Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pierwsza dieta w życiu...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

G-Unit
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Pierwsza dieta w życiu...
Siemka !!!!!! Od lipca zaczynam porządnie trenować i stosowac sie do diety. Wybrałem diete redukcyjna dla osoby ok 90kg ( moja waga to 87kg przy 181 czy 182cm wzrostu czyl nadwaga :kwasny: ) link do diety:
http://www.forum-kul...showtopic=38572
Rozpoczynam trenowanie od etapu adaptacyjnego. Trening na silce w poniedzialek, wtorek i czwartek a aeroby ( tylko raczej bieganie) w srode, piatek i moze jeszcze w sobote ale nie wiem czy to nie za duzo ( niedziela wolna ). Ile posilkow dziennie powinienem spozywac 6??? Tak jak rozpisana jest ta dieta.???? Czyli pierwszy posilek: mleko 2% 250g, płatki kukurydzuanie 60g, serek wiejski 200g i tak dalej. Jeśli tak to w jakich odstępach czasu?????
Następne moje pytanie brzmi jakie suplementy stosowac przy takiej diecie i kiedy ( przed treningiem po ???), wiem że spalacz tłuszczu ale co pozatym??????
  • 0

manieks
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 293 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muzyka,Film,Sport,Żywienie Człowieka,Wędkarstwo

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwsza dieta w życiu...
biegaj ze 3 razy w tygodniu ,najlepiej naczczo, zaczynajac od 15 min , zwiekszajac do ok 50,60 min , ale przy takiej wadze moze to byc obciazenie dla nog , wiec na to uwazaj , jak bedzie za ciezko to zamien na rowerek itp. posilki sporzywaj tak jak w diecie , najlepiej co 2-3 godziny , tak zebys sie zmiescil z wszystkimi posilkami tak do godziny najlepiej 19 , max 20 . spalacz tluszczu , jakies białko ,witaminy, pij sok grejfrutowy przyspieesza metabolizm , owoje ( jabłka , grejfruty) białko na noc , jak by co pytaj.
  • 0
Pozdro.

burak cukrowy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 156 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwsza dieta w życiu...
Mysle ze plywanie tez by sie przydalo a i sauna by nie zaszkodzila...( ale nie za duzo)
  • 0

skiera
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1063 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skierniewice

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwsza dieta w życiu...
eee tam 90kg to nie jest tak strasznie duzo.. biegac mozesz.. jak beda Cie poprostu polaly stawy to zmienisz sobie na rowerek...
  • 0
"Bycie Animal to nie tylko 120 kg mięsa i siła konia! To motywacja do tego, aby w życiu zawsze umieć wstać jak upadniesz..."

WIZARD1418048742
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1745 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Girona/Warszawa
  • Zainteresowania:dietetyka, żywienie, języki obce, samochody, SW

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwsza dieta w życiu...

Jeśli tak to w jakich odstępach czasu?????

jak przedmówcy wspomnieli co 2,5-3h

wiem że spalacz tłuszczu ale co pozatym??????

moze być spalacz, ale równie dobrzre możesz przed aerobami pierdolnąc se mocna kawe:)

pij sok grejfrutowy przyspieesza metabolizm , owoje ( jabłka , grejfruty)

tutaj ok, ale bez szaleństw...od soków bardzo łatwo sie zalać
P.S. myśle że ze stawami nie bedzie problemu...
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024