Skocz do zawartości


Zdjęcie

ruska metka


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
29 odpowiedzi w tym temacie

wszok
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ruska metka
a skad wiesz ze ja nie jestem starszy, jestem na innym forum bardziej dla doswiadczonych w sumie to wynosze sie z tego forum bo nie ma komu doradzac tylko tak jak wy kozakowac przed dzieciami co maja po 16 lat i mowic nie bierz mety , cała wasza wiedza
  • 0

tigre0070
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Siłownia,Suple,MMA,SAA,GSM...no i moja Pani :-)

Napisano Ponad rok temu

Re: ruska metka

a skad wiesz ze ja nie jestem starszy,

widać po wypowiedziach...

estem na innym forum bardziej dla doswiadczonych

tja....ty i doświadczenie...widać było po poście...a jak te forum to SFD to hujowo tam doradzają....

w sumie to wynosze sie z tego forum bo nie ma komu doradzac

z twoją wiedzą na pewno nie masz komu doradzać...

tak jak wy kozakowac przed dzieciami co maja po 16 lat i mowic nie bierz mety , cała wasza wiedza

skoro o to pytają najczęściej to normalne że jak ktoś ma 16 lat to od razu idzie przestroga ,zeby nie bral koksu bo on (szesnastolatek ) jest bardziej narazony na skutki uboczne niz np 20latek
  • 0

wszok
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ruska metka
eheh mozna by powiedziec ze min. Sfd ale takze inne insteja fora o tej tematyce , a na sfd ci nic nie doradza bo wiedza ze jestescie koty po 17 lat i myslicie ze jestescie nie wiadomo jakimi znawcami :przestraszony: :padam:
  • 0

tigre0070
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Siłownia,Suple,MMA,SAA,GSM...no i moja Pani :-)

Napisano Ponad rok temu

Re: ruska metka
wszok, na sfd to ja doradzalem i mam sporo wiecej niz 17 lat...
  • 0

big_proof
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 227 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zachodniopomorskie
  • Zainteresowania:DZiewczyny , Muzyka , PC , GSM , Motoryzacja ,Sport , Siłownia

Napisano Ponad rok temu

Re: ruska metka
wszok, Masz racje idz sobie na inne forum tutaj wszystcy jkesteśmy na nie :PP (cykl z 60 mety hahah) sezonowiec jak chuj !!
  • 0

big_proof
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 227 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zachodniopomorskie
  • Zainteresowania:DZiewczyny , Muzyka , PC , GSM , Motoryzacja ,Sport , Siłownia

Napisano Ponad rok temu

Re: ruska metka
sajanino, RUSKA NIE JEST DROGA dokup sobie jeszcze 100 i zacznij brać po 3 lub 4 dziennie (kwestia gustu :P ) Nic ci sie nie stanie tylko odżywiaj sie zdrowo (dużo białek) ćwicz sumiennie i prowdź zdrowy tryb życia ,a skutkow ubocznych zero!! po tym cyklu kup sobie KREATYNE (najlpeije olimpu MEGA CAPS i Clomid na odblokowanie!! Jeśli się boisz to potem hepatil na regeneracje wątroby !! I bedzie cacy!! Ael pamiętaj zero alkoholu!!
  • 0

big_proof
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 227 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zachodniopomorskie
  • Zainteresowania:DZiewczyny , Muzyka , PC , GSM , Motoryzacja ,Sport , Siłownia

Napisano Ponad rok temu

Re: ruska metka
(jeśli oczekujesz najlepszych efektow i braku skutkow ubocznych!) JEdyne co to male pryszcze ,ale wtedy jedz tabletki cynku i smaruj sie jakas mascia z apteki!! To nei boli :) Metka na prawde dobra rzecz! :padam: :padam:
  • 0

wszok
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ruska metka
big_proof co ty pierdolisz jak po koksie mozesz nie miec skutkow ubocznych , nawet po 20 tabletkach mozesz miec!!, a jak ja poradzilem 60 tab jako ze jest młody to mnie pojechaliscie a big_proof kazał mu dokupic 100 tab czyli 160 tab , 0 skutkow ubocznych, sprzedaj mi mete ktora nie ma skutkow ubocznych a wezme cały karton

i kto tu ma 16 lat ahaha gosciu nigdy mety nie jadles a wielki znawca w dziale sterydy
  • 0

Maxxtro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 896 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Zainteresowania:żywienie

Napisano Ponad rok temu

Re: ruska metka
Spokój tutaj ma być ! :D To ja już wole to co pisze wszok niż big_proof :hyhy:

Ja jestem na nie jeśli chodzi o koks dla autora tematu !! Sam miałem 16-17 lat i wiem jaką miałem wiedze na temat sterydów, a sam chciałem brać. I dzięki temu, że nie miałem dostępu do info, za bardzo sie cykałem i nie wziąłem :P
  • 0

kujsus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3120 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: ruska metka

nawet po 20 tabletkach mozesz miec

no nie przesadzaj.... :rotfl:
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024