała, co nawyżej zgrubniesz od nich..(moim zdaniem)..Kumpela od brata sie męczyła dietą -1000Kcal na dzień+ brak kolacji, z czasem z mniejszała ilość kalorii az przestała jeść :/...zachorowała na bulimie czy coś i teraz jest z nią ciężko troche, więc uważaj z tym.Ja proponuje po prostu dużo ruchu, jakieś aeroby jak nie widzisz zmian, to dokładasz godzinke:P.A te spalacze dodaj jak na prawde bedzie ciężko,moim zdaniem szkoda faszerować sie jakąś chemią(tu mnie poprawcie, nie wiem co w nich sie znajduje, ale lepiej takich rzeczy nie tykać:P)
  • 0
Trening jest niczym, wola jest wszystkim

mdm
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: dieta Kwaśniewskiego?
Witam

Co doradzicie na polepszenie metabolizmu? Wiem ,że duża role odgrywają hormony T-3 T-4 a one u mnie "szaleją" /mam nadczynnosc tarczycy/. I jeszcze jedno pytanko. Jesli chodzi o diete redukcyjną czy moglibyscie mi podac ile powinnam spozywac w ciągu dnia BTW? Weglowodany chce ograniczyc. Nie jem pieczywa, makaronów itp.

Dziękuje i pozdrawiam
  • 0

hachi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 865 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:CICHA 6
  • Zainteresowania:aktualizacja 16.12.06

Napisano Ponad rok temu

Re: dieta Kwaśniewskiego?
t-3 i t-4 lepiej sie nie bawic , pytalem sie o nie u lekarza to powiedzial ze mozna sobie cos zrobic i pozniej do konca zycia przyjmowac t-4 w tabs ( czy jakos tak :D)
na zwiekszenie metablozmu to omega-3 omega-6 , sok z grejfutu (chyba) duzoa ilosc biala w diecie . BTW hmmm moze B 1.4g/kg W 2g/kg T 0.5g/kg
ale z tym nie jestem pewien.
Wychodzi ze tyle enegri dostarczasz
B-392
W-560
T-315
Razem -1267

to wg mnie , ale niech wypowiedza sie inni
  • 0

mdm
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: dieta Kwaśniewskiego?
Dziękuje za wskazówki. Głupota było stosowanie diety Kwasniewskiego.Nie kazdy organizm taka duza dawke tłuszczu moze przyjąc bez skutków obocznych.Dieta białkowa i duzo aerobów i sukces gwarantowany.
pozdrawiam
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024