Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mój pierwszy raz..


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

warex20
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Mój pierwszy raz..
Witam serdecznie,

mam 20 lat 90kg 177cm wzrostu i tutaj zaczyna sie moj problem;) dokucza mi beerceps (duzy brzusio), no i poszlo mi troszke w cycuszki... za duzo.. myslac o diecie wybralem tą:
Dietka

Zakupiłem również 90tabletek ClenButrox'u Trec'a
Jakie ćwiczenia mozecie mi jeszcze polecic? dodam ze bieganie u mnie odpada bo jestem po operacji kolana (cwiczylem kick boxing i vale tudo), przedtem masa wynosila okolo 80kg teraz wszelkie treningi na nogi odpadaja wiec mi przybylo i to sporo, dodam ze moja kuracja trwala ponad pol roku z czego 7tygodni lezalem w lozku..

Sadze jednak ze troszke truchcikiem moge pobiegac;)
2 sprawa - jezdzilem kiedys duzo na rowerze i poszlo mi mocno w uda, co moge zrobic by to zrzucic?

Jesli nie trafilem z postem w odpowiednie meijsce to z góry przepraszam a zarazem dziekuje za pomoc;)
  • 0

nesca1418048751
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 205 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mój pierwszy raz..
Co do dietki to poczekaj na opinie innych , bo ja mam małe pojęcie ;]


Co do cwiczeń, to może spróbuj z pływaniem na basenie.Jest to jedyna opcja która mi narazie przychodzi do głowy jeżeli nie chcesz obciążać kolan.Na silowni skup sie na gornych partiach i napewno bedzie dobrze;P

pzdr
  • 0

skiera
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1063 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skierniewice

Napisano Ponad rok temu

Re: Mój pierwszy raz..
o kurvva a juz sie wystraszylem ze o sex chodzi :rotfl:

rowerek i pływanie w Twoim przypadku...

P.S co Ci sie stao z kolanem?
  • 0
"Bycie Animal to nie tylko 120 kg mięsa i siła konia! To motywacja do tego, aby w życiu zawsze umieć wstać jak upadniesz..."

nesca1418048751
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 205 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mój pierwszy raz..

o kurvva a juz sie wystraszylem ze o sex chodzi :rotfl:


:D :D
  • 0

warex20
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mój pierwszy raz..

o kurvva a juz sie wystraszylem ze o sex chodzi :rotfl:

rowerek i pływanie w Twoim przypadku...

P.S co Ci sie stao z kolanem?


Uszkodziłem więzadła i łękotka była pęknięta, zrobili mi artroskopie, pozniej 9tygodni w ogole nie moglem stanac a takze podpierac sie ta noga dlatego zaniki poszly i to spore, ale poradzilem sobie z tym;) jednak skutki lezenia 7tygodni w lozku widac i to naprawde bardzo przykre:( wiec musze jak najszybciej pozbyc sie zbednych kg;)

pozdrawiam
  • 0

WIZARD1418048742
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1745 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Girona/Warszawa
  • Zainteresowania:dietetyka, żywienie, języki obce, samochody, SW

Napisano Ponad rok temu

Re: Mój pierwszy raz..

Jakie ćwiczenia mozecie mi jeszcze polecic?

a aktulanie ćwiczysz na siłowoni? czy w tym momencie nic? dietka jest dobra, ale jak nic nie ćwiczysz to proponuje z upływem czasu np. po 4 tym tygodniu obcinać po jakieś 100kcal na tydzień, gdyż organizm sie przystosowuje i po pewnym czasie na 2000kcal nie bedziesz sie już redukował.

Zakupiłem również 90tabletek ClenButrox'u Trec'a

nie znam tego ale brzmi prawie jak clenbuterol;)

2 sprawa - jezdzilem kiedys duzo na rowerze i poszlo mi mocno w uda, co moge zrobic by to zrzucic?

chcesz zrzucic z ud, tluszcz czy mieśnie?. jeśli chodzi o aeroby to jesli nie dasz rady biegać, ani jeździć na rowerze to najlepszym wyborem bedzie pływanie aeoroby proponuje jakieś 3 razy w tyg. a siłke możesz wrzućic 2-3 razy w tyg. nóg nie musisz trenować.
  • 0

warex20
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mój pierwszy raz..
Aktualnie nie cwicze na silowni, jedynie co to w domu - drazek/pompki/brzuchy itd
Mam w planach silke wlasnie w niedlugim czasie, za okolo 2tyg chce zaczac cwiczyc - no i czas pomyslec o jakims planie treningowym;)

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

jesli chodzi o uda to sam nie wiem;) ogolnie moje rozmiary to:

lewe udo - to w ktorej mialem zaniki, aktualny obwod - 61cm
prawe udo - 64cm
łydki:
prawa: 44cm
lewa: 41cm
klatka (nie wiem czy mierzy sie na wydechu czy wdechu wiec podaje oba rozmiary), ;)
wdech: 110cm
wydech: 104cm
biceps:
prawy: 35,5cm
lewy: 36cm

No i to co najgorsze;)) i czego trzeba sie pozbyc;) w pasie - 94cm ;/

Chce sie porzadnie za siebie w oncu wziasc.. Co wy o tym sadzicie?

pozdrawiam
  • 0

WIZARD1418048742
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1745 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Girona/Warszawa
  • Zainteresowania:dietetyka, żywienie, języki obce, samochody, SW

Napisano Ponad rok temu

Re: Mój pierwszy raz..
udo 61-64 to nie jest znowu jakos strasznie dużo. zrzucisz w pasie z 10cm i bedzie spoko. ćwicz jak ćwiczysz, zacznij wprowadzac diete, spalacz. aeoeoby, potem ewentulnie ta siłka, pewnie trening ogólnorozwojowy
  • 0

warex20
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mój pierwszy raz..
Spalacz juz wprowadzilem.. i co zauwazylem, jezeli wezme 2kapsulki przed jedzeniem - dzis i wczoraj platki z mlekiem na sniadanie to nie odczuwam glodu bardzo dlugo, fakt poce sie okropnie, i pije duzo wody bo boje sie odwodnienia, ale spokojnie teraz wytrzymuje o 2 posilkach na dzien do poludnia staram sie wcinac jak najwiecej weglowodanow a popoludniu tylko bialko, co ty na to ?
  • 0

WIZARD1418048742
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1745 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Girona/Warszawa
  • Zainteresowania:dietetyka, żywienie, języki obce, samochody, SW

Napisano Ponad rok temu

Re: Mój pierwszy raz..

to nie odczuwam glodu bardzo dlugo

to nie ma z tym związku, nawet po spalaczu powinienes robić sie szybciej głodny.

pije duzo wody bo boje sie odwodnienia,

to dobrze

wytrzymuje o 2 posilkach na dzien do poludnia staram sie wcinac jak najwiecej weglowodanow a popoludniu tylko bialko, co ty na to ?

teoretycznie im wiecej posiłków zjesz (w małych porcjach) tym lepiej, ale w praktyce na redukcjie mało komu chce sie co chwila jesć, bo wielu ludzi po prostu nie potrafi jeść mało. rano mozesz zjeśc troche ww jak i w każdej porcji, ale bez przesady, generalizowanie rano jem ww a potem białko mija sie z celem. jak chcesz jeść tak orientacyjnie to po prostu jedz głównie białko, z prostego powodu bo nadmiar białka nie jest magazynowany w organizmie tylko wydalany. i rozbicie bialka na aminokwasy które potem są wyk. przez org. też jest energochłonnym procesem, dlatego białko przyspiesza metabolizm, wprost proporcjonalnie do swojej ilości
  • 0

skull83
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 88 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mój pierwszy raz..
możesz spróbować ckd jest spoko do tego rano godzinka aerobów i po treningu też 40-60 minut najlepiej zwiększaj stopniowo zaczynając od 40minut i dokładając po 5 tygodniowo trening ogólnorozwojowy jak masz problemy z ułożeniem ckd to zastosuj wersje podstawową przez pierwsze tygodnie na pewno cię pokopie :rotfl: jesz 6 posiłków co 3 godziny ja waże 80kg i jem pierwsze 3 posiłki po 250g smażonej karkówki i następne 3 posiłki po 250g piersi z kuraka z wody syfnie i drogo ale skutecznie a co do spalaczy no to cuz żeby chociaż pobudzały bo za wiele bym się nie spodziewał :rotfl:
  • 0

warex20
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mój pierwszy raz..
Hmm pieknie, ladnie ;) jako ze jestem "zielony" to po pierwsze "ckd" co to?:) moge sie jedynie domyslac i cos wiecej o twojej diecie mozesz napisac?

dzieki i pozdrawiam ;)
  • 0

skull83
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 88 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mój pierwszy raz..
ckd czyli tłuszczówka narazie jestem na niej 2 tygodnie nie stosuje netowych kombinacji tylko najprostsza odmiane tej diety stosowaną w praktyce przez niektórych zawodników z resztą jeden z nich który mnie prowadzi sam mi ją rozpisał

jesz co 3 godziny

7-250g smażonej karkówki
10-tak jak wyżej
13-tak jak wyżej
16-250g fileta z kurczaka
19-tak jak wyżej
22-tak jak wyżej

do pierwszego posiłku dokładasz 50g płatków owsianych a co3 dni do 4 posiłku 100g pieczonych ziemniaków polecisz z siły wieczorm będziesz bez energii ale zacznie się poprawiac okablowanko i tłuszcz sie pali dość szybko pij duzo wody i do karkówki możesz używac soli ot filozofia po kilku tygodniach trzymania tego zobaczysz naprawde fajne efekty a potem mozna zacząć przerabiać tą diete nieco dokładniej pod ciebie

jak dowalisz aeroby rano naczczo i po treningu wszystko zadziała jeszcze mocniej i szybciej a treningi np.intensywne obwodowe po 15 powt z krótkimi przerwami

z supli jesli jakieś możesz brać to aminki serwatkowe i bcaa nic więcej nie potrzeba
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024